• Обличчям до обличчя: з вересня 2018 р. По червень 2019 р
  • Онлайн видання: з жовтня 2018 р. По липень 2019 р
  • Тривалість: 10 місяців

У Іспанії у нас є два великих ярмарків сектору природних терапії, таких як Expo EcoSalud та BioCultura; а також Infarma в Мадриді та Барселоні. З року в рік число учасників як учасників виставки збільшується через підвищений інтерес молодих людей та сімей до здорової дієти та здорової медичної допомоги без побічних ефектів. Підтвердженням цього є зростаюча кількість компаній у харчовому, натуристичному та фармацевтичному секторах, які пропонують ринкові продукти, які співіснують з цією новою філософією здорового та здорового життя, і в той же час іспанські телевізійні мережі транслюють програми, що сприяють життю здоровий

Ортомолекулярна терапія - це не нова терапія. Слово "ортомолекулярне" вперше використовувалося Лінусом Полінгом, подвійним лауреатом Нобелівської премії з хімії в 1954 році і миром 1962 року. Полінг був одним з перших, хто описав структуру ДНК і визначив ортомолекулярну медицину як спосіб "зберегти здоров'я" і лікувати хвороби, ввівши оптимальну кількість молекул, необхідних для організму ". З іншого боку, доктор Кустімін почав працювати над харчовими добавками в 1949 році з пацієнтами з розсіяним склерозом, раком, хронічним поліартритом ...

Через два десятиліття була створена медична асоціація Kousime International, а потім Фундація Kousmine, яка об'єднує престижних лікарів. Жан Сейналет, доктор медицини, є автором понад двохсот публікацій у великих медичних журналах англійською та французькою мовами, а також автора книги "Харчування", третьої медицини. Він розробив цілу стратегію, успішно застосовану для тисяч хворих, на основі корекції харчування та одночасного постачання необхідних поживних речовин. Якщо ми покладаємося на дослідження, проведене Іспанським агентством з безпеки харчових продуктів, ми бачимо, що іспанське населення перелито, але водночас недоїдання, дефіцит певних основних поживних речовин, і тому, залежно від випадків, необхідно надати спеціальні харчові добавки , Кожного разу, коли харчові рекомендації та харчові добавки встановлюються, вони повинні бути індивідуалізовані і повинні бути зроблені, як пояснюється іспанською асоціацією ортомолекулярного харчування (Aentoc) , за допомогою діагнозу та індивідуальної оцінки харчування кожної людини. На основі конкретної аналітики визначаються недоліки та недоліки харчування, і таким чином фахівець може рекомендувати харчові добавки, які потрібні кожній людині.

Тому ця програма хоче, щоб люди розвивати той же придбати деякі знання про ортомолекулярной терапії, щоб задовольнити свої позитивні ефекти і протипоказання відповідно до людини, вважаючи, що все більш аптеки і аптеки пропонують ці харчові добавки.

Ви можете подати заявку на підтвердження кредитів для отримання ступеня магістра природничої та парафарматичної освіти (60 ECTS), для університетського ступеня фахівця з натуропатичної дієтотерапії та ортомолекулярного харчування (30 ECTS) або для університетського ступеня експерта з ортомолекулярного харчування ( 24 ECTS); доки будуть дотримані вимоги допуску до кожного розділу.

вимоги щодо доступу

а) студенти з університетським ступенем (диплом, бакалавр або диплом з будь-якої галузі знань): надати сертифіковану ксерокопію назви або, у разі її відсутності, засвідчену або оригінальну копію платежу за видачу ступеня. Для студентів, які приїжджають з країни, яка не є членом Болонського договору, вони повинні надати титул або довідку про закінчення навчання з апостилем бука.

б) Студенти без університетського ступеня: профіль кандидата оцінюється академічним комітетом, щоб вирішити, чи допущений студент до програми.

на ім'я

Ця навчальна програма призначена для тих, хто зацікавлений у приєднанні до природних терапії як інструмент роботи на консультації.

Націлені на випускників університетів наук про здоров'я (медицина, аптека, фізіотерапія, медсестринство, психологія, харчування та дієтологія, серед інших); а також інші випускники вищої освіти, які бажають ознайомитись із знаннями лікарських рослин як доповнення до їх навичок, як це може статися випускникам спортивної науки. Він також спрямований на професіоналів навчальних циклів середнього та вищого рівня в галузі дієтології та харчування та галузі охорони здоров'я.

Реалізується також для тих людей, які не можуть акредитувати регульовані, офіційні дослідження, і що через попереднє співбесіду з навчанням репетитор оцінює можливість розробки програми, з тим щоб нарешті університет прийняв остаточне рішення.

можливості кар'єрного росту

Робота в центрах природної терапії, поліклініках із медичними працівниками, оздоровчими центрами, реабілітаційними центрами, курортами, тренажерними залами, спа, туроператорами, такими як круїзні судна, готелі. У естетичних клініках, в резиденціях або в денних центрах для людей похилого віку. Харчова промисловість та лабораторії виробники харчових добавок. Консультаційні консалтингові фірми в галузі харчування, харчування та дієтології. Колективні їдальні, послуги громадського харчування, готелі, денні центри, школи, резиденції для людей похилого віку. Спортивні зали та естетичні клініки та персональний імідж. Центри профілактики та лікування порушень харчування (нервова анорексія, нервова боліємія, харчування з їжею ...). У парафармаці, аптеках та дієтичних закладах, крім великих поверхонь.

Цілі та компетенції

Загальна мета полягає в тому, щоб отримати достатньо знань, щоб вміти розробляти з бази, яка буде правильною дієтою, необхідну підтримку з харчовими добавками у великих дозах, а при необхідності, щоб отримати оптимальні рівні харчування, необхідні в людині для запобігання або лікування патології Для цього необхідно, з одного боку, виявити загальні синдроми дефіциту поживних речовин, а з іншого - знати функцію в організмі людини кожної з вищезгаданих поживних речовин, потенційні ознаки його використання як харчової добавки, її рівня рекомендованого прийому, взаємодії, запобіжні заходи та протипоказання, якщо такі є.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Переглянути 7 інших курсів в ISMET - Formación en salud y terapias naturales »

Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Duration
10 Місяця
Денне навчання
Price
1,525 EUR
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date