Диплом в області критичних захворювань

Загальні відомості

Опис програми

опис курсу

Atlântica створив випускник в критичних захворювань, курс на професіоналів спеціалізуються на термінових і надзвичайних ситуаціях. В даний час Інтегрованих швидкі медичний поряд з реструктуризацією лікарні швидкої допомоги, з індивідуалізованим введенням невідкладної допомоги та реанімації, а також визначення одиниць догляду з розширеною підтримкою життя і Greenways, привів до необхідності терміново навчати лікарів і медсестер загальної площі критичного пацієнта.

Медицина Critical Ill йде добре підтримується ключовими загальних знаменників: науково-технічної та педагогічної та матеріально-технічного, реаніматології і підтримки життєво важливих функцій цього типу пацієнта.

Таким чином, велика поточна клінічної інформації необхідно вибрати і зібрати зміст курсу і конкретні процедури в Аспірант інтеграції різних дисциплін, що застосовуються в галузі медицини Critical пацієнта: Emergency акушерський і неонатальна, педіатричний Екстрений, реанімація для дорослих, травми, Critical Care і виняткових ситуацій управління і медицини катастроф.

Загальні цілі

Включення випускників в галузі медицини та догляду за хворими, з поглибленими знаннями в критичній області пацієнта для розвитку їх втручання в контексті надзвичайної ситуації Pre і внутрішньолікарняної травми і виняткових ситуацій.

Конкретні цілі:

  • Для того, щоб придбати знання в області критичних захворювань;
  • Доступно для лікарів і медсестер, здатність виконувати на національному та міжнародному рівні акредитовані курси в критичній області пацієнта
  • Сприяння реалізації курсів з просунутій стадії клінічних моделювання в області надання невідкладної медичної допомоги, травматологів, педіатрів, гінекологів, анестезіологів, реаніматології і катастрофи.

мета

Лікарі та медсестри

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us.

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us. Згорнути