Прочитайте офіційний опис

Бакалаврська сестринська освіта

Ви вже пройшли навчання в медичному та (дитячому) догляді, геріатричному догляді або акушерстві і хотіли б супроводжувати інших в якості спеціаліста-викладача для сестринських професій і претендувати на роботу в сестринській справі? У програмі бакалаврської сестринської освіти ми готуємо вас саме до цього.
Основна увага приділяється питанню: як ви мотивуєте мовні, культурні, інтелектуальні та гетерогенні групи учнів на фізично, психологічно та соціально складні професії в довгостроковій перспективі? Серед іншого, ми показуємо вам, які педагогічно-дидактичні методи можна використовувати для введення учнів до самостійного навчання, як включити поточні результати досліджень до вашого викладання, і як працює перехід від теорії до практики з урахуванням соціальних проблем.
У своєму заочному курсі ви отримуєте важливі ноу-хау з соціальних наук, психології, філософії та медичних наук, а також займаєтеся політичними та правовими рамковими умовами, а також предметом оцифрування в сестринській справі.

Акредитований ступінь

Усі поточні програми IUBH акредитовані FIBAA (Фонд акредитації міжнародного ділового адміністрування).
Акредитація висловлюється лише у випадку, якщо навчальна програма відповідає всім якісним вимогам щодо змісту та структури.
FIBAA - це свого роду TÜV для академічної освіти, яка перевіряє якість бакалаврських та магістерських програм від імені Ради з акредитації. Акредитація поновлюється кожні п'ять (перша акредитація) або сім (повторна акредитація) років - гарантія якості нашого навчання.
Для курсів виняткової якості FIBAA нагороджує премію ущільнення. П'ять курсів на IUBH вже отримали цю спеціальну печатку. Таким чином, IUBH є одним з провідних університетів Німеччини з п'ятьма або більше преміальними печатками.

Ваша майбутня кар'єра в сестринському освіті

З завершенням нашої програми навчання сестринського виховання, ви можете в першу чергу зайняти викладацьку посаду в медичних та медичних навчальних закладах. Можливі пріоритети включають охорону здоров'я та медичну допомогу, охорону здоров'я та догляд за дітьми, догляд за літніми людьми та послуги акушерства / материнства.
Крім того, ви також (позаштатний) викладаєте діяльність у продовженні освіти та навчання, відкритих, як для професійних вихователів, так і для дбайливих родичів. Додаткові сфери застосування - це професії, що займаються експертною діяльністю, наприклад, у видавництві, з медичними страховими компаніями або консультаційними центрами. Але ви також можете зробити кар'єру в якості спеціаліста з догляду за проектами та досліджень.

огляд курсу

У дистанційному навчанні сестринського виховання ви будете викладати в першу чергу наукові основи освіти дорослих, загальну і сестринську специфіку дидактики та навчання протягом усього життя. Крім того, ви будете зацікавлені у аналізі рамкових умов у сфері викладання та навчання, різних контекстах догляду та майбутніх змін у самій сестринській справі, а також будуть розглянуті та обговорені правові та етичні аспекти, відповідні враження від психології та управління. Ви також отримаєте важливе розуміння різних параметрів стаціонарного та амбулаторного догляду за літніми людьми та літніми людьми або лікарень.
Наша бакалаврська програма має модульну структуру, тобто ви вивчаєте на основі предметних областей, які поділяються на так звані «модулі». У цих модулях іноді є вступний курс і курс спеціалізації, які систематично готують вас до завершення цього модуля. В рамках цих модулів ви отримаєте кредити на кожен успішний випуск (European Credit Transfer System), що документує ваші досягнення. Ці кредити ECTS є міжнародно порівнянними і, звичайно, визнані.

спеціалізацій

У шостому семестрі ви обираєте дві спеціальності, що становлять 20 ECTS. Для цього ви вибираєте спеціалізовану спеціалізацію ("обов'язкові спеціалізації") у сфері сестринського освіти та функціональну та галузеву спеціалізацію ("Wahlspezialisierung").
Деякі зразкові виборчі спеціалізації:
  • Технології охорони здоров'я та електронного здоров'я
  • економіка охорони здоров'я
  • Загальні та діагностичні основи лікувальної освіти
  • Управління освітою та просуванням та консультування
  • Закон у сфері охорони здоров'я та соціальної роботи

дослідження моделей

Пристосуйте дистанційне навчання до свого життя.

Ви можете заповнити диплом бакалавра як на повний робочий день, так і на дві неповні. З точки зору змісту, ці моделі ідентичні, але з варіантами, що використовують неповний робочий день, ваш щотижневий час навчання зменшується.

Заочне навчання особливо підходить для тих, хто вже має високу робочу навантаження або які хочуть скоротити свої щомісячні витрати.

повний робочий день

тривалість

У денному навчанні можна вибрати максимальну кількість курсів за семестр. Якщо ви не закінчите навчання в призначений час, дослідження продовжується ще на 18 місяців. Протягом цього часу ви можете безкоштовно використовувати всі пропозиції дистанційного навчання. Якщо ви помітили, що у вас менше часу, ніж очікувалося, ви можете переключитися на іншу модель часу з періодом від 3 місяців до кінця місяця.

неповний робочий день

тривалість

Заочне навчання скорочує щомісячне навчання. У той же час, кількість курсів, які ви можете вибрати на семестр, також зменшується.

Якщо ви не можете закінчити свою освіту протягом визначеного часу, ваші навчання будуть продовжені ще на 18 місяців. Протягом цього часу ви можете безкоштовно використовувати всі пропозиції дистанційного навчання. Якщо ви помітили, що у вас більше часу, ніж очікувалося, ви можете переключитися на іншу модель часу з періодом від 3 місяців до кінця місяця.

Доступні навчальні програми:
німецький

Переглянути 2 інших курсів в IUBH Fernstudium »

Останнє оновлення May 14, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Липень 15, 2019
Duration
36 - 72 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
312 EUR
у місяці. Ціни змінюються залежно від моделі часу.
За розташуванням
За датою
Start Date
Липень 15, 2019
Кінець терміну надання заяв

Липень 15, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date