Бакалаврська програма з охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Бакалаврська програма з охорони здоров'я

Вперше в Австрії приватний університет ім. Карла Ландстейнера з медичних наук пропонує міждисциплінарну програму навчання у галузі медицини, спрямовану на розробку Болонської моделі. Програма бакалавра в галузі медичних наук дає студентам доступ до нових, інноваційних професійних напрямків у галузі наук про здоров'я та є основою для Лікар підготовки да.

Інтеграючи галузі людської медицини, медичних технологій та економіки охорони здоров'я, медичні експерти проходять підготовку з орієнтованим на майбутнє якісним профілем: завдяки структурованому викладання професійних навичок випускники мають міждисциплінарні комунікації та навички вирішення. Вони здатні сприймати і вирішувати проблеми здоров'я в галузі охорони здоров'я. Вони знаходять свій шлях навколо мережевого середовища в цілому районі охорони здоров'я та можуть адекватно спілкуватися та діяти на проблеми.

Завдяки структурованому мережевому посередництву з професійними навичками та міждисциплінарними знаннями, випускники мають міждисциплінарні комунікації, дії та навички вирішення медичних, медичних технологій та економічних питань охорони здоров'я. Завершення ступеня бакалавра в галузі охорони здоров'я є обов'язковою умовою інтеграції магістерської програми в медицині людини, однак вона не замінює вивчення людської медицини.

структура програми

Заняття проводяться в модулі за всі семестри. Вони структуровані з точки зору часу та змісту, щоб вони відповідали вимогам міждисциплінарності. На 1-му і 2-му курсах навчання, знання та розуміння передаються на декілька рівнів (базові знання, тобто контекст, навички та науковий фундамент). На 3-му курсі навчання готують спеціалізацію з основною спрямованістю на медичний зміст під час підготовки до магістерської програми в галузі медицини та клініко-практичного навчання. Цей спеціалізаційний рік буде підготовлений в 4-му семестрі з підготовкою практичного іспиту та стажування лікарні або розширеною професійною оцінкою.

завершення

Студенти завершують ступінь бакалавра в галузі охорони здоров'я з випускним іспитом та написанням дипломної роботи бакалавра. Це може бути основою для вивчення екзамену та подальшої дипломної роботи магістра.

Бакалаврська дисертація слугує розробкою та доказом теоретичних та методичних компетенцій наукової роботи в галузі охорони здоров'я. Методично правильна та систематична підготовка наукової роботи, а також науково обґрунтована презентація результатів (усна та письмова) повинна бути доведена. Структура вже повинна відповідати науковій праці.

Для отримання додаткової інформації про вимоги до прийому та процедуру подання заявки, а також дати та терміни, відвідайте наш веб-сайт www.kl.ac.at.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University aims to play a groundbreaking role in the advancement of health-related science and technology, focusing on four areas of study: health sciences, human medicine, psychotherapy and couns ... Детальніше

The University aims to play a groundbreaking role in the advancement of health-related science and technology, focusing on four areas of study: health sciences, human medicine, psychotherapy and counselling, and neurorehabilitation. Згорнути