HEALTHCARESTUDIES

Найкращих університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Гана

Докторський ступінь або PhD, може вимагати восьми або більше років навчання і написання дисертації. У більшості областей, володіння докторським ступенем дає право стати професором в обраній області. Доступно безліч різних програм докторантури.

По інший бік Атлантики, обговорення онлайн-курсів та їх потенціал для реструктуризації вищої освіти триває вже протягом деякого часу. Курси структуровані у вигляді щотижневих онлайн-конференції, спілкування з викладачем курсу та іншими учнями відбувається у віртуальному середовищі навчання. Онлайн-курси призначені, щоб відповідати навколо вашого календаря, ви отримати доступ до курсу, коли вона підходить для вас.

Гана, відомої як Республіка Гана, це суверенна держава, розташоване на Гвінейської затоки і Атлантичного океану в Західній Africas

Університетів і бізнес-шкіл в Гана. Знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів у Гана тут, і зв'язатися з ними безпосередньо!

1 Результати в Магістратура, Гана, Онлайн Filter

Доктор фармації (Pharm.D)

Crown University College
Аспірантура
<
Денна
<
6 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Доктор фармакології (часто скорочено Pharm.D. Або PharmD або D.Pharm) - це програма на шість (6) років, яка необхідна в рамках процесу реєстрації або ліцензованого фармацевта ...

Детальніше