Аспірантура з анатомії та розсічення нижньої кінцівки

Загальні відомості

Опис програми

Причини зробити курс

 • Це аспірантура з великою часткою практичних годин, яка буде розроблена в лабораторії з анатомії. Він буде працювати в малих групах.
 • Усі студенти матимуть зразки для практики розсічення планів у кожному з регіонів дослідження.
 • Студенти матимуть анатомічні препарати, які служать керівництвом для розсічення, а також підтримку репетиторів, що спеціалізуються на анатомії людини.Ankle and Ligaments Nino Liverani / Unsplash

Для кого це?

 • Внутрішні медичні мешканці (з першого року) хірургічних спеціальностей, зацікавлені у поглибленні анатомічних знань, застосованих до хірургії нижніх кінцівок та розвитку навичок розсічення: ортопедична та травматологічна хірургія, пластична та реконструктивна хірургія, судинна хірургія.
 • Медичні спеціалісти цих хірургічних спеціальностей, які бажають вдосконалити свої анатомічні знання та техніку розсічення.
 • Інші дисципліни медичних наук, зацікавлені в удосконаленні анатомічних знань та техніці розсічення нижньої кінцівки.

вимоги до вступників

 • Випускники або випускники медицини.
 • Мешканці та спеціалісти з: ортопедичної та травматологічної хірургії, пластичної та відновлювальної хірургії та судинної хірургії.
 • Інші ступеня наукових наук про здоров'я, що мають професійний інтерес до анатомії та розсічення нижньої кінцівки: фізіотерапія, остеопатія, хіропрактика.

презентація

Післядипломний курс з анатомії та розсічення нижньої кінцівки призначений для доповнення та специфічного навчання, корисного як для професійної практики деяких хірургічних спеціальностей, так і для вдосконалення практики та необхідної технічної підготовки з певних професій наук здоров'я, в якому потрібні глибокі знання та розуміння анатомії та топографічних зв’язків.

Курс має на меті вдосконалити та прискорити криву навчання хірургічних спеціальностей, які потребують поглиблених знань про анатомію нижньої кінцівки людини, таких як ортопедична хірургія та травматологія, пластична та реконструктивна хірургія та судинна хірургія. Аналогічно, це передбачає можливість безперервного навчання анатомії тим професіям, з яких, з одного боку, ці знання є важливими в професійній практиці, а з іншого, вони не мають такого типу практичного та прикладного навчання, як, наприклад, фізіотерапія, остеопатія або хіропрактика.

Найбільше практичного курсу викладають за анатомоклінічним підходом викладачів, що спеціалізуються на анатомії людини. Включені теоретичні заняття, які спрямовуватимуть студента на розпізнавання та локалізацію анатомічних структур, які повинні працювати протягом усього сеансу. Він покликаний відповісти на попит на постійне навчання, яке в галузі хірургічної анатомії та прикладної анатомії продовжує вимагати як медичних, так і хірургічних спеціальностей, а також інших професій наук про здоров'я як з нашої галузі охорони здоров’я, так і з інших країн навколо нас. .

мети

 • Вдосконалити знання регіональної та топографічної анатомії нижньої кінцівки.
 • Поглибити точні знання топографічної анатомії та судинно-виражених зв’язків у різних топографічних областях нижньої кінцівки, використовуючи методику анатомічної дисекції.
 • Розвивати корисні навички та практичні навички для хірургічної техніки на нижній кінцівці.
 • Розвивати навички техніки анатомічного розсічення нижньої кінцівки.

можливості кар'єрного росту

 • Більшість студентів, які відвідують цей тренінг, матимуть доступ до навчальної діяльності, яка повинна покращити криву навчання хірургічних методик, які згодом застосовуються у своїй професійній практиці. Цей курс доповнить їх спеціалізовану підготовку і дасть змогу студентам стикатися з різними операціями та методиками, які необхідно щодня застосовувати в операційній залі.
 • Студенти інших нехірургічних спеціальностей набудуть дуже корисних знань для розуміння патологій нижньої кінцівки та для розвитку навичок та практичних навичок, які покращать результати своєї професійної практики.
 • Що стосується студентів поза межами держави, цей вид навчання з прикладної анатомії користується великим визнанням у їхніх системах охорони здоров’я.

навчальний план

 • Сесія 1: 16.01.2020: Розсічення поперекового сплетення, задньої черевної стінки, клубової ямки, крижово-клубового суглоба та зовнішньої клубової судинної осі.
 • Сесія 2: 23.01.2020 р .: Розсічення сідничної ділянки, надпіріфіформного та інфрапіриформного просторів, верхнього та нижчого глютеального васкулонервіозного пакету; сідничний нерв Розсічення задньої частини стегна.
 • Сесія 3: 30.01.2020 р .: Розсічення пахово-крижової області та стегнового трикутника. Переднє і медіальне відділення стегна. Стегновий нерв і обтуратор. Судинна вісь стегнової кістки
 • Сесія 4: 02.02.2020: Розсічення тазостегнового суглоба.
 • Сесія 5: 13.02.2020: Підколінний регіон. Підколінна судинна вісь. Гомілковий нерв Поширений перонеальний нерв
 • Сесія 6: 20.02.2020: Колінний суглоб.
 • Сесія 7: 27.02.2020: Передній і бічний аспект ноги. Розширювальний ретинакул і перонум. Передня великогомілкова судинна вісь. Глибокий перонеальний нерв
 • Сесія 8: 05.05.2020: Задня сторона ноги. Згинання сітківки Задня тибсова судинна вісь. Тибіальний нерв
 • Сесія 9: 12.12.2020: спинна сторона стопи, гомілковостопний субастральний субастрагалінний суглоб.
 • Сесія 10: 19.03.2020: Підошовне обличчя стопи. Підошовні клітини. Судинно-мозкові осі бічні та медіальні підошовні.

титрування

Аспірантура з анатомії та розсічення нижньої кінцівки університетом Жирони

Не включає плату за видачу титулу UdG

методологія

Навчальна діяльність розвиватиметься на 85% із практичної діяльності анатомічної дисекції на особинах людини.

15% сесій будуть теоретичними і будуть застосовані до вивчення кожної з анатомічних областей, що згодом студент буде працювати в практичній частині. На цих заняттях викладацький склад висвітлить ті взаємозв'язки та анатомічні структури, які студент повинен розпізнати та знайти у кожному регіоні для отримання адекватного ступеня анатомохірургічних знань.

Система оцінки

Педагогічний колектив оцінить роботу, виконану під час практичних занять, подальше вивчення курсу, а також відвідування його, що має бути не менше 80%.

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

La Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) es la institución creada por la Universitat de Girona (UdG) para fomentar la investigación científica y la docencia en todos los ámbito ... Детальніше

La Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) es la institución creada por la Universitat de Girona (UdG) para fomentar la investigación científica y la docencia en todos los ámbitos de la Universitat de Girona, y estar al servicio de la sociedad de la que forma parte. Згорнути