Програма професійного розвитку для кваліфікованих медсестер, для просування своїх академічних кваліфікацій до рівня ступеня чи дипломного рівня; або отримати випускний сертифікат. Кілька способів доставки та широкий спектр варіантів модулів забезпечують гнучкість, що підходить для різних країн на внутрішньому та міжнародному ринках. Маршрути до нагород можуть бути розроблені таким чином, щоб відповідати індивідуальним потребам особистого розвитку та операційним вимогам та стратегічним потребам розвитку послуг.

Навіщо вибрати цю програму?

Ми є експертами у всіх чотирьох галузях медсестринства (дорослих, дітей, навчальних недієздатності та психічного здоров'я), а також відвідування здоров'я, акушерства та громадського здоров'я.

ГКУ є лідером у міжпрофесійній освіті медичних працівників.

Ця програма розроблена таким чином, щоб бути гнучкою та спеціалізованою, що дозволяє вам адаптувати результати відповідно до ваших потреб та розвитку.

Вимоги до вступу

Всі вимоги щодо в'їзду, перераховані тут, повинні використовуватися як керівництво та представляти мінімально необхідний для розгляду запит. Заявникам, які здійснили умовну пропозицію місця, може бути запропоновано досягти більшого, ніж вказано.

Всі заявники повинні бути кваліфікованими медичними сестрами, зареєстрованими або ліцензованими регулюючим органом у своїй країні. Типові мінімальні вимоги до ступеня медсестринства для безпосереднього вступу на почесний маршрут.

англійська мова

Заявники, чия рідна мова не є англійською, як правило, вимагатиме, щоб IELTS загалом 7,0 кожен елемент або еквівалент.

Додаткова інформація

Інша академічна та професійна кваліфікація

Кожна заявка до ГКУ розглядається на індивідуальній основі. Якщо ви не маєте типових вступних кваліфікацій, але можете продемонструвати відповідний досвід роботи та / або кредити від визнаних професійних організацій, ви можете мати право на участь у цьому курсі за допомогою програми визнання університету попереднього навчання.

Комісії та фінансування

Плата за навчання залежить від вашого статусу. Що таке моя студентська плата?

Вартість навчання 2018/19

  • Будинок: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • ЄС: 1820 фунтів стерлінгів
  • Міжнародний: 11 500 фунтів стерлінгів

* Загальна плата за навчання для студентів RUK, які закінчують три-чотирирічний курс, обмежена на суму 27 750 гривень. Спеціальні збори підлягають підтвердженню шотландським урядом і можуть змінюватися після підтвердження.

Якщо ви розпочнете навчання у вересні 2018 або січні 2019 року, це щорічні або модульні збори, які застосовуються до тривалості вашого курсу; однак плата може змінюватися. Щоб дізнатись, як змінюються гонорари, перегляньте нашу політику щодо винагород та відшкодування.

Для студентів, які працюють за сумісництвом, може бути виставлено рахунок за повну річну плату або за кількість модулів, що закінчилися за навчальний рік. Студенти можуть мати право платити це частинами протягом року. Переглянути оплату заочного та дистанційного навчання.

Додаткові витрати

Окрім курсового навчання, ви можете зіткнутися з додатковими витратами під час вашого навчання в університеті.

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити стосовно стипендій, доступних для 2018/19, будь ласка, звертайтеся до команди з опитування студентів.

Міжнародні дати початку навчання для студентів

Для нових іноземних студентів орієнтаційні події розпочнуться 14 вересня 2018 року. Цей додатковий час спеціально розроблений, щоб допомогти новим іноземним студентам вставати до Великобританії та ГКУ до початку загальної індукції та викладання студентів.

У цей період відбудеться безліч цікавих та інформативних заходів, включаючи кампус і міські тури, а також урочисті заходи, де ви зможете зустрітися з іншими іноземними студентами.

Методи оцінки

Ми використовуємо широкий спектр методів навчання та навчання, щоб забезпечити як необхідні знання та розуміння бізнесу та менеджменту, так і портфель інтелектуальних та особистих навичок.

Кожен модуль програми використовує власну стратегію навчання, навчання та оцінки для досягнення цілей навчання. Методи оцінки залежать від модулів і можуть включати невидимі іспити, тести класів, нариси, звіти про управління, тематичні дослідження, презентації та групова робота.

Методи навчання

Ми використовуємо нові навчальні технології, включаючи Віртуальне навчальне середовище Університету GCU, Learn, яке використовується для забезпечення гнучкості навчання та навчання, і це доповнюють технології участі учнів, таких як Textwall. Програма спирається на клінічну та академічну експертизу та сприяє навчанню центру, що підтримує розвиток автономних і сучасних практиків, які можуть зробити позитивний внесок у міжпрофесійні підходи до надання медичної допомоги.

Ми використовуємо лекції, підручники, моделювання клінічних навичок, онлайнові лекції, семінари та асинхронні обговорення. Буде використано низку методів оцінки, які відповідають змісту та способу доставки кожного модуля.

Засоби

Центр міжпрофесійного клінічного моделювання, повністю обладнаний імітаційний будинок та лікарняне середовище, розташоване на кампусі, використовується для надання можливостей для розробки та практики клінічно орієнтованих психомоторних та психосоціальних навичок у безпечному, підтримуваному та високоефективному середовищі навчання.

Цифрове реєстраційне обладнання розташоване над кожною зоною, що покращує відгуки про роботу студентів, дозволяючи студентам переглянути власні результати.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 44 інших курсів в Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences »

Цей курс Кампус засновані
Duration
1 - 6 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
1,820 GBP
Головна / студенти ЄС; Студенти RUK 9250 фунтів; £ 11500 міжнародних студентів
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date