Догляд за дорослими - це динамічна, нагороджуюча та висококваліфікована кар'єра, яка сприяє догляду та співчуття. Ви будете розвивати різноманітні навички, починаючи від надання медичної освіти для людей з різноманітних фаз, щоб забезпечити комплексний догляд за людьми з численними гострими або довгостроковими умовами.

Ця програма спрямована на розвиток медичних сестер, які здатні забезпечувати орієнтовану на людину, безпечну та ефективну допомогу, працювати з іншими професіями та агенціями у постійно мінливому та складному середовищі охорони здоров'я.

Ви відчуєте різноманітні клінічні місця розташування та навчитеся використовувати різноманітні методи та підходи. Ви будете проходити клінічну практику на 50% курсу, в громадських та лікарняних закладах, а також на незалежному та добровільному досвіді.

Під час навчальних курсів студенти беруть участь у сестринській роботі, включаючи догляд за різними пацієнтами, що мають відношення до обраного сестринського Pathway .

Навчальне середовище GCU забезпечує інноваційні, гнучкі та ефективні можливості для розвитку розуміння та навичок медсестер, використовуючи такі методи, як суміш навчання в Інтернеті та обличчя в обличчя та найсучасніший міжпрофільний набір моделей.

Ваша кар'єра

Після успішного завершення програми випускники мають право на реєстрацію в якості зареєстрованої медичної сестри з Радою медсестер та акушерства (NMC). Випускники мають можливість подавати заявки на широкий спектр посад в NHS, тісно співпрацюючи з пацієнтами, клієнтами, користувачами та опікунами, а також керувати дослідженнями та дослідженнями.

Що ти навчаπшся

Рік 1

Цілі та практика медсестринської практики, поліпшення здоров'я, сучасна медична допомога, введення в практику, що базується на доказах.

Рік 2

Передбачувані та альтернативні підходи до догляду за дорослими, розробка навичок для професійної медичної практики (для дорослих).

Рік 3

Доглядаючи дорослих, щоб розширювати можливості, уможливлювати та посилювати орієнтоване на людину догляду, консолідація професійних навичок для сестринської практики (для дорослих).

Рік 4

Диплом з відзнакою, лідерство в міжпрофесійних колективах, просування практики медсестер на основі цінностей у галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Вимоги до вступу

BSc (Hons) Year 1

SQA Вища

BBBB, включаючи англійську мову та науку, а також 5 клас математики в С

Рівень

BCC, бажано включати в себе предмет науки, а також GCSE англійською мовою та математикою на C / 4

ILC вище

H2 H2 H3 H3, включно з англійською мовою, і, бажано, науковою темою, а також звичайними математичними рівнями на рівні B1

Диплом IB

24 бала, включаючи науку

Коледж

Захід SWAP West для почесних тренінгів у партнерських коледжах. Будуть розглянуті науково обгрунтовані HNCs. Кандидати повинні мати ступінь бакалавра та грамотність, що відповідає національному рівню 5.

Розширений диплом BTEC

Прикладна наука, біологічна / біомедична наука або охорона здоров'я, пов'язані з DMM. GCSE Maths та англійська мова в C / 4 також необхідні.

англійська мова

Заявники, чия рідна мова не є англійською, як правило, вимагатиме, щоб IELTS загалом 7,0 кожен елемент або еквівалент.

Додаткова інформація

Інша академічна та професійна кваліфікація

Кожна заявка до ГКУ розглядається на індивідуальній основі. Якщо ви не маєте типових вступних кваліфікацій, але можете продемонструвати відповідний досвід роботи та / або кредити від визнаних професійних організацій, ви можете мати право на участь у цьому курсі за допомогою програми визнання університету попереднього навчання.

Міжнародні Pathways

Якщо ви не відповідаєте вимогам англійської мови, ви можете мати право на отримання англійської мови для програми університетського навчання.

Додаткові вимоги

Очікується, що заявники отримають докази оціночного дослідження протягом останніх 5 років. Вибрані заявники будуть запрошені до участі в одному з наших днів заявника в рамках процесу прийому.

Комісії та фінансування

Плата за навчання залежить від вашого статусу. Що таке моя студентська плата?

Вартість навчання 2018/19

  • Будинок: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • ЄС: 1820 фунтів стерлінгів
  • Міжнародний: 11 500 фунтів стерлінгів

* Загальна плата за навчання для студентів RUK, які закінчують три-чотирирічний курс, обмежена на суму 27 750 гривень. Спеціальні збори підлягають підтвердженню шотландським урядом і можуть змінюватися після підтвердження.

Якщо ви розпочнете навчання у вересні 2018 або січні 2019 року, це щорічні або модульні збори, які застосовуються до тривалості вашого курсу; однак плата може змінюватися. Щоб дізнатись, як змінюються гонорари, перегляньте нашу політику щодо винагород та відшкодування.

Додаткові витрати

Окрім курсового навчання, ви можете зіткнутися з додатковими витратами під час вашого навчання в університеті.

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити стосовно стипендій, доступних для 2018/19, будь ласка, звертайтеся до команди з опитування студентів.

Міжнародні дати початку навчання для студентів

Для нових іноземних студентів орієнтаційні події починаються 14 вересня 2018 року . Цей додатковий час спеціально розроблений, щоб допомогти новим іноземним студентам вставати до Великобританії та ГКУ до початку загальної індукції та викладання студентів.

У цей період відбудеться безліч цікавих та інформативних заходів, включаючи кампус і міські тури, а також урочисті заходи, де ви зможете зустрітися з іншими іноземними студентами.

Методи оцінки

Ми використовуємо широкий спектр методів навчання та навчання, щоб забезпечити як необхідні знання та розуміння бізнесу та менеджменту, так і портфель інтелектуальних та особистих навичок.

Кожен модуль програми використовує власну стратегію навчання, навчання та оцінки для досягнення цілей навчання. Методи оцінки залежать від модулів і можуть включати невидимі іспити, тести класів, нариси, звіти про управління, тематичні дослідження, презентації та групова робота.

Методи навчання

Методи навчання та навчання, які ми використовуємо, щоб гарантувати, що наша програма є професійно актуальною та академічно складною. Наш підхід є студентами-центром, практичним, зацікавленим та відповідним потребам роботодавців.

Ми відійшли від традиційного навчально-орієнтованого навчання до більш незалежного підходу до навчання, де вас заохочують розвивати навички критичного мислення.

Професійна акредитація

Після успішного завершення програми випускники мають право на реєстрацію в якості зареєстрованої медичної сестри з Радою медсестер та акушерства (NMC).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 44 інших курсів в Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences »

Цей курс Кампус засновані
Duration
4 Років
Денне навчання
Price
1,820 GBP
Головна / студенти ЄС; Студенти RUK 9250 фунтів; £ 11500 міжнародних студентів
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date