Асистент прикладної медицини в медсестер

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Програма ступеня «Доцент з прикладних наук» у галузі медсестринства - це дворічна навчальна програма медсестер, яка пропонується чоловікам і жінкам будь-якого віку, включаючи недавніх випускників середньої школи, дорослих та ліцензованих практичних медсестер.

Випускники готові прийняти посади медперсоналу початкового рівня в різних закладах охорони здоров’я, таких як лікарні, будинки престарілих та заклади розширеного догляду. Акцент у навчальній програмі робиться на безпосередньому догляді за пацієнтами при підготовці студентів до трьох взаємопов’язаних ролей, визначених для випускників програми Асоційованого ступеня як постачальника допомоги, менеджера догляду та члена навчальної дисципліни. Завдяки вивченню гуманітарних, природничих та соціальних наук та сестринської справи студенти отримають розуміння цінності людей та їх внеску в суспільство.

Випускні вимоги (62-64 балів)

Результати випускників

 • Критичне мислення: Використовуйте навички критичного мислення та догляд за медичними послугами при застосуванні сестринського процесу для забезпечення безпечної, якісної допомоги.
 • Спілкування: ефективно спілкуйтеся, використовуючи словесне та невербальне вираження, письмову документацію та електронні технології.
 • Турбота: Включіть співчутливу, співчутливу, дбайливу взаємодію та поведінку, щоб сприяти процвітанню людини.
 • Різноманітність: Надання медичної допомоги, яка охоплює чутливість до культурно різноманітних клієнтів протягом усього життя.
 • Поліпшення якості: Використовуйте дані для забезпечення покращення якості та підтримки практики на основі доказів.
 • Лідерство: Продемонструйте основні навички делегування та управління лідерством.
 • Управління інформацією: обговоріть та використовуйте інформаційні системи в середовищі охорони здоров'я.
 • Професіоналізм: продемонструйте професійну та етичну поведінку відповідно до стандартів догляду та стандартів професійної діяльності Американської асоціації медсестер.

122501_doctor-medical-medicine-health-42273.jpegПіксабай / Пікселі

Загальні вимоги до освіти

Отримуючи освіту після середньої освіти, студенти повинні оволодіти своїм предметом вибору, будь то в галузі вільних мистецтв, наук або в одній із ряду професійних дисциплін. Однак це також є однією з головних цілей після закінчення середньої освіти для розширення світогляду студента. Це передбачає опромінення нових ідей, викликів усталеним або раніше дотриманим точкам зору, а також ознайомлення з незнайомими та захоплюючими способами погляду та поводження з думкою. Саме завдяки такому впливу на ширшу загальну освіту студенти формують навички, які забезпечують фундамент для подальшого навчання та роботи. Такі навички включають критичне мислення, аналіз аргументу, відповідні методологічні підходи, різноманітність у розумінні, включення технології та основні трудові звички. Така основа також дає студентам основу, на якій вони зможуть краще зрозуміти та оцінити обрану ними сферу навчання.

Саме в цьому дусі опікунська рада SUNY затвердила вимогу загальної освіти у грудні 1998 року. Ця вимога вимагає принаймні тридцяти (30) кредитів навчання у різних ключових академічних областях для всіх студентів, які мають закінчити навчальний заклад SUNY ступінь бакалаврату. З цією метою SUNY встановив наступні десять результатів навчання студентів:

Результат навчання 1 Математика
Результат навчання 2 Природничі науки
Результат навчання 3 Соціальні науки
Результат навчання 4 Американська історія
Результат навчання 5 Західна цивілізація
Результат навчання 6 Інші світові цивілізації
Результат навчання 7 Гуманітарні науки
Результат навчання 8 Мистецтво
Результат навчання 9 Іноземна мова
Результат навчання 10 Основна комунікація

На додаток до них, успішні кандидати повинні також продемонструвати компетентність у двох сферах:

Критичне мислення (аргументація)
Управління інформацією

Результати навчання студентів з критичного мислення включаються в кожен курс загальноосвітньої освіти, на який присуджуються кредити за результати навчання студентів два - сім (2-7) та результати навчання студентів 10. Управління інформацією викладається у навчальній програмі.

Вимоги загальної освіти SUNY спочатку діяли для всіх студентів, які розпочали навчання восени 2000 року або пізніше. У 2010 році опікунська рада SUNY внесла зміни до вимог загальної освіти, а в 2013 році додатково включила конкретні рекомендації щодо їх впровадження до коледжів громади, які мають на меті сприяти безперешкодному переведенню студентів у 4-річні установи SUNY. SUNY Sullivan прагне допомогти своїм студентам у виконанні поточних вимог загальної освіти, передбачених SUNY. З цією метою SUNY SULLIVAN вимагає, щоб кожен студент, який закінчив ступінь Асоціація з мистецтв (АА) або доцент (AS), заповнив тридцять балів як мінімум сім із десяти загальних навчальних напрямків і продемонстрував компетентність критичного мислення та управління інформацією. Що стосується практичного застосування, ця політика вимагає, щоб кожен отримувач ступеня АА та АС продемонстрував:

 1. Знання та вміння з двох необхідних напрямків: Основні комунікації та математика;
 2. Знання та навички у п'яти з наступних восьми напрямків: природознавство, суспільствознавство, американська історія, західна цивілізація, інші світові цивілізації, гуманітарні науки, мистецтво та іноземні мови; і
 3. Компетентність у двох необхідних областях, критичне мислення та управління інформацією.

Навчання

121761_ScreenShot2019-09-25at10.52.24AM.png

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to SUNY Sullivan, a comprehensive community college in the SUNY (State University of New York) system. We’re committed to helping you prepare for the future whether you’re getting your first j ... Детальніше

Welcome to SUNY Sullivan, a comprehensive community college in the SUNY (State University of New York) system. We’re committed to helping you prepare for the future whether you’re getting your first job, transferring to a four-year college or university or enhancing your personal and professional skills. Згорнути