Бакалавр наук у медсестер

Загальні відомості

Опис програми

Ви не зобов'язані подавати результат іспиту TOEFL для того, щоб подати заяву і бути прийнятим до університету.

Огляд

Програма RN to BSN від CalSouthern ідеально підходить для зареєстрованих медсестер (RN), які пройшли іспит NCLEX і ще не отримали бакалавра з сестринської справи. Це особливо важливо з огляду на програму розпізнавання магніту в галузі охорони здоров'я (MRP), яка вимагає, щоб 80% медичних сестер медичного персоналу статусу магніту мали ступінь BSN або вище до 2020 року.

Програма RN to BSN має інноваційну навчальну програму, яка підвищить кваліфікацію медсестер і збагатить їхню практику. Вона поєднує в собі курси, що пропонують фундаментальну теорію медсестринства з іншими, підкреслюючи новітні практичні навички та знання, необхідні на практиці. BSN також інтегрує курси зі шкіл поведінкових наук і бізнесу CalSouthern, що дозволяє студентам доповнювати свої основні навчальні програми факультативними закладами охорони психічного здоров'я, управління, управління та лідерства серед інших актуальних тематичних областей. Це відмінний спосіб для медичних сестер розвивати вузькоспеціалізовані знання і створити для кар'єрного зростання в галузі інтересів.

Цілі програми

Визначити, розробити і зрозуміти роль і професіоналізм медсестри у практиці сестринського догляду, включаючи професійні цінності, лідерство, управління та догляд на пацієнтів.

Продемонструйте здатність викладачів та учнів застосовувати попередні навчальні, теоретичні та науково обґрунтовані моделі практики, політику охорони здоров'я, фінанси та вимоги регуляторного середовища в дослідженнях та практичних застосуваннях у різних установах охорони здоров'я.

Розробити здатність інтегрувати технології управління інформацією та догляду за пацієнтами в освіту та догляд за пацієнтами.

Визначення та застосування принципів лідерства, етики, поліпшення якості та безпеки пацієнтів, а також сприяння зміцненню здоров'я в культурних умовах під час догляду за пацієнтами та управління ситуаціями протягом життя та у громаді.

Призначити кваліфікованих викладачів і сприяти передового досвіду в навчанні, використовуючи сучасні технології та інноваційні стратегії для полегшення навчання, орієнтованого на студента

Опишіть та сформулюйте вдосконалене професійне спілкування та співпрацю для поліпшення результатів здоров'я пацієнтів.

Використовуйте відповідні дані та оцінку для поліпшення результатів учнів, викладачів або пацієнтів.

Спеціальна скоригована вартість навчання зараз доступна

У період з 1 квітня по 31 липня 2019 року CalSouthern пропонує знижену ставку в розмірі 225 дол. Станом на 1 серпня плата за навчання зросте до $ 325 / кредит. Дійте зараз, поки ця пропозиція триватиме!

Результати

CalSouthern School of Nursing розробив програму бакалавра наук з медичного страхування для отримання наступних результатів:

Письмове повідомлення

Продемонструйте здатність спілкуватися у письмовій формі, що призводить до розуміння та розуміння пацієнтами, сім'єю та міждисциплінарною командою з охорони здоров'я.

Усні спілкування

Продемонструйте компетентність у використанні навичок усного спілкування належним чином, враховуючи мету та контекст комунікації для забезпечення якісної допомоги, орієнтованої на пацієнта.

Критичне мислення

Застосовувати навички критичного мислення та міркування на основі теоретичних принципів для дискримінації висновків на основі даних, отриманих у процесі клінічного прийняття рішень та оцінювання під час практики медичного догляду на основі фактів.

Культурне та соціальне розуміння

Визнати важливість соціального та культурного розмаїття та розробити перспективу на основі аналізу різноманітних екологічних факторів, які впливають на глобальну медичну допомогу.

Інформаційна грамотність

Визначте характер та обсяг необхідної інформації та продемонструйте здатність знаходити, оцінювати та використовувати інформатику та інші ресурси для підтримки досліджень, теорії та доказової практики медсестринства при управлінні медичним наглядом через континуум охорони здоров'я.

Особистісний розвиток

Інтеграція формального академічного навчання з особистим досвідом, який пропагує цінності альтруїзму, турботи, людської гідності, цілісності та соціальної справедливості в усіх ситуаціях медичної практики.

Кількісні міркування

Продемонструйте здатність використовувати аналітичні навички для розуміння та оцінки систем практики як основи теоретичної та доказової практики охорони здоров'я.

Наукове обґрунтування

Продемонструйте систему дослідження, яка залежить від емпіричних даних, щоб оцінити якісні та кількісні дослідження як основу для теоретичних і доказових методів сестринського догляду.

Етичні, юридичні та професійні питання

Застосовувати етичні та правові принципи / підзвітність до дій, які сприяють пропаганді, співпраці та керівництву як медичних працівників.

Курси

Необхідні основні курси
 • NUR 2300 Професійний перехід ролі догляду - 3 кредити
 • NUR 2302 Теоретичні основи та професійні цінності у сестринському догляді - 3 кредити
 • Стратегії спільного використання NUR 2304 для догляду - 3 кредити
 • NUR 2306 Інформатика для медсестринства та охорони здоров'я - 3 кредити
 • NUR 2308 Підтримка здоров'я в медичному догляді - 3 кредити
 • NUR 2310 Патофармакологія - 3 кредити
 • NUR 2400 Вступ до лідерства та управління медсестринством - 3 кредити
 • NUR 2402 Політика, право та етика в охороні здоров'я - 3 кредити
 • NUR 2404 Фізична оцінка - 3 кредити
 • NUR 2406 Співтовариство та охорона здоров'я населення (практикум) - 3 кредити
 • NUR 2408 Дослідницькі дослідження та практика на основі доказів - 3 кредити
 • CAP 2402 Медичний догляд Capstone - 3 кредити

Основні курси повинні бути прийняті в тому порядку, в якому вони перелічені.Догляд за виборними курсами

Учні повинні взяти 15-семестр кредитів факультативних курсів, пов'язаних з медсестринством або областей, пов'язаних з навичками, необхідними для медсестер.

 • NUR 2312 Догляд за культурою в практиці догляду - 3 кредити
 • NUR 2314 Викладання та навчання у догляді - 3 кредити
 • NS 1106 Здоров'я та харчування - 3 кредити
 • ЗМІ 1305 Статистика поведінкових наук - 3 кредити
 • ENG 1406 Професійне та технічне письмо - 3 кредити
 • LDR 2125 Лідерські комунікації - 3 кредити
 • NUR 2410 Управління якістю в медичних та медичних закладах - 3 кредити
 • NUR 2412 Сестринська справа геронтології - 3 кредити
 • NUR 2414 Додаткові та альтернативні методи лікування в охороні здоров'я - 3 кредити
 • BUS 2415 Бізнес переговори - 3 кредити
 • LDR 2490 Невербальні комунікації в лідерстві - 3 кредити

Починаємо

Початок роботи на бакалаврату в області медсестринства є швидким і простим процесом. Немає вступних іспитів і курси починаються щомісяця протягом року; Ви можете почати свою програму, як тільки ваш графік дозволить. Просто виконайте ці чотири кроки:

 • Заповніть заявку на реєстрацію
 • Надішліть Ваші офіційні академічні стенограми Вашої курсової роботи
 • Сплачуйте плату за внесення $ 75
 • Після прийняття підпишіть свою Угоду про вступ

Після отримання підписаного договору про вступ до вас буде зв'язана Ваша академічна група підтримки, включаючи Вашого наукового керівника та консультанта з успішності студентів. Вони підтвердять дату початку вашого першого курсу і пройдуть через швидкий, але ретельний процес орієнтації, який дасть вам всю необхідну інформацію для початку роботи. І вони будуть там для вас на кожному кроці, щоб забезпечити успішне завершення програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Детальніше

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Згорнути