Диплом з екстреної медичної допомоги

Загальні відомості

Опис програми

Кандидати повинні пройти структуроване особисте співбесіду, оцінку фобії, медичний огляд, фізичну форму та оцінку кваліфікації плавання.

Кар'єра

Диплом з надання невідкладної медичної допомоги має право зареєструватися в Раді медичних професій Південної Африки як технік швидкої допомоги (ECTs). ECT несуть відповідальність за лікування хворих та травмованих осіб в умовах долікарні невідкладної допомоги. Кар'єрні можливості існують у державних та приватних службах невідкладної медичної допомоги як на місцевому, так і за кордоном.

Вимоги до прийому

  • Мінімальний APS: 26
  • Мова викладання та навчання - англійська: 5 (60%)
  • Математика: 4 (50%)
  • Математична грамотність: Не приймається
  • Фізичні науки: 4 (50%)
  • Науки про життя: 4 (50%)
  • Додаткова тема 1: 4 (50%)
  • Додаткова тема 2: 4 (50%)

Прийом для міжнародних абітурієнтів підлягає виконанню вимог відповідності, передбачених Законом про імміграцію № 13 від 2002 р., Положенням, прийнятим там відповідно до політики університету.


Дотримання мінімальних вимог факультету до певної програми не обов'язково гарантує вступ до цієї програми через обмежені місця. Усі претенденти повинні скласти NBT (Національний тест-показник) до вступу. В результаті НБТ буде повідомлено рішення, прийняті щодо розміщення заявника. Життєва орієнтація не враховується при розрахунку APS.

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути