Бакалавр медичної та радіаційної фізики

Загальні відомості

Опис програми

Зміст курсу

Медичні та радіаційні фізики працюють у багатьох галузях, пов'язаних із здоров'ям людини, щоб поліпшити якість життя. Вони знайомі з аспектами іонізуючого та неіонізуючого випромінювання, що використовуються для радіаційної медицини. Вони знайомі з різними формами терапевтичної радіаційної онкології, а також різними методами діагностичного випромінювання та механізмами взаємодії такого випромінювання з організмом людини. Вони також знайомі з новими технологіями радіаційної медицини, які розробляються для подальшого вдосконалення лікування хвороб людини.

Це ступінь

Бакалавр медичної та радіаційної фізики дуже практичний з великими практичними компонентами з усіх предметів, вивчених для доповнення основних теоретичних принципів.

Для забезпечення найвищого рівня залучення галузі, професійні медичні фізики з великих лікарень та провідні доповідачі з промисловості проведуть ключові лекції та практичну роботу, а також спільно контролюватимуть дослідницькі проекти.

На другому році ви отримаєте практичний досвід роботи з фотоном, фізикою нейтронних і заряджених частинок у лабораторіях фізичних факультетів, а також зробите екскурсії на прискорювальні об'єкти, такі як Австралійська організація з ядерної науки і технології (ANSTO). На третьому курсі ви також отримаєте практичний досвід, зокрема, у електронній та рентгенівській медичній фізиці в центрах лікування раку та через ANSTO.

Ви отримаєте вищу освіту з фізики, а також спеціалісти з теоретичних, практичних та програмних навичок з радіаційної медицини, необхідних для пошуку роботи в лікарнях, дослідницьких лабораторіях або суміжних галузях. Якщо ви продовжите навчання на диплом з відзнакою або магістра, ви дізнаєтеся про ядерну медицину, радіобіологію та радіаційний захист у лікарнях.

Що ти навчаπшся

Ви дізнаєтеся, де медична фізика має найбільше значення: у лікарнях, клініках і ядерних науково-дослідних установах. У цьому курсі ви отримаєте знання в галузях, що стосуються ядерної медицини, фізики променевої терапії, фізичного моделювання радіаційного транспорту, фізики детекторів і приладів, а також аналізу даних.

Результати навчального курсу

Результати навчального курсу - це твердження про досягнення в навчанні, яке виражається в плані того, що учень, як очікується, повинен знати, зрозуміти і вміти робити після завершення курсу. Студенти, які закінчать цей курс, зможуть продемонструвати:

 1. Визначити медичні засоби, пов'язані з радіацією, і застосовувати методи, пов'язані з діагностичною візуалізацією і радіаційною онкологією.
 2. Порівняйте теоретичну, практичну та професійну інформацію та передайте знання, ідеї та процедури іншим фахівцям / практикам, дослідникам та іншим ключовим зацікавленим сторонам.
 3. Визначити біологічні ефекти радіації та її застосування для радіаційної безпеки та для променевого лікування.
 4. Застосовувати знання про основну структуру та функції організму людини, що мають відношення до клінічної діагностики та радіаційної онкології.
 5. Класифікувати випромінювання та радіоактивність, її властивості, одиниці виміру, дозиметричні вимірювальні поняття та методи.
 6. Визначити методи та процедури радіаційної безпеки, пов'язані з діагностичною візуалізацією та радіаційною онкологією.
 7. Використовуйте стратегії самостійного навчання для самооцінки та оновлення професійних знань про інновації в медичній радіаційній фізиці
 8. Застосовувати знання фундаментальних фізичних законів для аналізу поведінки та властивостей різних фізичних систем.

Структура курсу

Всі студенти повинні заповнити необхідну кількість кредитних балів (144) і задовольнити всі вимоги до курсу, відповідно до структури курсу нижче. Бакалавр медичної та радіаційної фізики зазвичай триває три роки, якщо розпочати осінню сесію. Всі студенти повинні звернути особливу увагу на Правила курсу щодо мінімальної швидкості прогресу.

Основний список предметів

Рік 1

Тема коду

Плюс один вибір (6cp), обраний із загального розкладу.

Рік 2

Тема коду

Рік 3

Тема коду

Плюс один вибір (6cp), обраний із загального розкладу.

Почесні звання

До закінчення ступеня студенти з WAM 80 або більше можуть подати заявку на вступ до бакалавра медичних і радіаційної фізики Advanced (з відзнакою). Для отримання додаткової інформації рекомендується розмовляти з координатором програми.

Акредитація

Ступінь бакалавра медичної та радіаційної фізики відповідає вимогам до членства в Австралійському інституті фізики та Австралійському коледжі фізичних вчених і інженерів з медицини.

Чому вибирати цей курс?

Коли ви навчаєтесь у UOW, ви приєднуєтеся до живої спільноти, що складається з провідних дослідників і викладачів фундаментальної фізики та медичної радіаційної фізики. Ви будете частиною високо оціненої школи фізики УОУ, яка посідає «вищі показники за світовими стандартами» від Excellence in Research for Australia (ERA) у фізиці конденсованих речовин та фізичній радіаційній фізиці.

Наша програма з медичної радіаційної фізики (MRP) підтримується клінічними асоціаціями з місцевими та Сіднейськими госпіталями, де 50% нинішніх практикуючих медичних фізиків в NSW отримали освіту та навчання в UOW.

Наші міцні зв'язки з галузями та урядовими лабораторіями, такими як ANSTO та CSIRO, гарантують, що ви отримаєте вплив на всю галузь.

Карєрні можливості

 • Інженер-біомедицина
 • Архітектор комп'ютерів
 • Інженер з комп'ютерних систем
 • Будівельний інженер
 • Керівник будівництва
 • Інженер-електронік
 • Інженер-електрик
 • Інженер з навколишнього середовища
 • Інженер-геотехнік
 • Інженер-матеріал
 • Інженер-механік
 • Металург
 • Гірничий інженер
 • Інженер мережі
 • Інженер-виробник
 • Інженер з безпеки
 • Розробник програмного забезпечення
 • Інженер-конструктор
 • Системний аналітик
 • Інженер з телекомунікацій
 • Транспортний інженер
 • Менеджер якості води

Вхід

Спектр варіантів прийому доступний для студентів різного віку та академічної освіти. Процедури, що регулюють прийом, визначені в Процедурах прийому УОУ та політиці прийому коледжу УОУ.

Для будь-яких конкретних порад або питань, що стосуються програми, будь ласка, зв'яжіться з командою майбутніх студентів.

Кредит на попереднє навчання

Якщо ви можете продемонструвати, що ви дотримувались результатів навчання для наших предметів за допомогою попереднього навчання, наприклад, попередньої кваліфікації вищої освіти або TAFE, ви можете мати право на отримання кредиту для отримання ступеня. Там, де це стосується ступеня UOW, вказаний кредит може бути наданий для конкретних предметів; якщо це не стосується ступеня, може бути наданий невизначений кредит.

Англійська Вимоги до іноземних студентів

Щоб отримати доступ до цієї програми, потрібно мати наступний рівень англійської мови:

IELTS Academic

 • Загальна оцінка: 6.0
 • Читання: 6.0
 • Письмо: 6.0
 • Прослуховування: 6.0
 • Виступаючи: 6.0

TOEFL (Інтернет)

 • Загальна оцінка: 70
 • Читання: 18
 • Письмо: 18
 • Слухання: 17
 • Говорячи: 17

Коледж UOW: Англійська мова для вищих навчальних закладів: Кредит (середньозважений бал 50 загалом і мінімум 50 в академічному читанні та письмі)

Інші кваліфікації також можуть бути розглянуті. Докладні відомості можна знайти на нашому сайті англійською мовою.

Останнє оновлення May 2019

Про навчальний заклад

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Детальніше

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Згорнути