Medychnaosvita.com

Університетів, коледжів і бізнес-шкіл по всьому світу

PhD або докторський ступінь, є вищим ступенем, що присуджується в багатьох академічних областях. Зазвичай ступінь вимагає завершення дослідницького проекту і дисертації, а також кількох років навчання і кваліфікує володаря, як експерта у вибраній області.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Знайти кращих бізнес-шкіл, університетів, ступінь магістра в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії, Німеччини, Франції і в усьому світі!

18 Результати в Магістратура, Заочне навчання Filter

Онлайн-доктор наук про охорону здоров'я ступенів освіти

Logan University
Онлайн Денне навчання 3 років Вересень 2020 США Честерфілд

Доктор медичних спеціальностей в університеті Логана (DHPE) зосереджений на просуванні охорони здоров'я через освітній процес. Він призначений надавати медичним працівникам інструменти, необхідні для успішного виховання у вибраній професії охорони здоров'я. Ця онлайн-програма надає зайнятим робочим професіоналам можливість гнучко виконувати свій докторський ступінь та підтримувати свою поточну зайнятість.

ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

Avondale College of Higher Education
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 - 4 років інформація Австралія Куранбун Wahroonga + 3 більше

Доктор філософії (PhD) є повним, автономні ступеня, що є міжнародно визнаним докторський ступінь. Він призначений для студентів, щоб розвивати передові навички в проведенні незалежного та сталого дослідження.

доктор філософії в біомедичної науці

UMaineOnline (University of Maine)
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація США Ороно

Після того, як прийнято в будь-якого ступеня доктора філософії в медико-біологічних наук або доктора філософії в біомедичної програми інженерного і до ідентифікації дисертації наставника, студенти будуть сповіщені на перший рік Консультативного комітету (FYA) шляхом. Існує член комітету FYA в кожному вузі-партнері.

доктор філософії в біомедичної інженерії

UMaineOnline (University of Maine)
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація США Ороно

Після того, як прийнято в будь-якого ступеня доктора філософії в медико-біологічних наук або доктора філософії в біомедичної програми інженерного і до ідентифікації дисертації наставника, студенти будуть сповіщені на перший рік Консультативного комітету (FYA) шляхом.

захистив докторську дисертацію з харчування

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 - 6 років Відкритий конкурс Швейцарія Цюрих + 1 більше

Це частина роботи дієтолога, що він або вона повинен здійснювати просування здорових звичок у їжі. Це вважається в одному з типів профілактичної медицини.

аспірантуру

Royal Veterinary College
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Серпень 2020 Великобританія Лондон + 1 більше

Роблячи кандидат є цікавою, складною і корисний досвід і є основою для подальшої наукової кар'єри.Ми розробляємо вчені

Доктор педагогічних наук в галузі охорони здоров'я (ЕД)

A.T. Still University, Online
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 - 7 років Вересень 2020 США Кірксвілл + 1 більше

Це 100% онлайн-програма спрямована саме на розвиток педагогів охорони здоров'я. Унікальна у своєму класі, ця онлайн-програма призначена для практикуючих клініцистів, медичних працівників, керівників та директорів, які бажають продовжувати своє захоплення вчити.

Доктор хімічних наук (DHSc)

A.T. Still University, Online
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 - 7 років Вересень 2020 США Кірксвілл + 1 більше

Ця програма готує студентів до кращого розуміння та ефективного управління та оцінки рішення поточних проблем доступу, вартості та якості медичного обслуговування. Професіонали в галузі охорони здоров'я мають знання та навички, що дозволяють досягти успіху в управлінні проектами, прийняття рішень, організаційного лідерства, встановлення доказових стандартів та набуття компетенції для застосування досліджень до професійної практики. Тиждень резиденції проводяться в штаті Арізона, і студенти можуть вибрати такі концентрації: глобальне здоров'я, лідерство

Доктор медичних наук (DHA)

A.T. Still University, Online
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 - 7 років Вересень 2020 США Кірксвілл + 1 більше

Ця 100% онлайн-програма готує медичних працівників, щоб стати інноваційними лідерами та вирішити проблеми в галузі охорони здоров'я. Поєднання теоретичного та практичного курсу дає студентам цілісні знання, необхідні для переходу на кар'єри, які покращують і впливають на системи управління охороною здоров'я.

Доктор наук з питань харчування

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Онлайн Вересень 2020 Іспанія Барселона

Докторська програма з харчування дозволяє вивчати суб'єктів та виконувати докторські дослідницькі роботи в рамках однієї із дослідницьких напрямків, пропонованих за програмою досліджень, пристосованою до режиму дистанції.

PhD in Global Health / International Public Health

EUCLID (Euclid University)
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 - 4 років Відкритий конкурс США Вашингтон Гамбія Гамбія Інтернет + 3 більше

Пост-магістр доктора медичних сестер

Sacred Heart University Online
Онлайн Заочне навчання 3 років Січень 2020 США Fairfield

Інтернет-програма післядипломної підготовки медсестринської практики, яку пропонує Університет Святого Серця, надає практичну спрямовану докторську освіту з інноваційними та практичними клінічними дослідженнями та стипендією.

Клінічний доктор з професійної терапії

George Washington University - School of Medicine and Health Sciences Online
Онлайн Заочне навчання Серпень 2020 США Вашингтон

Онлайн-клінічний доктор з професійної терапії призначений для ліцензованих професійних терапевтів, які мають ступінь магістра в будь-якій області. Програма готує вас до вивчення нових спеціалізацій, розробки навчальної програми трудової терапії, а також керівництва в галузі за допомогою навчання і практики.

Післядипломна професійна психотерапія

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Січень 2020 США Медфорд + 1 більше

Програма докторантури по постпрофесійній професійній терапії (PPOTD) в Tufts готує професійних терапевтів для виконання лідерських ролей, які впливатимуть на людей та групи в суспільстві та світі в таких сферах, як здоров'я, функціонування, благополуччя та якість життя. Випускники програми будуть готові до реалізації лідерських проектів та поширення результатів. Ця програма може бути завершена на повний робочий день або за сумісництвом і вимагає всього 8 кредитів.

Доктор медичної практики

Nova Southeastern University Online
Онлайн Денне навчання 6 семестри Вересень 2020 США Форт Лодердейл

У нашій програмі DNP ви будете виявляти проблеми охорони здоров'я та перетворювати комплексні дослідження на реальні програми, які покращують цю сферу. Якщо ви не маєте MSN, але маєте відповідну ступінь магістра, вам потрібно всього лише пройти один курс мосту для входу в програму.