Безпека пацієнта

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Опис програми

Ця 3-річна онлайн-програма MSc в режимі он-лайн в Інтернеті, присвячена безпеці пацієнтів та клінічним людським факторам, спрямована на підтримку будь-яких фахівців з медичної допомоги (від медсестер до хірургів та анестезіологів) у використанні доказових інструментів та методів підвищення надійності та безпеки щоденних системи та процеси охорони здоров'я.

Заявники на цей ступінь будуть шукати, щоб відрізняти себе як досвідчені в безпеці пацієнтів і, у деяких, може прагнути до спеціалізації або керівництва в цій галузі. Програма спирається на навчальні матеріали від глобальної мережі ентузіастів.

Рік Один дасть широке уявлення про поточний стан безпеки в галузі охорони здоров'я, про те, як шкодять пацієнти та докладне розуміння клінічних людських факторів, ергономіка.

Другий рік перейде від стану охорони здоров'я, щоб подивитися, як ми можемо покращити безпеку у сфері охорони здоров'я. Це передбачає вивчення того, наскільки хороша командна робота впливає на результати пацієнтів, а також на вдосконалення управління охороною здоров'я та медицини. Ми також зосередимось на дослідженні та методології підвищення якості.

Третій рік слідувати за дуже успішним ітераційним модулем, який використовується майстрами в хірургічних науках, що включає подання графіку проекту, абстрактне подання з підготовки плаката та завершення дисертації.

Завдяки унікальному, повністю онлайн-характеру педагогіки, програма стане привабливим варіантом для тих професіоналів, які бажають отримати академічний кредит або більш високий ступінь в галузі безпеки пацієнтів, і які не можуть взяти на себе зобов'язання брати участь у навчанні в університеті.

Онлайн навчання

Програма поставляється визнаними фахівцями з різних предметних областей та спирається на великий досвід персоналу в Единбурзькому університеті та інших установах на міжнародному рівні. Використовується суміш он-лайн методів навчання, таких як; дискусійні форуми та живі підручники для створення динамічного та спільного досвіду навчання. Ви станете частиною онлайн-спільноти, яка об'єднає студентів та викладачів з усього світу.

Оцінка прогресу здійснюється за допомогою групової роботи, нарисів, звітів про критичні інциденти, наукових плакатів та подій групи вікі. На додаток до основного навчання в галузі безпеки пацієнтів і клінічних людських факторів, програма дозволить вам покращити свої міжособистісні, самоврядування, ІТ, навички роботи з командою та управління проектами.

Програма поставляється в онлайн-середовищі, що забезпечує динамічний та колективний досвід навчання. Експертні репетитори допоможуть вам на всіх етапах програми, і ви зможете спілкуватися з колегами у підтримуючих та конструктивних онлайнових мережах. Гнучке навчальне середовище означає, що ви навчаєтесь у часи та місця, які найкраще підходять вам, що робить цю програму придатною для висококваліфікованих, зайнятих професіоналів, які хочуть оновлювати та розширювати свої знання.

Структура програми

Програма має два елементи: вчений елемент та елемент дисертації (у 3-му році).

Викладене елемент програми поділяється на шість курсів з 20 кредитів (3 необхідні для заповнення сертифікату, шість - для завершення диплому), і кожен навчальний рік складається з трьох навчальних блоків, кожна з яких триває 11 тижнів.

Під час дисертації елемент програми, студенти будуть мати можливість продовжувати розвивати свої навички розробки та проектування та проведення власного проекту підвищення якості на своєму робочому місці.

Цей рік дисертації складається з поетапної оцінки.

Рік 1

60 кредитів = PgCert

 • Введення в доставку медичних послуг і те, що призводить до шкоди (20 кредитів)
 • Клінічні фактори людини та ергономіка в охороні здоров'я (20 кредитів)
 • Індивідуальні та командні навички (20 кредитів)

Рік 2

120 кредитів = PgDip

 • Вивчення існуючої практики та управління (20 кредитів)
 • Тренінг з безпеки (20 кредитів)
 • Поліпшення якості для безпечної практики (20 кредитів)

Рік 3

180 кредитів = магістр

 • Дисертація та проект незалежного вдосконалення (60 кредитів)

Результати навчання

П'ять навчальних результатів були нанесені на характеристики 11 рівня SCQF:

 • Продемонструвати широкі, детальні та критичні знання та розуміння поточної основи та основних теорій стосовно масштабів та причин шкоди в охороні здоров'я, надійності, безпеки пацієнтів та людських факторах.
 • Втілювати на практиці прикладні знання, навички та розуміння, плануючи та виконуючи значний проект досліджень, досліджень або розробки.
 • Розробити необхідні когнітивні навички для вирішення складних питань та прийняття обгрунтованих суджень у ситуаціях за відсутності повних або послідовних даних / інформації. * Визнати фактори, що сприяють несприятливих подій, та використовувати ці знання для інформування планів вдосконалення та навчання на місцевому та організаційному рівнях (включаючи аудит / М
 • Розвивати комунікативні навички. Спілкуватися, використовуючи відповідні методи, для широкого кола аудиторій з різними рівнями знань / досвіду; щоб отримати доступ до широкого спектру повсякденних навичок і цілого ряду передових і спеціалізованих навичок відповідно до безпеки пацієнта та клінічних людських факторів.
 • Виконати значну автономію та ініціативу у професійній та еквівалентній діяльності. Продемонструвати лідерство та ініціативу та зробити виразний внесок у зміну та розвиток та / або нове мислення. Продемонструвати глибоке знання вибраної теми дослідження; Ідентифікація, концептуалізація та надання оригінальної та творчої інформації про нову інформацію та / або нещодавно опубліковані дані; Виготовити письмову критику визначеного твору дослідження; Продемонструйте оригінальність та творчість у розробці та застосуванні нових знань, розуміння та практики.

Карєрні можливості

Випускник цієї програми може прагнути розвинути специфічні навички в цій галузі в межах своєї нинішньої позиції, а деякі можуть прагнути до того, щоб отримати зустріч як співробітник служби безпеки пацієнтів, яка все більше рекламується та рекламується у Великобританії. Ми передбачаємо, що ця кваліфікація не обов'язково призведе до зміни професійної кар'єри для випускників медичних працівників, а не лише на розвиток їхньої нинішньої ролі.

Попит на людей з знаннями та навичками у навчанні та оцінці безпеки та поліпшення якості пацієнтів стрімко зростає. Як NHS Англія, так і Шотландія ведуть ініціативи в цій галузі, і це спостерігається у всьому світі. Випускники матимуть суттєву перевагу, сигналізуючи не тільки про свою прихильність до безпеки і поліпшення якості пацієнтів, але й продемонстрували навички, необхідні для виявлення та оцінки ризиків безпеки пацієнтів з точки зору науки про людські фактори, а також здатність застосовувати методологію підвищення якості щоб зробити ефективні зміни для підвищення безпеки. Ці навички надзвичайно популярні, зокрема, в рамках NHS та інших розвинутих систем охорони здоров'я.

Вимоги до вступу

Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою або її міжнародний еквівалент у галузі охорони здоров'я з предметними областями, включаючи медицину, біомедичну науку або фармакологію / фармацію, медсестринство, психологію.

Ми також можемо розглянути вашу заявку, якщо маєте відповідний досвід роботи; досвід роботи повинен бути в суміжній науковій області, наприклад, стаціонар або первинна медична допомога (переважно на основі безпеки пацієнтів, досліджень щодо підвищення якості) на 3 або більше років. Будь ласка, зв'яжіться з командою програми, щоб перевірити, перш ніж подати заявку. Ви можете бути допущені до рівня сертифікації тільки в першу чергу.

Англійська мова вимоги

Всі заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій як доказ їх здатності до англійської мови:

 • ступінь бакалавра або магістра, який викладався та оцінювався англійською мовою в більшості країн, що говорять англійською мовою, як визначено візами та імміграцією Великобританії
 • IELTS Academic: загальна кількість 6.5 (щонайменше 6.0 в кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: загальна кількість 92 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): загальна кількість 61 (у кожному з розділів "Комунікативні навички" принаймні 56; розділи "Активні навички" не розглядаються)
 • CAE та CPE: всього 176 (принаймні 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE II з відмінностями у всіх чотирьох компонентах

Ступені викладання та оцінювання англійською мовою повинні складати не більше трьох років на початку вашої програми навчання. Мовні тести повинні бути не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Стипендії та фінансування

Громадяни Великобританії, ті, що мають статус постійного статусу, а також деякі громадяни ЄС, які не проживають у Великобританії, можуть отримати право на отримання аспірантури за плату, а в деяких випадках - на витрати на проживання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Згорнути