Вивчення аутизму після отримання бакалавра

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Аутизм є зростаючою турботою про сім'ю та педагогів, як підвищення ставок діагнозу: відповідно до Центрів та контролю за захворюваннями, 1 з 68 дітей були ідентифіковані з розладом, який відбувається за всіма расовими, етнічними та соціально-економічними рисами.

Щоб задовольнити цю зростаючу потребу, Університет Сент-Джозеф пропонує сертифікати для педагогів з різним освітнім рівнем та професійними результатами. Можливості та виклики кожної людини з розладом спектру аутизму є унікальними, тому ці сертифікати забезпечують всебічну освіту з таких тем, як аналіз поведінки та розвиток соціальних навичок, щоб підготувати вас до надання допомоги та розширення прав і можливостей членів цієї групи.

Навчальний план сертифікації аутизму після бакалавра складається з десяти курсів, розділених між курсами, які забезпечують вступ до теорій аутизму, методики, лікування та терапії та курси, які включають досвід роботи на місцях. Таким чином, програма надає спеціалізовану підготовку в областях, пов'язаних з оцінкою, діагностикою та лікуванням осіб з АС. Комітет з сертифікації аналітиків поведінки (BACB) схвалив цю послідовність з десяти курсів, як задоволення курсових робіт та зосереджених вимог щодо досвіду роботи на базі сертифікату експертів з сертифікації. Студенти, які бажають працювати з аутистами через школи, організації поведінкового здоров'я, соціальні служби та програми громад як консультанти, педагоги та інтервенти повинні розглянути цей варіант.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduat ... Детальніше

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduate, and executive programs both online and on campus. Guided by a faculty committed to both teaching and scholarship, students develop intellectually, spiritually and emotionally through a unique curriculum, and advanced study in a chosen discipline. Згорнути