Єдиний цикл / комбінований бакалавр і магістр фармації

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Я знайду своє майбутнє в University of Bologna .

Підпишіться на Alma Orienta Virtual Fair і приєднатися до нас в Інтернеті на 14 і 15 травня.

У НУ матиме можливість приєднатися до живої презентації , дані викладачів, вихователів і професійних співробітників, а також взаємодіяти з ними запитувати інформацію і задавати питання.

href = "https://eventi.unibo.it/almaorientavirtualfair

__________________________________

Аптека складається з 5 років і має на меті надати теоретичні та практичні знання для підготовки випускників з міцною науковою основою, необхідною для практики професії фармацевта і для роботи в галузі охорони здоров'я як експертів у галузі лікарських засобів та товарів медичного призначення, міжнародного середовища.

Дипломна програма надає студентам придбання поперечних знань, корисних для професії, а також детальні дослідження: Фармакотерапія та прихильність пацієнтів до хронічної терапії; знання біотехнологічних препаратів; Фармаконагляд; зміцнення здоров'я; знання медичних виробів. Курс також забезпечує знання елементів біоетики, генетики, епідеміології та клінічної патології, які доповнюють професійну фігуру випускників.

5 причин для зарахування на ступінь програми

  1. Стати експертом благополуччя і важливим фахівцем для здоров'я людей
  2. Це - індивідуальний курс у динамічному кампусі та у exiting місті люблять Rimini
  3. Фармація є місцем зустрічі для медичних, медичних, біологічних і хімічних наук
  4. Він виховує студентів безпосередньо до роботи фармацевта і стикається з різними міжнародними реаліями інших європейських країн
  5. Вона пропонує декілька можливостей для працевлаштування в ланцюжку поставок лікарських препаратів і продуктів для здоров'я

Вимоги до прийому

Для кожної програми призначаються спеціальні процедури реєстрації. Ви можете знайти детальну інформацію про те, як подавати заявку, плату за навчання та терміни:

href = "https://corsi.unibo.it/singlecycle/Pharmacy-Rimini/how-to-enrol

Вивчення грантів та субсидій

Студенти університету можуть отримати економічну підтримку під час навчання в регіоні Емілія-Романья, University of Bologna та інших зовнішніх органів.

href = "https://www.unibo.it/en/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies"

Виняткові витрати на оплату навчання

Перевірте веб-сайт UNIMORE, щоб дізнатись, які документи потрібні для отримання повних вилучень та спеціальних субсидій.

href = "http://www.international.unimore.it/fees.html

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasing ... Детальніше

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasingly broad international perspective. Згорнути
Болонья , Чезена , Форлі , Равенна , Ріміні , Буенос-Айрес + 5 Більше Менше