Диплом фармацевтичного фахівця

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Забезпечити зв'язок між пацієнтами та їх медичними препаратами

Техніки-аптеки відіграють важливу роль, допомагаючи людям жити здоровішим, щасливішим і більш продуктивним життям.

Диплом спеціаліста з фармацевтичного American National University №1 призначений для надання вам знань, лабораторних навичок та досвіду на місця, щоб підготувати вас до вищого рівня як спеціаліста з фармацевтики.

Після закінчення дипломної програми з фармацевтичного спеціаліста ви будете готові до іспиту сертифікованого аптечного техніка (CPhT), який пропонується сертифікаційною радою фармацевтичного фахівця (PTCB).

Крім того, що виступає в ролі міцної основи для досягнення ступеня аспірантури з надання медичної допомоги, ця дипломна програма призначена для того, щоб надати вам навички та методи, необхідні для початкового рівня роботи в аптеці в торговій або медичній установі, як аптека або аптека помічник

Ваш досвід навчання

Диплом спеціаліста з фармацевтичного American National University охоплює широкий спектр тем, для яких вам потрібно буде бути успішним. Ви дізнаєтеся такі речі, як аптечна практика, основна хімія, аптечні процедури та медична термінологія. Ви також отримаєте цінний досвід із базовими операціями комп'ютера, такими як введення даних, яке є життєво важливим для збереження записів пацієнтів. Особливу увагу буде приділено:

  • Розуміння ліків та їх застосування.
  • Навчитися допомагати фармацевту в підготовці рецепта та адмініструванні.
  • Основи для оновлення профілів пацієнтів, маркування фармацевтичних продуктів, ведення інвентаризації та визнання торгових та загальних імен препаратів.
  • Навчитися вести облік пацієнтів та готувати страхові вимоги.

* Всі студенти, які бажають зареєструватися в програмі Pharmacy Technician, повинні пройти попередню перевірку перед початком програми.

Дослідження поєднуються з розміщенням в інтернаті в роздрібній аптеці або медичній установі, щоб зміцнити навчальний та лабораторний досвід.

Після закінчення дипломної програми з фармацевтичного спеціаліста ви будете готові до іспиту сертифікованого аптечного техніка (CPhT), який пропонується сертифікаційною радою фармацевтичного фахівця (PTCB).

American National University сприяє прогресивному формату навчання, так як ви отримуєте диплом спеціаліста з фармацевтики, ви можете негайно використати свої тренінги для підвищення вашої кар'єри, коли ви продовжуєте свою освіту у галузях високого попиту на рівні аспірантури та ступеня бакалавра - таких областей як медичні допомога, EMT - управління лікарнями та охорона здоров'я.

¹ Хоча широко доступні, не всі курси доступні в будь-який час класу або пропонуються на кожному терміні. Зверніться до представника університету зі студентами.

Чому American National University ?

  • Зручність та гнучкість - з денними та вечірними заняттями1 ви маєте гнучкість у роботі, коли ви отримуєте ступінь.
  • Особиста увага - Ви не просто обличчя в натовпі, наші маленькі класові розміри дозволяють особистої уваги інструкторів.
  • Професіонали кар'єри як інструктори - За допомогою поточних і відповідних навчальних програм ви дізнаєтеся з інструкторів з реальним досвідом на місцях, які будуть керувати і наставляти вас.
  • Кар'єрні послуги. Наша команда служби кар'єрного росту починає допомагати вам, перш ніж закінчити своє резюме, супровідні листи, методи інтерв'ю та пошук шляхів кар'єрного росту.
  • Виплати випускникам - Наша підтримка не закінчується на виході, тому що випускнику ви матимете доступ до нашої служби кар'єри та оновлення 2 курсів, доступних протягом всієї вашої кар'єри.

¹ Хоча широко доступні, не всі курси доступні в будь-який час класу або пропонуються на кожному терміні. Зверніться до представника університету зі студентами.

² Поліпшення тренінгів - це безкоштовне навчання для кваліфікованих студентів. Додаткові витрати, такі як оплата праці, книги та витрати, є обов'язком учня. Перепідготовка обмежена програмою, з якої студент закінчив і має доступ до вільного місця.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Детальніше

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Згорнути
Салем , США Інтернет , Pikeville , Лексінгтон , Роанок + 4 Більше Менше