Бакалавр біомедичної інженерії

Загальні відомості

Опис програми

Програма біомедичної інженерії має три варіанти, що мають усі основи традиційної інженерії, з базовими інженерними курсами, необхідними до проведення курсів біомедичної інженерії.

Male biomedical engineers develop blood filtering treatment

Про майор

Біомедичні інженери розмовляють двома мовами: мовою інженера та медичною працівницею. Вони розуміють, що пов'язане з обстеженням людей, оцінкою їх здоров’я та розумінням того, що є для покращення їхньої якості життя. Вони також розуміють науку та математику, що стоїть за цими напрямками, і можуть оцінити потенціал нових пристроїв та методів для вдосконалення на сучасних технологіях.

Стандартна програма готує студентам міцну основу з найрізноманітніших предметів, пов'язаних з біомеханікою (кістки, суглоби, зв’язки, сухожилля тощо); біофлюїди (кровотік, серцеві клапани, потік повітря в легені тощо); та біоінструментації (прилади та датчики, що використовуються для вимірювання фізіологічних систем.)

Інформація про програму

У практиці медицини спостерігається прискорене впровадження технічних інновацій. Біомедична інженерія стала спеціальністю, що поєднує медицину та інженерію, щоб забезпечити матеріали, інструменти та методи, що сприяють дослідженню, діагностиці та лікуванню в галузі охорони здоров'я. Студенти з високою мотивацією, які хочуть зосередити свою інженерну кар'єру на допомозі в боротьбі з хворобою та хворобою, можуть зосередити свої зусилля на біомедичній інженерії.

Програма біомедичної інженерії включає три варіанти концентрації: стандартний варіант, опціонний варіант та варіант електротехніки. Стандартний варіант представляє студенту міцний та різноманітний досвід в аспектах твердої механіки, механіки рідин, біоматеріалів та інструментальних аспектів галузі. Зазначена концентрація змінює стандартний варіант включення органічної хімії, щоб студент мав можливість продовжувати кар'єру в галузі охорони здоров'я. Концентрація електротехніки призначена для тих, хто хоче зосередитись на проектуванні, оцінці та обслуговуванні електронних медичних приладів. Студенти з концентрації електротехніки, які обирають відповідний факультативний факультатив та досягають необхідних балів, після закінчення навчального курсу отримають неповнолітні з електротехніки. Всі концентрації мають однакові базові програмні вимоги з додатковими курсами за їх спеціальними інтересами.

Про неповнолітню

Неповнолітня біомедична інженерія забезпечує студентам випускні програми на ступінь бакалавра в інших коледжах університету, особливо наук та інших інженерних спеціальностей, ознайомлення з дисципліною біомедичної інженерії.

Біомедична інженерія

Незначний в галузі біомедичної інженерії дає студентам можливість засвоїти програми бакалавра в інших коледжах університету, особливо в науках та інших інженерних спеціальностях, ознайомлення з дисципліною біомедичної інженерії. Неповнолітня біомедична інженерія складається з чотирьох необхідних курсів з біомедичної інженерії та трьох курсів зі списку нижче.

Усі курси повинні проходити в University of Hartford та не можна приймати на основі курсу Pass / No Pass.

Вимоги до курсу для неповнолітніх з біомедичної інженерії

Усі наступні:

 • BE 281 - Семінар з біомедичної інженерії, 1 бал (и)
 • BE 301 - Біомеханіка, 3 кредити
 • BE 302 - Механіка біологічної рідини, 3 бали (и)
 • BE 401 - Біоінструментація, 3 кредити

Будь-яке з наступного:

 • BE 260W - Біомедичні інженерні матеріали 3 кредити АБО еквівалент
 • BE 402 - Біомедичні матеріали, 3 кредити
 • BIO 212 - Анатомія та фізіологія людини I, 4 бали
 • BIO 213 - Анатомія та фізіологія людини II, 4 бали
 • ES 212 - Механіка матеріалів, 3 бали
 • ECE 360 - схеми та електроніка, 4 бали (и)
 • ES 320 - Теплотехніка, 4 кредити АБО еквівалент
 • ME 405 - Дизайн системи мехатроніки, 3 бали (и)
 • PHY 250 - Матеріалознавство, 3 бали (и)

Або з дозволу:

 • BE 480 - Біомедичний інженерний практикум, 3 бали (и)
 • BE 485W - Біомедичні інженерні дослідження, 3 бали (и)

Вимоги до ступеня

Основні моменти навчального плану

 • BE 260W - Біомедичні інженерні матеріали
 • BIO 212 - Анатомія та фізіологія людини I
 • BE 301 - Біомеханіка
 • BE 401 - Біоінструментація
 • BE 460 - Проект проектування біомедичної інженерії I

Варіант до меду

Варіант долікарської медицини включає органічну хімію та інші курси, пов'язані з підготовкою студента до вступу до програм випускників шкіл за професіями охорони здоров’я. Цей варіант також включає загальноуніверситетську послідовність на курсах семінару до медичного сектору.

Концентрація електротехніки

Електричний варіант додає акценту на принципах електротехніки, що стоять за біомедичними пристроями з курсами електротехніки верхнього рівня. Цей варіант допомагає студентам, які бажають працювати з технічним обслуговуванням та дизайном у лікарні чи галузі.

Кар'єра Outlook

Поряд із суворою академічною підготовкою, ви отримаєте практичний досвід протягом усього часу навчання студентом. Ви представите свою роботу своїм колегам та викладачам, а також громадськості, і оскільки наш факультет тісно співпрацює з провідними установами та галузями, пов’язаними зі здоров’ям, у вас є можливості працювати над дослідницькими проектами та брати участь у стажуваннях.

Наші випускники продовжують працювати в таких компаніях, як Stryker, Flex, Hartford Healthcare та Medtronic.

Студентський відгук

Габріела Гаморі

БСБЕ, 2021 рік

Габріела отримала можливість стажуватися для дослідницького досвіду для студентів магістратури (REU) - біомедична інженерія: моделювання, зображення та моделювання програми REU в Університеті Іст-Кароліна влітку 2019 року. Десять студентів обираються для роботи з призначеним наставником викладача, щоб закінчити науково-дослідний проект на рівні випускників протягом десяти тижнів. Її проект / завдання полягала у створенні комп'ютерної моделі м’язів литка, що дозволило б вивчити розриви сухожилля Ахілла.

"Ця програма надала багато можливостей для створення мереж та ясності щодо різних варіантів кар'єри в галузі BME, і я можу представити свою роботу на щорічній конференції Товариства біомедичної інженерії в жовтні! Це було дуже цікаво, використовуючи мої знання в класі та досвід від класів інженерії та дизайну в UHart до лабораторії біомеханіки тут, у ECU ".

Вимоги до прийому

Цікавитеся записатися на програму біомедичної інженерії в коледжі інженерії, технологій та архітектури (CETA)? Ось що вам потрібно, щоб подати свою заявку.

Інженерні вимоги

Якщо ви подаєте заявку на програму в галузі інженерії, ви повинні мати стандартизовані бали тестів, а також 16 одиниць вторинних предметів, включаючи наступні,

 • 4 одиниці англійської мови
 • 2 одиниці соціальних досліджень
 • 2 одиниці мови, відмінної від англійської
 • 2 одиниці лабораторних наук (рекомендується хімія та фізика)
 • 3 ½ одиниці математики (2 одиниці алгебри, 1 одинична геометрія площини, ½ одиниці тригонометрії; рекомендується попередня обчислення або обчислення)
 • 2½ одиниці інших навчальних предметів

Ми також рекомендуємо додаткові підрозділи з комп'ютерного програмування, механічного малювання та промислового мистецтва. Кредитні програми для додаткового розміщення та передачі можуть застосовуватися до програми ступеня.

Вимоги до інженерних технологій та архітектури

Якщо ви подаєте заявку на програму з інженерних технологій, включаючи архітектурний дизайн + технології, вам слід відповідати наступним вимогам:

 • 4 одиниці англійської мови
 • 1 одиниця суспільних наук
 • 1 одиниця фізики або 2 одиниці інших лабораторних наук
 • 2½ одиниці математики (рекомендується алгебра I та II та тригонометрія)

Окрім того, розглядаються результати роботи середньої школи, характер програми гімназії, подання стандартизованих тестових балів (бажано), особливі навички та таланти, що відповідають інженерній технології Кредитні програми для додаткового розміщення та передачі можуть застосовуватися до програми ступеня.

Програма 4 + 1 (ступеня BS + M.Eng)

Програма розроблена для того, щоб дозволити студентам денної форми навчання здобути ступінь бакалавра та магістра. ступенів за п’ять років навчання. Два курси аспірантури, що приймаються в рамках програми бакалаврату, можуть бути застосовані як до вимог бакалаврату, так і до випускника. Зазвичай студенти беруть участь у програмі на початку другого семестру молодшого курсу, а юніори, які зацікавлені, повинні звернутися до кафедри.

Для того, щоб бути прийнятим до програми, студенти повинні мати середню бальну оцінку 3,0 на кінець молодшого року (нижче 3,0 буде розглядатися у кожному конкретному випадку).

University of Hartford випускника Тієнлі Нгуєна '18, біомедична інженерія, мав можливість співпрацювати з колегою студента з комп’ютерної інженерії в CETA для стажування з лікарні Хартфорд для розробки медичних застосувань віртуальної реальності.

Акредитація

Програма біомедичної інженерії акредитована ABET - Комісією з акредитації інженерів (EAC).

Програмні навчальні цілі (PEOs)

Програма "Біомедична інженерія" має на меті підготувати кваліфікованих студентів до продуктивної, корисної кар'єри в галузі інженерної професії, або до практики початкового рівня в галузі біомедичної інженерії, або до вступу у відповідні програми для випускників. Під час своєї кар'єри наші випускники:

 1. Стануть успішними практикуючими інженерами у галузі біомедичної інженерії та професійно розвиватимуться, приймаючи відповідальність та, можливо, виконуючи керівні ролі;
 2. Крім того, ті, хто вступає до професій у галузі охорони здоров'я, використовуватимуть свої інженерні знання у цій діяльності;
 3. Поглиблюватиме свої інженерні знання, як формально, так і неофіційно, залучаючи досвід навчання протягом усього життя; і буде,
 4. Будучи учасниками багатопрофільних інженерних команд, успішно застосовуйте основи інженерного аналізу та інженерного проектування для постановки та вирішення виникаючих технічних проблем.

Досвід інженерного проектування розподіляється на весь інженерний навчальний план. Цей досвід починається в перший рік з інженерних та конструкторських робіт, і продовжується і завершується в Старших дослідженнях Capstone II і старшому проектному проекті I та II біомедичної інженерії. Проектні роботи старшого рівня гарантують, що студенти опанували підготовчі курси інженерних та інженерних наук.

Основні поняття фізики, хімії та математики - це основи, на яких будується вся інженерна освіта. Основні засоби інженерії, такі як графічна комунікація, використання комп'ютера, механіка та термодинаміка, завершують вступний етап програми.

Усі випускники програми з біомедичної інженерії зобов'язані пройти курси, розроблені з метою ознайомлення студентів із анатомією та фізіологією, біомеханікою, біофлюїдами, біоінструментацією та структурою матеріалів, які використовуються інженерами-медиками. Поряд з інженерними курсами, описаними вище, студенти повинні отримати знання в галузі електротехніки.

Великий лабораторний досвід покращує курсову роботу. Існує кілька необхідних лабораторних занять з наук, матеріалів, техніки та природних явищ. Необхідно письмове повідомлення лабораторних результатів.

Через участь у Всеуніверситетській навчальній програмі та додаткових факультативних курсах з гуманітарних та / або соціальних наук студентам надається можливість розширити свої перспективи та взяти участь у більшій навчальній спільноті університету. Необхідно, щоб інженери розуміли та цінували особливу роль, яку відіграють технології в нашому суспільстві, а також взаємодію між різними компонентами нашого суспільства.

Програма біомедичної інженерії має дві основні композиції: стандартну та одну, призначену для студентів, які бажають вступити до медичного училища. Студенти, які бажають вступити до медичного училища, зобов’язані пройти повний рік органічної хімії до старшого курсу. Вимоги цього варіанта такі, що якщо студент бажає закінчити навчання за чотири роки, хоча б один інженерний курс повинен бути проведений протягом літа. Усі студенти, які цікавляться професіями охорони здоров’я, зобов’язані приєднатись до програми долікарських професій. Консультативний комітет з охорони здоров’я розробив курс I-кредиту для кожного з перших трьох бакалаврських років, щоб допомогти студентам підготуватися до заявок на здобуття вищої медичної освіти.

Результати навчання студентів

Результати навчання студентів програми біомедичної інженерії, що ведуть до ступеня BSBE, узгоджуються з результатами навчання студентів ABET EAC (з 1 по 7) та готують випускників програми для досягнення навчальних цілей програми.

Результати студентів від 1 до 7 формулюються так:

 1. Здатність визначати, формулювати та вирішувати складні інженерні задачі, застосовуючи принципи інженерії, науки та математики
 2. Можливість застосовувати інженерні розробки для створення рішень, що відповідають визначеним потребам з урахуванням охорони здоров'я, безпеки та добробуту, а також глобальних, культурних, соціальних, екологічних та економічних факторів
 3. Можливість ефективно спілкуватися з різними аудиторіями
 4. Здатність визнавати етичні та професійні обов'язки в інженерних ситуаціях та приймати обгрунтовані судження, які повинні враховувати вплив інженерних рішень у глобальному, економічному, екологічному та суспільному контексті
 5. Здатність ефективно функціонувати в команді, члени якої разом забезпечують лідерство, створюють спільне та інклюзивне середовище, встановлюють цілі, планують завдання та досягають цілей
 6. Здатність розробляти та проводити відповідні експерименти, аналізувати та інтерпретувати дані та використовувати інженерне судження для висновку
 7. Здатність здобувати та застосовувати нові знання за потребою, використовуючи відповідні стратегії навчання.

Критерії програми є такими. Випускники матимуть:

 • (PSC-1) Розуміння біології та фізіології
 • (PSC-2) Здатність застосовувати розширену математику (включаючи диференціальні рівняння та статистику), науку та техніку для вирішення проблем на межі інженерних та біологічних наук
 • (PSC-3) Можливість проводити вимірювання та інтерпретувати дані живих систем, вирішуючи проблеми, пов'язані із взаємодією живих та неживих матеріалів та систем.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your colleg ... Детальніше

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your college career. So, why UHart? Because we have it all. Згорнути