Бакалавр в галузі ядерної медицини

Загальні відомості

Опис програми

Програма технологій ядерної медицини в The University of Findlay забезпечує сферу ядерної медицини висококваліфікованими, знаючими, сумлінними та компетентними постачальниками високоякісної медичної допомоги пацієнтам.

Ваша навчальна програма з ядерної медицини

Параметри ступеня

Ви можете отримати сертифікат про закінчення, асоційований з мистецтв та ступінь бакалавра наук з технологій ядерної медицини в The University of Findlay .

Інститут ядерної медицини

Інститут ядерної медицини (НМІ) у Findlay - це відома у всьому світі однорічна програма, яка підготує вас для подання заявки на отримання одного або, можливо, обох національних іспитів на сертифікацію з технології ядерної медицини.

Клінічне навчання

Під час вашої клінічної підготовки ви здійснюватимете процедури ядерної медицини під наглядом сертифікованого технолога з ядерної медицини.

Що таке технологія ядерної медицини?

Технологія ядерної медицини - це фельдшерська галузь, що стосується використання радіоактивних матеріалів, насамперед для діагностики різних патологічних станів хвороби та, по-друге, для лікування деяких спеціалізованих розладів.

Перебуваючи в The University of Findlay , студенти записуються на відповідні курси, щоб задовольнити вимоги до ступеня та відповідати вимогам вступу до програми Інституту ядерної медицини. Сильне консультування викладачів та гнучкість програм є ключовими компонентами програм професійної охорони здоров’я. Студентам рекомендується ретельно ознайомитись з усіма навчальними курсами протягом усього часу перебування в УНФ.

NMT необхідний, щоб мати фонову перевірку та / або екран наркотиків.

Що робить технолог з ядерної медицини?

Технолог з ядерної медицини (НМТ) - це висококваліфікована особа, яка має ґрунтовні знання з математики та фізичних, хімічних та біологічних наук. Під наглядом лікаря НМТ відповідає за радіаційну безпеку, контроль якості, підготовку та адміністрування радіофармацевтичних препаратів, виконання візуальних процедур, збирання та підготовку біологічних зразків, проведення спеціальних лабораторних процедур та підготовку даних для інтерпретації лікарем.

NMT тісно співпрацює з іншим союзним медичним персоналом та фахівцями медичної спільноти для надання якісної допомоги пацієнтам.

Робота Outlook

Як повідомляє Товариство ядерної медицини та молекулярної томографії (SNMMI), ядерна медицина пропонує процедури, які є важливими для багатьох медичних спеціальностей, від педіатрії до кардіології до психіатрії. Нові та інноваційні методи лікування ядерної медицини, які спрямовані та визначають молекулярні рівні в організмі, революціонізують наше розуміння та підхід до цілого ряду захворювань та станів.

 • SNMMI також заявляє, що ядерна медицина і надалі залишатиметься полем на чолі сучасної клінічної медицини та технологічного розвитку. Майбутнє ніколи не було світлішим завдяки:
 • Розробка нових радіофармацевтичних препаратів для діагностичних і лікувальних цілей
 • Обіцяючі дослідження та розробки агентів, що виявляють рак і вбивають рак, таких як антитіла, генетично сконструйовані

Розширення клінічного використання нової захоплюючої технології, відомої як Позитронна емісійна томографія (PET) та Позитронне виявлення збігу випадків (PCD), які забезпечують нові та унікальні засоби вивчення біохімії та метаболізму в живих тканинах.

Риси, здібності та / або навички, якими повинен володіти технолог з ядерної медицини, включають:

 • Продемонструйте нормальний або виправлений слух, щоб технолог почув пацієнта, який кликав на допомогу або говорив тихо, коли спостерігається багато фонового шуму.
 • Будьте співчутливі та / або співчутливі.
 • Дійте професійно в усі часи з високим рівнем доброчесності та тактовності.
 • Будь працьовитим, відповідальним та надійним та можеш бути частиною дуже активної команди, яка добре працює під тиском.
 • Будьте орієнтовані на деталі.
 • Робота за монітором комп’ютера тривалий час.
 • Маніпулюйте дрібними предметами, виконайте венепункцію, проводите візуалізацію пацієнта та поводьтесь з радіоактивним матеріалом.
 • Майте спритність вручну виконувати процедури.
 • Працюйте з пацієнтом без будь-яких суджень щодо особливостей та історії хворого.
 • Піднімати, переводити та / або пересувати пацієнтів та / або важке обладнання та мати можливість довго стояти, сидіти чи ходити.
 • Дивіться з нормальним або скорегованим зором, щоб розрізнити різні відтінки та кольори та бути в змозі бачити предмети впритул та з відстані.

Випускники НМІ працюють у різних областях, включаючи:

 • Медичні центри
 • Громадські лікарні
 • Університетські викладацькі лікарні
 • Центри візуалізації
 • Приватна промисловість
 • Державні установи
 • Радіофармація

Навчальний план

Інститут ядерної медицини The University of Findlay

Інститут ядерної медицини (NMI) був створений в 1966 році в Клівленді, штат Огайо, і переїхав до кампусу тодішнього коледжу-Фіндлі в 1984 році. Він акредитований Спільним комітетом з огляду навчальних програм у галузі ядерної медицини (JRCNMT), щоб запропонувати 52-тижнева програма сертифікації технологій ядерної медицини. Цей сертифікат про закінчення в даний час приймається семи партнерських коледжів, на додаток до The University of Findlay , для отримання вищої The University of Findlay . NMI належить The University of Findlay та працює у відповідності до стандартів акредитації, викладених у "Стандартах акредитації для освіти технологістів з ядерної медицини". Копія цих стандартів розміщена на наступному веб-сайті: www.jrcnmt.org. Після успішного завершення програми студент має право подати заявку на один або, можливо, обидва національні сертифікаційні іспити, пропоновані в галузі технології ядерної медицини.

Технологія ядерної медицини - це парамедичне поле, яке стосується безпечного та ефективного використання радіоактивних матеріалів для діагностики різних патологічних станів хвороби та для лікування деяких специфічних порушень. Технолог з ядерної медицини - це висококваліфікована особа, яка має ґрунтовні знання з математики та фізичних, хімічних та біологічних наук. Під наглядом лікаря технолог з ядерної медицини відповідає за радіофармацевтичну підготовку та контроль якості; виконання процедур візуалізації та відтворення зображень in vivo, контроль якості приладів; комп'ютерний аналіз даних, отриманих та використаних лікарем для діагностики. Технолог з ядерної медицини тісно співпрацює з іншими медичними працівниками медичної спільноти, щоб забезпечити якісну допомогу пацієнтам.

52-тижнева програма НМІ є висококонцентрованою, тому що заняття проводяться протягом 28-32 годин на тиждень під час навчальної сесії та вимагають 40 годин навчання на тиждень під час клінічного заняття. Навчальна сесія триває один семестр і проводиться в університеті The University of Findlay . Під час цієї сесії студент отримує теорію та концепції технології ядерної медицини. Клінічна підготовка триває 34 тижні і проходить в одній або декількох клінічних філіях НМІ. Під час клінічного навчання студент вивчає практичне застосування теорії та отримує практичний досвід виконання процедур ядерної медицини під наглядом сертифікованого технолога з ядерної медицини. Однотижнева сесія огляду та підсумковий іспит запланована в кінці клінічного навчання.

Зверніться до програми або відділу, щоб отримати інформацію щодо конкретних вимог щодо прийому або пакетів заявок до Інституту ядерної медицини.

 • NMED 406 Математика молекулярних зображень
 • NMED 416 Молекулярна фізика зображень
 • Радіобіологія молекулярної томографії NMED 425
 • Захист від випромінювання від молекулярної візуалізації NMED 435
 • NMED 445 Молекулярні процедури без зображення
 • Процедури молекулярної візуалізації NMED 455
 • NMED 462 Радіонуклідні терапії
 • NMED 465 Радіохімія та радіофармацевтики
 • NMED 472 Інструмент молекулярної томографії
 • NMED 475 Спектр молекулярних зображень
 • NMED 477 Молекулярне зображення домашньої тварини
 • NMED 485 Клінічна ядерна медицина I
 • NMED 486 Клінічна ядерна медицина II
 • NMED 487 Молекулярний образний капістон

Вимоги до ступеня бакалавра

Ступінь бакалавра в Університеті - це структурована програма навчання принаймні 124 години семестру, яка складається з CORE + Навчальний план із загальної освіти та основні вимоги та, можливо, факультативні курси залежно від курсу навчання студента. Студенти бакалавра можуть обирати з декількох спеціальностей, неповнолітніх, індосаментів та / або сертифікатів. Курс бакалаврату дозволяє студентам вивчати цілеспрямовані предметні області на значну глибину, які співвідносяться з різноманітними шляхами кар'єри та / або освіти.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually ada ... Детальніше

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually adapting programs and teaching methods to meet the needs of current students who are preparing for tomorrow’s careers. Згорнути