Диплом доктора традиційної китайської медицини

Загальні відомості

Опис програми

Після закінчення програми традиційної китайської практики медицини студенти мають право брати доктора традиційної китайської медицини програми. На цьому рівні студенти пройдуть курси підвищення кваліфікації у західній медицині, клінічних дослідженнях TCM, традиційної китайської класики, клінічної підготовки TCM, а також загальних досліджень. Цей фокус відображає прогрес від вивчення клінічних теорій та навичок до критичного аналізу філософії TCM та проведення досліджень TCM.

Курси клінічного викладання програми надають учням можливості переходу від проведення контрольованих оцінок пацієнтів, діагностики та лікування пацієнтів до незалежної практики. Випускники цієї програми будуть добре підготовлені для написання ліцензійного іспиту провінції. Вони також матимуть право подати заявку на участь у коледжі традиційних китайських лікарів-медиків і акупунктуристів (CTCMA) до н.е.

Останнє оновлення Жовтень 2018

Про навчальний заклад

Vancouver Career College strives to create a world of opportunity for you through award winning education and training.

Vancouver Career College strives to create a world of opportunity for you through award winning education and training. Згорнути
Бернабі , Ванкувер , Суррей , Абботсфорд , Порт-Кокітлам , Келовна , Чиліверк + 6 Більше Менше