Інтернет-курс з поінформованості про психічне здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

CPD затверджено

Люди часто порівнюють слова психічне здоров'я з психічними захворюваннями, і існує багато визначень того, що насправді є психічним здоров’ям. Проблеми психічного здоров'я можуть трапитися з будь-ким, незважаючи на соціальний фон, інтелект, стать або інші фактори.

Цей курс пояснює різницю між психічним здоров'ям та психічними захворюваннями. Він охоплює симптоми ряду найпоширеніших психічних захворювань, тож ви будете знати, на що слід звернути увагу або на що слід очікувати, якщо працюєте з кимось із одного із цих станів. А також надати кілька практичних порад щодо того, як можна ефективно працювати з тими, хто постраждав від цих умов.

Курс Номер модуля Назва модуля Пропуск% обов'язковий
Поінформованість про психічне здоров'я 1 Що таке психічні захворювання та рівень поширеності 70
Поінформованість про психічне здоров'я 2 Симптоми біполярної, депресії, психотичні розлади та шизофренія 70
Поінформованість про психічне здоров'я 3 Симптоми тривоги, розлад особистості, самопошкодження 70

Рекомендовані системні вимоги

  • Веб-переглядач: сучасний веб-браузер
  • Відео: сучасні драйвери відео
  • Пам'ять: 1 Гб + ОЗУ
  • Швидкість завантаження: широкосмуговий (3Mb +)

Тривалість: 25 хвилин (Примітка. Це ґрунтується на кількості показаного відеоконтенту та округлюється. Це ніяк не враховує час завантаження чи час на роздуми над питаннями).

mental health, wellness, psychology

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing &am ... Детальніше

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing & project management. Згорнути