Двомісний ступінь фармації та біотехнології

Загальні відомості

Опис програми

Розширюйте свої горизонти

Подвійний диплом фармації та біотехнології Universidad Europea викладається через шість років і покликаний об'єднати підготовку фармацевта з найбільш інноваційними знаннями в технологіях, що застосовуються до біологічних наук, області з великим майбутнім прогнозуванням у фармацевтичній промисловості. ,

Еволюція нових методів імунологічного походження є складним завданням для фармацевтичної галузі, яка в даний час називається біофармацевтичною. Це змушує промисловість вимагати експертів з медицини, здатних вирішувати нові виклики сектора з глобальної перспективи досліджень, розробки, виробництва, контролю та маркетингу терапевтичних продуктів.

Подвійний диплом фармації та біотехнології поєднує найкращі з двох ступенів.

Професійні можливості:

Працює в реальному середовищі з лабораторіями, що спеціалізуються на біомедицині, біології, генетики, мікробіології, хімії або фармацевтичної технології; лабораторія розвитку біотехнологічних проектів; заклади CSIC та практики Інституту здоров'я ім. Карлоса III з імунології чи Лікарня параплегіки Толедо для розробки більш складних методів титрування, які потребують використання великого обладнання.

Лікарняна аптека:

У нашій спільній аптеці, лікарняній аптеці та клінічних фармацевтичних консультаціях, розташованому в імітаційній лікарні, унікальній в Іспанії, ви зможете зустріти справжні клінічні випадки з першого дня, з якими можна навчитися практично, безпечно та просунутий спосіб.

Інновації:

Не тільки в технології та методології викладання; також у нових темах, таких як фармакогенетика.

Прекрасний монастир:

Підключись до професійного життя з боку наших вчителів. Досвідчені активні професіонали, які розвивають свою роботу в областях найважливіших лікарень та компаній країни.

ЗНАТИ ДОПОМАГАЮТЬ ПРОФІЛАКТИКУ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЗДОРОВ'Я, за допомогою якого ви можете зменшити суму вчителів до 15%.

Практичне, корисне, реальне навчання:

Вивчення дворічної дисципліни в аптечній біотехнології в Universidad Europea полягає в тому, щоб вивчити вашу професію інноваційною навчальною моделлю з перевіреною міжнародною ефективністю, з одного боку, на основі інтеграції навчального програмного змісту, міжпрофесійної освіти, моделюються сценаріїв та якісного клінічного навчання, з тим щоб ви маєте найкращий тренінг як фармацевт і можете скористатися методологією School-Based Based School, яка складається з абсолютно інноваційної системи навчання, де ви будете насолоджуватися навчанням та роботою над реальними біотехнологічними дослідницькими проектами, отримавши винятково практичну та багатопрофільну підготовку.

Все це, з індивідуальним навчальним процесом, а також підтримка особистого наставника, який буде супроводжувати вас у вашій академічній та професійній кар'єрі.

обладнання

Щоб ви могли максимально використати нашу інноваційну академічну модель, Факультет біомедичних наук та охорони здоров'я пропонує вам найсучасніші лабораторії - імітаційні зали, обладнані найсучаснішою технологією:

- Спеціалізовані лабораторії оснащені найсучаснішим обладнанням та комп'ютерним обладнанням, в яких ви застосуєте всі знання експериментально: біомедицину, біології, генетики, мікробіології, хімії, фармацевтичної технології тощо.

- Власна лабораторія ступеня в змозі розвивати практику фармацевтичної технології

- Засоби CSIC та Інституту здоров'я ім. Карлоса III з вірусології та імунології. Співпраця з дослідницьким центром Лікарні параплегіки Толедо з метою розробки більш складних методів титрування, що вимагають використання великого обладнання

- Науково-дослідні лабораторії, керовані дослідниками першого рівня та у яких студенти стипендії співпрацюють.

- Лабораторія розробки біотехнологічних проектів

- робочі приміщення, класи для біоінформатики, хаб Емпренд та ін

- Модульні кімнати: імітована аптека у громаді та імітаційна лікарня, де розташовані наші лікарні, аптека та фармацевтична допомога. Таким чином, ви будете адаптуватися до лікування громадськості, пацієнтів та інших фахівців у галузі охорони здоров'я, і ​​ви зможете стати професіоналом, який зможе відповісти на поточні потреби населення в охороні здоров'я.

Міжнародність

Підготовтесь до того, щоб бути світовим професіоналом, пройшовши досвід навчання з міжнародним перебуванням.

На факультеті біомедичних наук Universidad Europea в Мадриді ми робимо ставку на рішучу міжнародну програму для подвійної дисертації в аптеці та біотехнології, в якій ви будете робити принаймні одну тему, повністю вивчену англійською мовою. Крім того, ви будете проводити заходи на цій же мові впродовж усіх навчань з нами.

Зробіть міжнародне перебування в престижних університетах, де ви можете пройти курси, стажування в науково-дослідних лабораторіях, практичні компанії в фармацевтичному секторі та професійну практику в аптеці в країнах Шенгену (Європейський Союз: Великобританія та Франція). Університети, з якими ми підтримуємо угоду, є:

 • ВЕЛИКОБРИТАНІЯ: УНІВЕРСИТЕТ ПОРТУМУ
 • ВЕЛИКОБРИТАНІЯ: УНІВЕРСИТЕТ ГРЕНВИЧ
 • ВЕЛИКОБРИТАНІЯ: UCL, ЛОНДОН  КРОУТИ: УНІВЕРСИТЕТ РІЄЕКС
 • НІМЕЧЧИНА: ВУРЗБУРГСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • БРАЗИЛЬ: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • ЧІЛІ: UNIVERSIDAD ANDRES BELLO

Крім того, ви будете відвідувати організацію заходів у вашому університетському містечку: лекції та майстер-класи, що проводяться найвидатнішими професіоналами галузі та престижними міжнародними ораторами, та багато інших заходів.

Співпрацюючі компанії

Основні установи, де ви практикуєте

На додаток до теоретичної підготовки та практики моделювання, які ви матимете в аспірантурі, ви закриєте свої тренінги з практичним вивченням найвищої якості. Для цього ви проходите стажування в аптеках, які впровадили посібник з належної практики офіційного фармацевтичного коледжу м. Мадрид (COFM) та / або лікарень (Quirnasalud Group). Ви також можете пройти стажування у науково-дослідних центрах або фармацевтичних компаніях.

Де я можу працювати?

В кінці вашого Double Degree в фармації та біотехнології в Universidad Europea Мадрида ви будете висококваліфікованим професіоналом для здійснення вашої професії в області спільноти та лікарняної аптеки з повним баченням фармацевтичного менеджменту та догляду та міжпрофесійної освіти , Ви також будете готові працювати в інших сферах професії, таких як дослідження, розробка, виробництво, маркетинг, управління та контроль якості нових лікарських засобів, медичних виробів та біотехнологічних продуктів.

Ви посилите свою здатність аналізувати, спілкуватися та працювати як команда, розвивати навички управління бізнесом з високим рівнем англійської, що дозволить здійснювати міжнародну проекцію.

Компанії та сектори, де ви можете розвинути свою професію:

 • Дослідницькі центри
 • Фармацевтичні компанії
 • Харчова промисловість
 • Хімічна та екологічна промисловість
 • Косметичні компанії та інші продукти для здоров'я
 • Аптека
 • Лікарняні центри та інші медичні послуги
 • Адміністрація охорони здоров'я
 • Консультанти та навчальні центри

Аптека регульована професія

Основна мета фармацевтичного дипломування в Universidad Europea Мадрида - підготовка фахівців з профілем, пристосованим до регульованих компетенцій цієї професії, за наказом CIN / 2137/2008 від 3 липня, який встановлює вимоги до перевірка офіційних університетських ступенів, які відповідають вимогам професії фармацевта.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Детальніше

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Згорнути
Мадрид , Шанхай , Сан - Дієго , Ірвін , Валенсія , Алкобенди , Санта-Крус-де-Тенеріфе , Villaviciosa de Odón , Іспанія Інтернет , Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія + 9 Більше Менше