Опис програми

Цей аспірантський сертифікат та диплом є унікальною можливістю для студентів, які хочуть вивчити аспекти анатомії людини через гнучкість онлайн-програми дистанційного навчання.

Всі курси, що складають програму, використовують інноваційні методи навчання, щоб надати учням ключові навички переносу, на додаток до міцної основи анатомічних знань.

Наша програма в анатомічних науках поставляється повністю в Інтернеті і, отже, покладається на використання ІТ, наприклад, за допомогою електронної пошти, аудіовізуального матеріалу, дискусійних форумів та інших інтерактивних ресурсів.

Це кваліфікація для аспірантів для медичних, біомедичних, суміжних медичних працівників та тих, хто має цілісну практику з інтересом до анатомії людини. Програма спирається на високо оцінюваного викладацького та дослідницького персоналу в університеті.

Нашою метою є забезпечення якісних матеріалів курсу, які будуть доставлятися з нашого віртуального навчального середовища. Інтерактивне програмне забезпечення розробляється спеціально для використання в цій програмі разом із ліцензованим програмним забезпеченням, яке в даний час використовується для магістерської програми на кампусі в Анатомії людини та нашого курсу медицини.

Програма призначена для впровадження та розвитку знань студентів в анатомічних науках; крім того, вона спрямована на відновлення та зміцнення комунікаційних та інформаційних знань та навичок.

Наша онлайн-система навчання дозволяє повністю працювати з вашого власного місця проживання. Це покращить ваш навчальний досвід та робочі знання, а також винагороджує вас високо ціною кваліфікації.

Anatomy

Онлайн навчання

Наша технологія онлайн-навчання є повністю інтерактивною, нагородженою нагородою та дозволяє спілкуватися з нашими висококваліфікованими викладачами з вашого власного будинку чи робочого середовища.

Наші онлайн-студенти не тільки мають доступ до відмінних ресурсів університету, але також стають частиною підтримуючої онлайн-спільноти, об'єднуючи студентів та репетиторів з усього світу.

Структура програми

Зазвичай програма займає два роки.

Рік 1: Сертифікат

Курси включають:

 • Фундаментальний Людина alt = "Анатомія 1 - включаючи верхню і нижню кінцівки, спину і таз.
 • Фундаментальний людський alt = "Анатомія 2 - включаючи грудну клітку, животик, голову та шию".
 • Ембріологія - людський розвиток.
 • Нейроанатомія - нервова система

Рік 2: Диплом

Ви поширюєте свої анатомічні знання з курсами:

 • Розширений Людина alt = "Анатомія 1 - більш детальне вивчення анатомії, раніше досліджуваного з використанням анатомічних принципів.
 • Розширений Людина alt = "Анатомія 2
 • Гістологія - мікроскопічна анатомія.
 • Imaging - умови, які мають відношення до анатомічних наук.

Кожен з чотирьох курсів викладання має набір модулів, що випускаються студентам щотижня з нашого віртуального навчального середовища.

Модулі складаються з наступної структури.

 • Записана лекція для ознайомлення з темою
 • Інтерактивний вміст (відео / анімація / розповідь)
 • Набір ресурсних посилань на читання курсу - бібліотека та дослідження.
 • Дискусійна дошка полегшена репетитором.
 • Набір питань (MCQs), які студенти можуть взяти в кінці кожного розділу, - вони формують і не сприяють остаточному оцінюванню.

Наприкінці кожного модуля існує ще один набір питань, які мають багато варіантів для студентів; цей комплект MCQ робить внесок у остаточну оцінку.

Післядипломна професійна освіта

Післядипломна професійна освіта (PPD) призначена для роботи професіоналів, які хочуть просунути свої знання через курси післядипломної освіти, без часу або фінансових зобов'язань повного магістра, диплом магістра або аспірантуру.

Ви можете взяти максимум 50 кредитів вартістю курсів протягом двох років за допомогою нашої схеми PPD. Це призвело до отримання післядипломної освіти академічного кредиту в Единбурзькому університеті. Крім того, після одного року навчання, ви можете вибрати для перекладу своїх кредитів і продовжувати навчатися, щоб отримати вищу нагороду за програмою магістрів, диплом магістра або аспірантуру. Хоча курси PPD мають різні дати початку протягом року, ви можете почати програму магістра, аспірантуру або аспірантуру лише у вересні. Будь-який час, проведений при вивченні PPD, буде відраховуватися з часу, який ви залишите, щоб закінчити програму магістра, диплом магістра або аспірантуру.

Гнучке вивчення

Програма також дає можливість отримати післядипломне сертифікат (60 кредитів), неповний робочий день протягом 9 місяців або періодично протягом 2 років; або диплом магістра (120 кредитів), або неповний робочий день більше 21 місяця або з періодичністю більше 4 років.

Карєрні можливості

Ця програма була розроблена не тільки для того, щоб допомогти вам отримати високо цінувану кваліфікацію, але і забезпечити вас набором основних навичок передачі, які будуть мати відношення до вашої поточної кар'єри, подальшого навчання або просто збільшити ваші довгострокові перспективи кар'єри.

Вимоги до вступу

Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою або її міжнародний еквівалент у медичній, біомедичній або відповідній темі біологічних наук.

Ми також можемо розглянути вашу заявку, якщо ви займаєтесь професією, пов'язаною з медициною або мають відповідний досвід роботи; зв'яжіться з нами, щоб перевірити, перш ніж подати заявку. Ви можете бути допущені до рівня сертифікації тільки в першу чергу.

Англійська мова вимоги

Всі заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій як доказ їх здатності до англійської мови:

 • ступінь бакалавра або магістра, який викладався та оцінювався англійською мовою в більшості країн, що говорять англійською мовою, як визначено візами та імміграцією Великобританії
 • IELTS Academic: загальна кількість 6.5 (щонайменше 6.0 в кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: загальна кількість 92 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): загальна кількість 61 (у кожному з розділів "Комунікативні навички" принаймні 56; розділи "Активні навички" не розглядаються)
 • CAE та CPE: всього 176 (принаймні 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE II з відмінностями у всіх чотирьох компонентах

Ступені викладання та оцінювання англійською мовою повинні складати не більше трьох років на початку вашої програми навчання. Мовні тести повинні бути не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Переглянути 40 інших курсів в The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2020
Duration
12 - 48 Місяця
Заочне навчання
Price
10,335 GBP
(PgDip). 5,170 фунтів стерлінгів (PgCert).
Deadline
Сер 30, 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв
Сер 30, 2020

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Сер 30, 2020
End Date

Anatomical Sciences (Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Learning)