Інтернет короткий курс з доставки здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Приєднуйтесь до глобальної спільноти охорони здоров’я, аналізуючи, як владні структури формують реакцію на хворобу за допомогою короткого онлайн-курсу Harvard VPAL Global Health Delivery. У цьому курсі ви проаналізуєте поширення еболи, ВІЛ / СНІДу та МЛУ-туберкульозу та вплив психічного здоров’я по всьому світу. По мірі прогресу ви розглядаєте, як можна інтегрувати знання з цих прикладів у власну практику. Ви дізнаєтесь взаємопов'язані біологічні та соціальні фактори, які впливають на складні глобальні проблеми зі здоров’ям і контекстуалізують їх, переглядаючи приклади. До кінця курсу ви склали план медичних втручань для реальних програм.

Під час цього курсу ви:

  • Мережа з групою однолітків, що займаються глобальними змінами в галузі охорони здоров'я, на форумах загальної кількості.
  • Зрозумійте, як процес управління змінами надає вам простору та впевненості для переосмислення звичайних підходів до охорони здоров’я.
  • Поділіться своїм цифровим портфелем доказів, створеним у ході курсу, як доказ вашої прихильності до розвитку міждисциплінарної галузі.

Дізнатися більше

Структура курсу

Під час цього восьмитижневого онлайн-курсу з Гарвардського VPAL ви матимете можливість вчитися на шановних факультетах Гарвардського VPAL, включаючи Поля Фармера та Артура Клайнмана, та аналізувати біосоціальні підходи, які ефективно подолають розрив у сфері охорони здоров’я. Виділяйте щотижня 8-12 годин на навчання та навчайтесь у власному темпі. Кожен модуль випускається щотижня, що дозволяє гнучкий, але структурований підхід до навчання. Цей онлайн-курс інтегрує багаті, інтерактивні засоби масової інформації, такі як відео, інфографіка та електронне навчання, а також традиційні дидактичні компоненти, такі як приклади та письмові записки модулів.

Характерний для кейс-методу, ви будете брати участь у спільному навчанні через дискусійні форуми. Ви будете отримувати підтримку під час участі в окремих заходах та групових дискусіях, гарантуючи, що ви впевнено представляєте свою кращу роботу в кожен термін.

Завантажте брошуру курсу

Хто б виграв?

Цей короткий онлайн-курс підійде лікарям охорони здоров'я та працівникам допомоги, які цікавляться проблемами охорони здоров'я. Лідери громадського здоров’я, які працюють в якості консультативної діяльності, фахівці з інфекційних захворювань, а також клінічні дослідники, отримають користь від аналізу того, як зміна владних структур формує реакцію на глобальний тягар хвороб.

Як зареєструватися

Реєстраційні внески або академічні передумови для цього онлайн-курсу не передбачені. Він доступний професіоналам, незалежно від місцеположення, академічного навчання чи досвіду роботи. Однак для проходження курсу вам знадобиться поточний обліковий запис електронної пошти та доступ до комп’ютера та Інтернету, а також PDF Reader. Можливо, вам доведеться переглянути презентації Microsoft PowerPoint та прочитати та створити документи в Microsoft Word або Excel.

Зареєструйтесь!

medic, hospital, laboratoryDarkoStojanovic / Pixabay

Часті питання

Цей короткий онлайн-курс представлений повністю в Інтернеті, у співпраці з лідерами в галузі цифрової освіти, GetSmarter, бренд 2U, Inc. Технологія відповідає академічній суворості в моделі, опосередкованій людьми GetSmarter, що дає можливість учням, які навчаються впродовж життя, отримувати навички, що стосуються галузі. які сертифіковані найвідомішими світовими академічними установами. Ця інтерактивна, підтримуюча модель навчання розроблена для зайнятих професіоналів. Перегляньте короткий онлайн курс Harvard VPAL Global Health Delivery на веб-сайті GetSmarter, щоб дізнатися про майбутні дати курсу, ціну курсу та додаткову інформацію.

Завантажте брошуру курсу, щоб дізнатися більше.

Що таке Інтернет-кампус?

Інтернет-кампус буде вашою віртуальною аудиторією протягом усього курсу вашого курсу. Завдяки простому у користуванні інтерфейсу, ви отримаєте доступ до різноманітних форматів змісту курсу, включаючи інтерактивні відео-лекції, конспекти модулів, практичні вікторини, резюме із завданнями та додаткові веб-ресурси.

На Інтернет-кампусі ви також зможете задавати питання та спілкуватися зі своїми однокурсниками та головним репетитором через форуми обговорення в Інтернет-кампусі. Якщо у вас виникли технічні проблеми або вам потрібна порада особистого менеджера успіху, ви можете скористатися Інтернет-кампусом, щоб зв’язатися.

Якщо у вас є якісь інші запити, будь ласка, зв'яжіться з:

1 617 682 7555
harvardvpal@getsmarter.com

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront ... Детальніше

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront of learning innovation. Harvard VPAL is the strategic online learning initiative, which connects the prestigious Harvard Schools to students across the globe. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу