Бакалавр з біомедичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Програма біомедичних наук в Qatar University має на меті забезпечити якісну освіту, яка готує майбутніх кваліфікованих вчених-біомедиків з теоретичними знаннями, практичним, критичним мисленням, навичками спілкування та етикою для галузі охорони здоров'я.

Наші випускники прагнуть до навчання протягом усього життя та адаптуються до мінливих потреб суспільства, сприяючи здоров’ю та добробуту людей, а отже, і просуванню знань. Національне агентство з акредитації США з клінічних лабораторних наук (NAACLS) акредитує програму біомедичних наук.

Це перша академічна програма за межами США, яка отримала акредитацію NAACLS. Програма доступна для жінок.

Вхід

Вимоги до вступу змінюються залежно від типу заявки (нові кандидати, переїзди, відвідувачі та студенти, які не отримують ступінь). Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації про вимоги до вступу.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international ... Детальніше

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international standards and best practices. As a result, QU has been successful in its accreditation initiatives, earning the endorsement of numerous leading international accrediting bodies. Згорнути