HEALTHCARESTUDIES

Найкращих університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Гамбія

Докторський ступінь або PhD, може вимагати восьми або більше років навчання і написання дисертації. У більшості областей, володіння докторським ступенем дає право стати професором в обраній області. Доступно безліч різних програм докторантури.

По інший бік Атлантики, обговорення онлайн-курсів та їх потенціал для реструктуризації вищої освіти триває вже протягом деякого часу. Курси структуровані у вигляді щотижневих онлайн-конференції, спілкування з викладачем курсу та іншими учнями відбувається у віртуальному середовищі навчання. Онлайн-курси призначені, щоб відповідати навколо вашого календаря, ви отримати доступ до курсу, коли вона підходить для вас.

Крайнім нестача ресурсів у поєднанні з поганою економічної ситуації зробив Гамбія поганий вибір для тих, хто шукає ступінь у галузі вищої освіти. Хоча число освічених Gambians знаходиться на підйомі, він як і раніше набагато нижчими за міжнародний середній.

Університетів і бізнес-шкіл в Гамбія. Знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів у Гамбія тут, і зв'язатися з ними безпосередньо!

1 Результати в Магістратура, Гамбія, Онлайн Filter

EUCLID (Euclid University)
Аспірантура
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Онлайн

Дисертація:

Детальніше