Інтернет-майстер з геноміки

Загальні відомості

Опис програми

Резюме програми

Ступінь магістра з геноміки забезпечить вам всебічне вивчення принципів та застосувань генетики та геноміки. Протягом цієї програми ви будете вивчати принципи генетики з подальшими захворюваннями людини та клінічними додатками. Ви дізнаєтесь основні компетенції генетичної та геномної освіти в галузі охорони здоров'я для використання в таких галузях, як фармація, медицина, сестринська справа, соціальна робота, етика, юридична та інформатика.

Крім того, ви отримаєте розуміння більш широкого геномного змісту, еволюційних аналізів, населення та охорони здоров'я, а також статистичних та обчислювальних алгоритмів, що використовуються для збору та аналізу геномних даних у наукових дослідженнях, промисловості та охороні здоров'я.

130680_130608_GenomicsMS.jpg

(C) University of the Sciences in Philadelphia

Чому вибирають USciences Online?

Майже 200 років USciences готувало лідерів та новаторів у галузі фармації, науки, охорони здоров’я та суміжних дисциплін. Наші онлайн-програми та сертифікати, орієнтовані на кар’єру, продовжують цю традицію - надаючи можливість розширити свої знання та свої можливості, все у вашому розкладі.

Магістерська програма USciences Online Genomics, запропонована в партнерстві в рамках медичної школи Geisinger Commonwealth, пропонує:

 • 100% онлайн, гнучка, орієнтована на кар’єру навчальна програма
 • 12 курсів, 36 кредитів - завершити програму всього за 2 роки
 • Практична курсова робота з вирішенням проблем у реальному світі, передових технологій та широких можливостей у цій галузі
 • 6 дат початку кожного року

Результати кар'єри

За даними Бюро статистики праці США, перспективи працевлаштування генетичних консультантів збільшаться на 27% за період з 2018 по 2028 рік. Світовий ринок геноміки до 2024 р. Сягне 35,7 млрд. Дол. США, порівняно з 18,9 млрд. Дол. США у 2019 році. від USciences Online збільшує вашу наукову експертизу та розширює ваші кар’єрні можливості у різних сферах бізнесу, науки та охорони здоров’я.

Академіки

Протягом цієї програми студенти вивчатимуть принципи генетики, за якими слід хвороба людини та клінічне застосування. Вони охоплюватимуть основні компетенції генетичної та геномної освіти в галузі охорони здоров'я для використання в різних дисциплінах, включаючи фармацію, медицину, сестринську допомогу, соціальну роботу, етику, юридичну та інформатику. Крім того, розглядаються більш широкі генетичні наповнення з еволюційними аналізами та охороною населення та громадського здоров'я, а також статистичні та обчислювальні алгоритми, що використовуються для збору та аналізу геномних даних у наукових дослідженнях, промисловості та охороні здоров'я.

Завітайте на веб-сайт, щоб отримати конкретну інформацію про курси.

130635_130512_USciences-Griffith-01.jpg

(C) University of the Sciences in Philadelphia

Вимоги до прийому

Придатні кандидати:

 • Матиме ступінь бакалавра у акредитованій установі;
 • Заробив бакалаврський накопичувальний бал у середньому 2,5;
 • Може передати до 12 кредитів курсової роботи з 2,5 ГПА або вище;

Кандидати повинні надати офіційні стенограми коледжу для здобуття ступеня бакалавра. Стенограми з закладів, які не є американськими, повинні поступово оцінюватися Всесвітньою освітніми службами (WES).

Оцінка GRE / GMAT не потрібна. Оцінка TOEFL / IELTS необхідна, якщо рідною мовою абітурієнта не є англійська мова або він закінчив попередню ступінь в установі, де англійською мовою була мова навчання:

 • TOEFL: 90
 • IELTS: 6.5

Про університет наук

 • Топ-10 у США за заробітною платою після закінчення навчання ( серед коледжів та університетів, де навчаються понад 500+ студентів [Dept. Of Education College Scorecard, Oct 2019])
 • №1 у США за рентабельність інвестицій 40 років після вступу (серед приватних коледжів та університетів по всій країні [ Перша спроба в ROI: Рейтинг 4500 коледжів, Джорджтаунський університет, 2019 ])
 • Нижнє, фіксоване навчання - знайте повну вартість від першого дня до закінчення навчання
 • Продовжують бакалаврські дослідження та досвід досвіду вже в першокурсниках
 • 7: 1 співвідношення студентів до викладачів, персоналізована увага з боку експертного факультету
 • Більше 30 академічних програм з більш ніж 60 студентськими організаціями в міському кампусі
 • Випускники включають засновників шести провідних світових фармацевтичних компаній
 • Заснований як Філадельфійський фармацевтичний коледж, перший фармацевтичний коледж у Північній Америці
 • Розташований у Філадельфії, великому фармацевтичному, медичному, технологічному та діловому центрі
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on ... Детальніше

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on research and experiential learning that is evident in every graduate who has walked its campus. Since its founding in 1821 as Philadelphia College of Pharmacy, the first college of pharmacy in North America, USciences has grown to more than 30 degree-granting programs from bachelor’s through doctoral degrees in the health sciences, bench sciences, and healthcare business and policy fields. USciences students are proven everywhere they go. Згорнути