Бакалавр фізичної вправи

Загальні відомості

Опис програми

Будучи студентом фізіології фізичних вправ, ви вивчите, як фізичні вправи змінюють структуру та функції людського організму. Ви отримаєте міцну основу в базових та прикладних науках і поглибитесь у фізіології, анатомії, кінезіології, силі та кондиції та спорідненому здоров’ї.

Практичний практичний досвід вбудований у нашу програму. Наші професори та мережа випускників відкриють двері для неймовірних можливостей у цій галузі. Наші студенти працюють не тільки безпосередньо з тренерами та спортсменами в атлетичному відділенні ONU , але й проводять стажування в таких місцях, як клініка Клівленда, загальна лікарня Акрон та відділення легкої атлетики Державного університету Огайо.

З першого дня ви будете частиною нашої родини. Вам сподобаються невеликі заняття, безпечне містечко та міцні дружні стосунки. Наші професори-прихильники познайомляться з вами. Вони направлятимуть вас на кожному кроці, коли ви приймаєте рішення про своє майбутнє.

107037_13.jpg

Суцільні результати

  • 6 Наша програма з фізіології фізичних вправ є однією з шести в Огайо, яка має акредитацію Комісією з питань акредитації союзних програм охорони здоров'я (CAAHEP).
  • 7 Наша концентрація сили і кондиціонування одна з семи в Огайо, яку визнає NSCA програмою визнання освіти.
  • 90 Нашим студентам подобається більше, ніж 90 відсотків прийняття в суміжні програми випускників та професійні програми.
  • 13: 1 співвідношення студентів та викладачів ONU .

Виберіть концентрацію

Наша програма надає вам можливість вивчити свої інтереси та змінити свою думку. Вам не доведеться бути на 100 відсотків впевненими у своїх майбутніх планах. Ми розробили нашу навчальну програму такою, що відповідає багатьом різним професійним напрямкам. Можна вибирати між двома різними концентраціями: Клінічні та Реабілітаційні науки та Сила та кондиціонування / Працездатність людини.

Клінічні та реабілітаційні науки

Ця концентрація врівноважує курсові роботи з прикладним навчанням (стажування та необхідні години спостереження) і підготує вас до різноманітних споріднених професій охорони здоров’я, включаючи фізіологію фізичних вправ або спортивні тренування. Багато хто з наших випускників використовують цю концентрацію для здобуття високих професійних ступенів у фізичній або трудовій терапії. Студенти, які знають, що хочуть стати тренером з легкої атлетики, можуть подати заявку на членство в 3 2 Master of Athletic Training з кількома університетами. Ця п'ятирічна програма передбачає три роки в ONU щоб отримати ступінь бакалавра з фізіології фізичних вправ, а потім два роки в іншому університеті для магістра наук з атлетичної підготовки.

Сила та кондиціонування / Продуктивність людини

Ця концентрація пропонує складну навчальну програму, яка включає практичний та практичний досвід та готує вас до аспірантури чи різноманітних професійних занять, включаючи реабілітацію серця, корпоративний чи громадський фітнес або роботу з колегіальним чи професійним спортивним колективом. Завдяки поєднанню нашої складної навчальної програми та вашої власної наполегливої роботи, ви будете готові скласти національні іспити з сертифікації, як ті, що пропонуються Американським коледжем спортивної медицини (ACSM) та Національною асоціацією міцності та кондиціонування (NSCA). Сертифікація відмежує вас від конкуренції, забезпечуючи дотримання жорстких національних стандартів практики. 107033_4.jpg

Результати навчання

Студенти спеціалістів з фізіології вправ:

  • Виконайте загальні фізіологічні оцінки фізичних вправ (тобто аеробну здатність, м'язову витривалість, м'язову силу, гнучкість, склад тіла, серцебиття та артеріальний тиск) для сидячих та тренованих осіб, як оцінюють за допомогою оцінок навичок.
  • Дотримуйтесь приписів для вправ для покращення можливостей фізичних вправ сидячих та навчених людей.
  • Реалізувати програми фізичних вправ та зміцнення здоров'я для малорухливих та навчених людей.

Для задоволення національних стандартів акредитації CAAHEP будуть дотримані наступні орієнтири:

  • Випускники фізіологічних вправ будуть професійно та академічно підготовлені до клінічних та професійних сертифікатів відповідно до оцінок прохідних курсів
  • Випускники фізіологічних вправ будуть академічно підготовлені до програм післядипломної та аспірантури та працевлаштування прямого вступу, як оцінюється за ставками випускників
  • Випускники фізіологічних вправ будуть професійно підготовлені до обраної кар'єри, пов’язаної з фізіологією фізичних вправ, що оцінюється оцінкою рецепторів стажування, обстеженням задоволеності випускників та опитуваннями роботодавців.

Фізиологія з фізичних вправ продовжується, щоб стати терапевтом фізичної або трудової діяльності, фахівцем з серцево-легеневої реабілітації, професіоналом міцності та кондиціонування, особистим тренером або професіоналом з фітнесу, менеджером корпоративної оздоровчої програми або тренером сили для університету чи професійною спортивною командою.

107032_3.jpg

Навчальний план

Фізіологія з фізичних вправ займає основну групу в 57 кредитних годин для виконання вимог щодо акредитації CAAHEP. Потім студенти вибирають концентрацію - або клінічні та реабілітаційні науки, або міцність та кондиціонування / працездатність людини - що вимагає додаткових 12 кредитних годин. Курси включають анатомію та фізіологію, фізіологію фізичних вправ, фізіологію старіння, патофізіологію, спортивне харчування та доповнення, тестування фізичних вправ та приписи та силу та кондиціювання.

"Це був чудовий вибір для мене через невелику обстановку, доброзичливу атмосферу та численні можливості для зростання".

Ліндсі Інкротт, BS ’16

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... Детальніше

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. Згорнути