Бакалавр (з відзнакою) охорона здоров'я та соціальна допомога з роком фундації

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Завантажте проспект

Ваша кар'єра в нашому догляді

Охорона здоров'я та соціальна допомога стосується послуг, які надаються лікарями охорони здоров’я та соціальної допомоги, що надають медичну допомогу цілому ряду осіб із проблемами, з якими стикаються вразливі особи та групи, такі як діти, літні люди, особи з психічними захворюваннями та обмеженими можливостями.

Чому ступінь охорони здоров'я та соціальної допомоги?

Проведений у партнерстві з Університетом Болтона, бакалавр (з відзнакою) в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги поставляється у чудових навчальних закладах, які забезпечують стимулююче навчальне середовище, яке буде привабливим та незабутнім.

Цей курс пропонує вам можливість розвивати цінності, практичні навички та знання, необхідні для успішної кар’єри в глобальному середовищі охорони здоров’я та соціальних послуг.

Наша досвідчена та віддана команда приведе вас до вивчення принципів турботи, професійних цінностей, ставлення та поведінки, етичної практики догляду, сприяння фізичному та психічному здоров’ю та емоційному благополуччю та захисту та сприяє різноманітності та включенню.

Наша увага зосереджена на тому, щоб допомогти вам стати знаючим, співчутливим та персональним персоналом.

Внесіть зміни в повсякденне життя вразливих людей, вивчаючи ступінь бакалавра (з відзнакою) у галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Чому Regent College London ?

 • Високо обізнані викладачі, які пропонують групову та індивідуальну підтримку, гарантуючи, що Ви можете отримати доступ до допомоги та порад, необхідних для досягнення успіху, коли Вам це потрібно.
 • Запрошені доповідачі з галузі та бізнесу, що дозволяють задавати питання, брати участь у дебатах та користуватися їх знаннями, порадами та рекомендаціями.
 • Гнучкі варіанти навчання, що включають графіки денного, вечірнього та вихідного дня, що дозволяють вам підходити до навчальних завдань під особисті та / або професійні зобов’язання.
 • Невеликі класи, які забезпечують повну участь та користь від отримання повної уваги нашої виняткової викладацької команди.
 • Центральне місце, де пропонуються чудові бібліотечні та інформаційні засоби, Wi-Fi та добре обладнані навчальні та навчальні зони в самому центрі бурхливого західного кінця Лондона.

Прогресивні можливості

Ступінь охорони здоров'я та соціальної допомоги розглядає здоров'я в його широкому контексті та досліджує сучасні проблеми охорони здоров'я. Зростає попит на медичних та соціальних працівників, які не обмежені межами і можуть гнучко працювати, щоб задовольнити все більш складні потреби в галузі охорони здоров'я та соціального обслуговування людей, сімей та громад.

Цей ступінь також дозволить вам розробити цілий ряд ключових навичок працевлаштування, включаючи навички письмового та словесного спілкування, ІТ-навички та здатність працювати незалежно та в команді, навички дослідження та аналізу даних, а також можливість надавати підтримку та керівництво.

Що я можу зробити з цією кваліфікацією?

Цей ступінь дасть вам хорошу основу, що дозволить вам працювати в широкому діапазоні законодавчих, добровільних та незалежних установ, включаючи команди місцевих органів влади, проекти зміцнення здоров’я, лікарні для надання допомоги біженцям та притулкам, захищені приміщення, хоспіси та денні центри та житлові будинки відділення по догляду.

Крім того, випускники, які мають освіту в галузі охорони здоров'я та соціального обслуговування, також можуть бути сприйнятими для кар'єри в галузі медичної освіти та зміцнення здоров'я, добробуту, досліджень у галузі охорони здоров'я, психічного здоров’я в громаді та надання послуг з управління та догляду.

Випускники можуть шукати ролі керівників служб та координаторів служб адвокації, освіти та навчання, або як технічних працівників та службовців, що допомагають дітям та сім’ям, людям похилого віку та інвалідам, наркоманам та алкоголікам та людям із психічними проблемами.

Вимоги щодо вступу

 • Бали UCAS: 48
 • Рівень 3: Будь-які предмети прийнятні
 • GCSE: П’ять класів С або вище / 4 до 9 класу
 • IELTS: 5,0 з не менше 4,5 в будь-якому діапазоні (Неносні динаміки)

Якщо ви не вивчали GCSE / A-Levels і маєте нетрадиційну кваліфікацію для вступу або відповідний досвід роботи, ми будемо раді розглянути вашу заявку. Вам буде потрібно відвідати співбесіду в рамках процедури прийому.

Як буде проведено курс?

Regent College London прагне постійно надавати актуальну інформацію для нашого проспекту та веб-сайту, однак іноді він не може запустити рекламований курс з міркувань експлуатаційної життєздатності та досвіду студентів. У випадку, якщо курс не може пройти або він доступний лише в іншому кампусі, ми порадимо здобувачам та студентам, які зарахували студентів, при першій можливій можливості письмово. Абітурієнтам та студентам, де це можливо, буде запропоновано альтернативний курс чи кампус навчання.

Специфікація курсу

 • Код UCAS: L561
 • Тривалість: 4 роки
 • Рівень: RQF Рівень 3-6
 • Орган, що нагороджує: Університет Болтона
 • Оцінювання: Іспити, есе, доповіді та презентації
 • Спосіб доставки: Повна зайнятість
 • Варіанти розкладу: дні тижня / вечори / вихідні
 • Поставляється в: Лондон, Центральний Лондон
 • Дати прийому: вересень, січень, червень
 • Плата: 9 250 фунтів стерлінгів на рік
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Детальніше

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Згорнути
Уемблі , Лондон , Лондон , Борона , Лондон + 4 Більше Менше