Асистент прикладної медицини в медсестер

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Дворічна програма «Аспірантура по догляду за сестрами» (ADN) готує студентів до вступу в галузі професійної сестринської справи. Випускники готові надати ліжко та пов’язану з цим спеціалізовану медичну допомогу в лікарнях, будинках, поліклініках та установах тривалої допомоги. Після успішного завершення програми медсестер, випускники отримують право на ліцензування як зареєстровані професійні медсестри. Розширене розміщення в навчальній програмі медсестер доступне для ліцензованих практичних медсестер.128603_nurse-2141808_1920.jpg

Результати навчальної програми

Після успішного завершення цієї програми студент:

 1. Продемонструйте безпечну, етичну та орієнтовану на пацієнта допомогу з різноманітною сукупністю протягом усього життя.
 2. Продемонструйте командну роботу та співпрацю для досягнення якісної допомоги пацієнтам.
 3. Використовувати на основі доказів практику надання медичної допомоги.
 4. Використовуйте технології та заходи безпеки для постійного поліпшення якості медичної допомоги.
 5. Продемонструйте компетенції, необхідні для успішного результату на іспиті з державної ліцензії (NCLEX).

Вимоги до програми

Загальні вимоги до освіти - 17 кредитів

Студенти зобов’язані виконати певну кількість кредитів у конкретних категоріях, показаних нижче. Якщо конкретні курси не перелічені в цих категоріях, курси повинні бути обрані зі списку загальноосвітніх курсів SUNY.

Основна комунікація (3 кредити)

 • ENG 101 - Написання та дослідження

Математика (3 кредити)

 • MATH 117 - кількісне обгрунтування коледжу або математичний клас вищого рівня.

Природничі науки (8 балів)

 • BIOL 121 - Анатомія та фізіологія 1 (і лабораторія)
 • BIOL 123 - Анатомія та фізіологія 2 (і лабораторія)

Суспільні науки (3 бали)

 • PSYCH 101 - загальна психологія

Вимоги до ступеня - 47 кредитів

 • Медсестра 102 - Розрахунки дози для медсестер
 • NUTR 109 - Харчування для охорони здоров'я
 • 120 ADN - ADN-Nursing 1, Основи медсестринства (і лабораторія, і клінічне дослідження)
 • ADN 131 - ADN-Nursing 2, Догляд за психічним здоров’ям / материнство (і лабораторія, і клінічне дослідження)
 • 221 ADN - ADN-Nursing 3 (і лабораторія, і клінічне дослідження)
 • ADN 231 - ADN-Nursting 4 (та клінічне дослідження)
 • BIOL 202 - Фармакологія (для медсестер)
 • BIOL 221 - загальна мікробіологія (та лабораторія)

Мінімальний загальний кредит - 64

Вимоги та етапи прийому медичних сестер

Крок 1: Перевірте необхідну курсову роботу

Іспит ATI TEAS є необхідним кроком у процесі прийому медичної сестри. Перед реєстрацією на іспит, майбутні студенти повинні виконати такі вимоги:

 • Три роки середньої школи біології та хімії (з лабораторіями), а також два роки середньої школи математики, включаючи алгебру. Якщо студент не має доказів середніх шкільних курсів, еквівалентну курсову роботу на рівні коледжу необхідно заповнити оцінкою "С" або кращою.
 • Тести з влаштування Westchester Community College та будь-які необхідні виправні курсові роботи з читання, письма та математики (або курсові курси англійської мови та математики на рівні коледжу, виконані з оцінкою "С" або вище) повинні бути виконані. Щоб виконати тести на місця розташування, зверніться до Центру тестування WCC після подачі заявки в коледж.

Крок 2: Зверніться до коледжу

 • Заповніть заявку на вступ до коледжу.
 • Перевірте терміни подання заявок на осінній та весняний семестри.
 • Перегляньте контрольний список для прийому заявок на участь у Westchester Community College .

Крок 3: Зверніться до програми медсестер

 • Після прийняття в коледж і всі передумови завершені, студенти повинні скласти іспит ATI TEAS, щоб його розглядати за програмою медсестер.
 • Для отримання інформації про реєстрацію іспиту на ATI TEAS зверніться до Управління прийому, що знаходиться на другому поверсі адміністративної будівлі, за адресою admissions@sunywcc.edu або 914-606-6735.
 • Студентам, зацікавленим звернутися до програми медсестер, настійно рекомендується відвідувати інформаційну сесію для медсестер для отримання детальної інформації. Будь ласка, відвідайте www.sunywcc.edu/nursinginfo щодо дат, часу та місць.

Додаткові примітки до програми

 1. Для того, щоб продовжувати програму, студенти в навчальній програмі медсестер повинні заробити мінімальний бал "С" у кожному курсі, який не проводить медсестру. Кожен курс медичної сестри в навчальній програмі повинен бути пройдений з мінімальною оцінкою "С". У кінці кожного семестру необхідно досягти мінімальної середньої бальної позначки 2,0, щоб залишитися в програмі та закінчити її.
 2. Студенти в 1 семестрі повинні успішно скласти НУРЕ 102 Розрахунок дози для медсестер з оцінкою "С" або краще, щоб перейти до семестру 2. Також у 1 семестрі студенти повинні здати іспит з розрахунку дози середнього семестру з оцінкою 90% після двох спроб введення ліків у клінічних умовах. Протягом першої половини семестрів 2, 3 та 4 буде проведено тест при вирішенні завдань «Дозування та рішення ліків». Щоб продовжити програму, студенти повинні здати тест із оцінкою 90% за ADN 131 ADN-Nursing 2, Nursing / Motherhood Nursting / and Motherster Nursting (and Laboratory and Clinical Study) та 95% у ADN 221 ADN-Nursing 3 (і Lab, and Clinical Study) та ADN 231 ADN-Nursing 4 (and Clinical Study) з двох спроб.
 3. ADN 131 ADN-Nursing 2, Догляд за психічним здоров’ям / материнство (і лабораторія, і клінічне дослідження) має два компоненти:
  ADN 2 (A) Здоров'я батьків та дітей
  ADN 2 (B) Психічне здоров'я
  Кожен курс повинен бути пройдений з мінімальною оцінкою "C", щоб перейти до ADN 221 ADN-Nursing 3 (і Lab, and Clinical Study).
 4. Студентам, які закінчили семестр або відмовилися від програми, викладач буде врахований ще однією можливістю завершити програму.

Вимоги до здоров'я

Перед вступом до програми кожен студент подасть до кабінету охорони здоров’я коледжу результати фізичного обстеження, лабораторних досліджень та документації на бланки, надані коледжем. Інші вимоги включають перевірку та перевірку наркотиків.

Необхідний скринінг

Студенти, допущені до цієї програми, повинні пройти за власні кошти успішну перевірку злочинності та обстеження наркотиків до початку клінічних курсів. Будь ласка, зверніться до кафедри програми вашої програми для отримання додаткової інформації про графік та порядок виконання цих вимог.

Сертифікація CPR

Студент повинен мати 2-річну атестацію в курсі медичних послуг CPR після входу в програму. Студент несе відповідальність за поновлення сертифікації CPR, якщо воно закінчиться протягом часу в програмі. Будь ласка, перегляньте голову навчального плану, щоб ознайомитись із списком ресурсів для курсів СЛР.

Клінічна практика

Клінічна практика є невід’ємною частиною всіх курсів медсестер. Тому очікується відвідування всіх сеансів клінічної лабораторії. Студент, у якого було два або більше пропусків, повинен з’явитися перед викладачем, щоб визначити відповідні дії, які можуть включати зниження ступеня чи звільнення з програми. Перевезення до клінічних установ - це відповідальність студента. Страхування від неправомірних правил повинні здійснювати всі студенти протягом усієї програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Westchester Community College is more than just the county’s largest educational institution. It is a living, breathing part of Westchester that goes beyond the influence of a typical college and affe ... Детальніше

Westchester Community College is more than just the county’s largest educational institution. It is a living, breathing part of Westchester that goes beyond the influence of a typical college and affects the lives of all who enter its doors. Згорнути