Випускник сертифікат якості охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Університет Джорджа Вашингтона (GW) Online Випускник сертифікат якості охорони здоров'я є повністю онлайн, 18 кредитних годин випускник сертифікат програма побудована на міждисциплінарної, на основі практики навчальних програм і розроблені, щоб підготувати вас до керівної ролі в якості на основі охорони здоров'я.

Створений у партнерстві з Національним комітетом з контролю якості (NCQA), ви будете підготовлені за допомогою навчання, яке ґрунтується на фактичних даних, необхідних для задоволення зростаючих глобальних потреб фахівців з якості та безпеки пацієнтів. Після завершення програми онлайн-сертифікатів, у вас буде можливість перенести всі 18 кредитів на програму GWS online Masters in Health Care Quality.

Результати програми

Розроблений для підтримки передового досвіду у поліпшенні якості та лідерства у сфері безпеки пацієнтів, GWS онлайн сертифікат випускника з якості охорони здоров'я надає вам обстеження практичних знань та навичок, необхідних для впливу на якість медичної допомоги та безпеку пацієнтів у медичних установах. Ця програма дасть вам досвід і впевненість у:

  • Аналіз структури та організації системи охорони здоров'я США,
  • Впровадити ініціативи з якості та безпеки пацієнтів,
  • Зрозуміти політичні та екологічні впливи на охорону здоров'я
  • Застосування теорій, моделей та методів безпеки пацієнтів для поліпшення якості та безпеки охорони здоров'я.
Останнє оновлення May 2019

Про навчальний заклад

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Детальніше

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Згорнути