Диплом в Традиційній китайській медицині лікар-терапевт YR1

Загальні відомості

Опис програми

Запустіть кар'єру в цілісній медицині разом із Програмою Традиційно-китайської лікарської травми в Vancouver Career College у Vancouver Career College . Наша програма TCM Herbalist - це унікальна трирічна програма, що складається з курсів китайських трав, китайського масажу, цигун, тайцзи, дієтотерапії та західної медицини.

Традиційні лікарські препарати "ТСМ" є експертами з лікувальними властивостями рослин і лікарських рослин, а також можуть запропонувати альтернативні або комплементарні методи лікування традиційної медицини. Оскільки інтерес до природного здоров'я та тривалості життя в Північній Америці зростає, потреба в кваліфікованих професіоналах TCM також зростає. Багато розширених планів медико-санітарної допомоги зараз визнають легітимність традиційної китайської медицини, роблячи її ще більш доступною для громадськості та ще більш прибутковою кар'єрою.

Останнє оновлення Жовтень 2018

Про навчальний заклад

Vancouver Career College strives to create a world of opportunity for you through award winning education and training.

Vancouver Career College strives to create a world of opportunity for you through award winning education and training. Згорнути
Бернабі , Ванкувер , Суррей , Абботсфорд , Порт-Кокітлам , Келовна , Чиліверк + 6 Більше Менше