Випускний сертифікат управління здоров'я населення

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Свідоцтво про управління охороною здоров'я населення - це повністю онлайн програма випускників, яка працює за сумісництвом, яка пропонується Школою громадського здоров'я Джона Хопкінса Блумберга.

Управління здоров'ям населення стало важливою стратегією для постачальників і платників охорони здоров'я, а сертифікат управління охороною здоров'я населення готує студентів до вивчення та реагування як на виклики, так і на можливості для покращення здоров'я у межах та між населенням.

Програма структурована для керівництва медичними працівниками, які прагнуть перетворити або створити стійкі моделі цільової відповідальної опіки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health offers fully online, part-time master’s degree and certificate programs, designed for working professionals. The Online Programs for Applied Learnin ... Детальніше

The Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health offers fully online, part-time master’s degree and certificate programs, designed for working professionals. The Online Programs for Applied Learning (OPAL) focus on emergent industry sectors that have a resounding need for highly skilled professionals. Згорнути