Диплом медсестер

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Режим доставки курсу

Міжнародні студенти отримують вигоду від значного часу спілкування з вчителем та 25% навчання в Інтернеті, підтримуючи новітні технології. Наші курси включають також компонент стажування на робочому місці, який дає змогу застосувати теорію, що викладається в класі, до реальної ситуації.

Наші програми - це ідеальне поєднання теорії та практичної підготовки, що надає вам навички для максимального збільшення вашої кар'єри в сфері охорони здоров'я та соціальних послуг.

Про курс

Диплом медичної сестри JTI призначений для студентів, які бажають продовжувати свою кар'єру в галузі охорони здоров'я в таких галузях, як гострий догляд, реабілітація, охорона здоров'я та паліативний та старіння. Після успішного завершення курсу студенти отримають Диплом медсестер (Enrolled Sursing, Division 2), акредитований Австралійською радою з питань медсестринської та акушерської освіти (ANMAC). Після закінчення навчання студенти мають право зареєструватися в Австралійській агенції регулювання лікарів-медиків. *

Диплом медсестер включає в себе 400 годин примусового клінічного викладання та придбання практичних навичок для оснащення випускників кар'єрою в галузі охорони здоров'я.

Випускники диплом медичної сестри JTI можуть одержати один рік академічний кредит * на ступінь бакалавра медсестер.

Job Training Institute має договір з Університетом Федерації для вітчизняних та міжнародних диплом студентів-медсестер, які хочуть пройти ступінь бакалавра. Після успішного закінчення 2-го студента (термін 4), будь ласка, приходьте і поговоримо з нашим міжнародним координатором-студентом. Міжнародний студентський координатор допоможе вам застосувати ступінь бакалавра з Університетом Федерації.

* За умови дотримання академічних вимог та знань англійської мови.

Англійська мова вимоги

Надайте підтвердження про закінчення п'яти (5) років (еквівалент на повний робочий день) освіти, викладеної та оціненої англійською мовою, у будь-якій визнаній країні *, або

Надайте офіційний результат тесту з англійської мови, який показує, що вони досягли вказаного рівня володіння англійською мовою NMBA перед початком програми, такі як:

 • IELTS (академічний модуль) з мінімальним загальним балом 7 і мінімальним балом 7 у кожному з чотирьох компонентів (прослуховування, читання, написання та розмову) - від одного тестового засідання або максимум двох тестових засідань у шість місячний період (умови застосовуються *), або
 • OET з мінімальним балом B в кожному з чотирьох компонентів (прослуховування, читання, написання та розмову) - від одного тестового засідання або максимум двох тестових засідань за шість місяців (умови застосовуються *), або
 • PTE Academic з мінімальним загальним балом 65 і мінімальним балом 65 у кожному з чотирьох комунікативних навичок (прослуховування, читання, написання та розмову) - від одного тестового засідання або максимум двох тестових засідань протягом шестимісячного періоду (умови застосовуються *), або
 • TOEFL iBT з мінімальною загальною оцінкою 94 і наступним мінімальним балом у кожному розділі тесту: 24 для прослуховування, 24 для читання, 27 для написання та 23 для розмови - від одного тестового засідання або максимум до двох тестів засідання за шість місяців (умови застосовуються *), або
 • Інші тести англійської мови, які час від часу затверджуються Правлінням і публікуються на веб-сайті Правління з необхідними мінімальними оцінками.

Надайте свідчення наявності навичок достатньої кількості мов, грамотності та навичок читання, щоб успішно виконати навчальні та робочі вимоги програми перед початком програми, тобто

 • Використовуйте складовий компонент тесту LLN від уповноваженого австралійського постачальника послуг (наприклад, Австралійської ради з досліджень в галузі освіти чи основного спеціаліста з розробки основних навичок) на рівні 3 виходу в рамках австралійської структури основних навичок у формі розрахунку.

Основні комп'ютерні знання (предмет 12 року в комп'ютерному / короткому курсі комп'ютерів)

Надсилайте ідентифікаційні документи та інші документи, зазначені в відділі імміграції, такі як дані про візу.

Очікувані студенти повинні бути фізично та психічно придатними для надання медичної допомоги, і вони повинні бути придатними і належними особами, щоб мати право на реєстрацію в AHPRA

* Студенти повинні звернутися до стандарту реєстрації англійської мови NMBA для отримання додаткової інформації.

APHRA Англійська Вимоги до реєстрації

Після закінчення диплом медсестер з JTI студенти повинні зареєструватися в APHRA. Це вимоги щодо реєстрації.

 • Якщо студент вчився і задовільно закінчив початкову та середню освіту в Австралії, немає необхідності в додатковому англійському тестуванні.
 • Якщо англійська мова є основною мовою учнів, і вони почали та задовільно закінчили початкову та середню освіту, які викладали та оцінювали винятково англійською мовою у визнаній країні англійською мовою APHRA (Австралія, Сполучені Штати, Великобританія, Канада, Нова Зеландія, Республіка Ірландія та Південь Африка), тоді немає необхідності в додатковому англійському тестуванні.
 • Якщо англійська мова не є основною мовою студента і вона не здійснювала початкову та середню освіту, яку навчали та оцінювали виключно англійською мовою в країні визнаної англійської мови APHRA, то їм потрібно провести один з таких англійських іспитів, наприклад, IELTS та отримати 7 всі смуги або еквівалент в інших тестах (OET, PTE Academic, TOEFL iBT). Перевірте тут, щоб отримати додаткову інформацію.
 • Якщо студент пройшов кваліфікацію AQF в Австралії з рівня 3-го рівня і навчався як повний робочий день еквівалент студента на 5 і більше років, то немає необхідності в додатковому англійському тестуванні.

Клінічне розташування

JTI використовує широкі індустріальні контакти для набуття студентами їх клінічного розташування. Ця служба розміщення забезпечується JTI без додаткових витрат для студентів.

Одиниці / Умови

 • CHCDIV001 Робота з різними людьми Core
 • CHCDIV002 Сприяння охороні культури аборигенів і / або островитян Торресова протоки
 • CHCPRP003 Відобразити та вдосконалити власну професійну практику Core
 • HLTAAP002 Підтвердження основного стану здоров'я
 • HLTAAP003 Проаналізуйте та реагуйте на інформацію клієнта про стан здоров'я клієнтів
 • HLTENN001 Практика медсестер в системі австралійської системи охорони здоров'я Core
 • HLTENN002 Застосуйте навички спілкування в сестринській практиці Core
 • HLTENN003 Виконайте клінічну оцінку та сприятиме плануванню основного сестринського догляду
 • HLTENN004 Впроваджувати, контролювати та оцінювати плани опіки та піклування Core
 • HLTENN005 Сприяння догляду за особою з ускладненими потребами Core
 • HLTENN006 Застосовуйте принципи управління ранею в клінічному середовищі Core
 • HLTENN007 Впроваджуйте та контролюйте ліки та внутрішньовенну терапію
 • HLTENN008 Застосовуйте юридичні та етичні параметри для сестринської практики Core
 • HLTENN009 Впровадження та моніторинг догляду за особами, які мають стан психічного здоров'я Core
 • HLTENN011 Впровадження та моніторинг догляду за особою з гострими проблемами зі здоров'ям Core
 • HLTENN012 Впровадження та моніторинг догляду за людиною з хронічними проблемами зі здоров'ям Core
 • HLTENN013 Впровадження та моніторинг догляду за старшою людиною Core
 • HLTENN015 Застосовуйте практику сестринської служби в первинній медичній установі Core
 • HLTINF001 Відповідайте політиці та процедурам запобігання та контролю за інфекцією Core
 • HLTWHS002 Дотримуйтеся правил роботи з безпечним використанням сервісу для безпосереднього обслуговування клієнтів Core
 • CHCPOL003 Дослідження та застосування доказів для практичної вибірки
 • BSBLDR403 Виконавча команда Виконання ефективності
 • HLTENN025 Впровадження та моніторинг догляду за хворим на цукровий діабет Вибіркові
 • HLTINF003 Впровадження та моніторинг політики та процедур запобігання та контролю за інфекціями. Вибіркові
 • HLTAID003 Надайте Перша допомога

HLT54115 Диплом медсестринського (зарахований-дивізіон 2 медсестринський) курс ділиться на шість термінів з 3 навчальних періодів. У кожному семестрі студенти будуть здійснювати навчальні заклади, орієнтовані на теорію та практику. Студенти повинні проходити контрольовану професійну практику в різних областях охорони здоров'я, таких як 120 років дорослих, 60 годин психічного здоров'я, підгострий (ліки та діабет) 80 годин, гостра 100 годин, первинне медичне розміщення 40 годин. Цей курс буде мати особистість, іспит, письмові та симульовані завдання з оцінки, онлайн-режими та режими самостійного навчання. Інтернет-компонент не складе більше 25% загальної кількості курсів. Курс вимагає 20 годин на тиждень контактних (навчальних занять) навчання плюс онлайн, самостійне навчання.

Професійна практика

Координати JTI та джерела професійної практики досвід розміщення. Цей курс призначений для забезпечення того, щоб кожен учень мав не менше 400 годин досвіду професійної практики, який контролюється клінічним вчителем, наставником або наставником. На початку курсу студенти отримують книжку "Практика професійного досвіду" (PEP), в якій детально описується вся інформація, яку вимагають учні під час роботи на робочому місці, а також підготовка до підготовки до початку тренінгу. Вихователі медсестри та клінічні фасилітатори допоможуть студентам відповідати обов'язковим вимогам навчання, які очікуються протягом періоду ПЕР.

Вимоги до вступу для всіх іноземних студентів:

Студенти повинні бути віком до 18 років, демонструвати мову, грамотність та вміння бачитись у курсі. Заявки розглядаються на підставі наступного:

 • IELTS (академічний модуль) з мінімальним загальним балом 7 і мінімальним балом 7 у кожному з чотирьох компонентів (прослуховування, читання, написання та розмову) - від одного тестового засідання або максимум двох тестових засідань у шість місяць (застосовуються умови)
 • Мінімум 12 років навчання

Дослідження шляхів

Ця кваліфікація має шляхи подальшого вивчення наступних кваліфікацій:

 • HLT64115 Розширений диплом медсестер
 • Бакалавр медсестер
 • Бакалавр наук
 • Бакалавр натуропатії
 • Бакалавр парамедицизму
 • Бакалавр акушерства

Примітка:

Останнє оновлення Січ 2018

Про навчальний заклад

Welcome to the Job Training Institute (JTI) where our motto is Always lifting you to the next level. JTI is an Australian based institute that provides vocational training. We aim to give students the ... Детальніше

Welcome to the Job Training Institute (JTI) where our motto is Always lifting you to the next level. JTI is an Australian based institute that provides vocational training. We aim to give students the best chance of getting a job by gaining a qualification recognised Australia wide. Згорнути
Dandenong , Сонячне світло , Мельбурн + 2 Більше Менше