Доктор медичних наук (доктор медичних наук)

Загальні відомості

Опис програми

Perdana University Вища школа медицини (альт = "PUGSOM) пропонує перший і єдиний Graduate запис медичної програми в Малайзії. Цей навчальний посібник в американському стилі і готує студентів , щоб сидіти на медичний Licensing іспит Сполучених Штатів (USLME).

Необхідною умовою є ступінь бакалавра в будь-якому з таких наук, як біомедичні науки, біохімія, біотехнологія, імунологія, генетика, імуногенетика, харчування та фармація з мінімальним значенням CGPA 3,5.

Програма MD на сайті alt = "PUGSOM" розроблена для задоволення як потреб Малайзії, так і міжнародних очікувань. Для досягнення навчальних результатів програми використовуються різноманітні методи навчання та навчання, які включають лекції, навчальні посібники, дискусії на малих групах, навчання в команді , дослідницькі проекти, клінічні заняття із стандартизованими / моделюючими пацієнтами, клінічні заняття з реальними пацієнтами в лікарняних закладах.

Навчально-виховне навчання в перші два роки чотирирічної програми МД спрямоване на те, щоб студенти отримували міцну основу в основних медичних науках при забезпеченні раннього клінічного опромінення. За останні два роки проводиться серія клінічних кабінетів у різних медичних та хірургічних дисциплінах. Міжсесійні курси проводяться протягом чотирьох років медичної школи.

Наша курсова робота використовує онлайн-платформу Moodle, яка надає студенту нашу ексклюзивну навчальну програму та прямий доступ до нашої шановної панелі викладачів, одночасно забезпечуючи численні питання екзамену та вікторини, а також пропонуючи кожному студенту унікальний покроковий план та ексклюзивний стратегії тестування для їх успіху.

Унікальна комбінація нашого ексклюзивного контенту, а також студента свобода, гнучкість, повний робочий день і підтримка нашої панелі викладачів-фахівців є тим, що встановлює програму alt = "PUGSOM MD", окрім інших. Це дає нашим студентам масове перевага на шляху до успіху на їх іспиті та під час матчу, якщо вони хочуть бути співставленими до місця проживання. Наш досвід успіху проявляється не тільки в кількості успішних історій зі студентами, накопичених нами протягом останніх трьох років, але й у тому, що понад 95% успішних успіхів студентів у 1-му вищому навчальному закладі та понад 80% успіхів у другій когорті випускників для USMLE як для Кроку Крок 1, так і Крок 2 Клубу Кроку та Кроку 2. Кінець нашої третьої когорти закінчився в 2017 році.

Ми беремо кожного студента і ретельно оцінюємо їх з першого тижня своєї програми з ВІЛ, забезпечуючи негайне вирішення проблемної сфери, що дозволяє нам керувати нашими студентами як в цілому, так і на індивідуальній основі. Наша програма охоплює всі аспекти матеріалу "testable", встановленого організацією USMLE, і вчить студентів те, що їм потрібно знати, щоб опанувати точні навички та стратегії, необхідні для здачі іспиту. Завдяки цілеспрямованому збереженню розмірів наших класів ми надаємо кожному студенту повне занурення в різні клінічні сценарії, які ми представляємо для досягнення максимальної кваліфікації та успіху на дійсному іспиті CS 2-го етапу.

Структура навчального плану

Програма MD на alt = "PUGSOM була розроблена для задоволення потреб Малайзії та міжнародних очікувань. Студенти будуть академічно підготовлені до участі в американській медичній ліцензійній експертизі (USLME).

Різні навчально-методичні методи використовуються для досягнення навчальних результатів програми. Методи навчання включають лекції, навчальні посібники, дискусію на малих групах, навчання на основі команди, дослідницькі проекти, клінічні заняття із стандартизованими / моделюючими пацієнтами, клінічні заняття з реальними пацієнтами в клініці та в лікарнях.

Навчально-методичне навчання в перші два роки чотирирічної програми GEM за адресою alt = "PUGSOM" спрямована на те, щоб студенти отримували сильну основу в галузі біомедичної та медичної науки, в той час як вони отримували ранню клінічну експозицію з першого семестру в перший рік медичної школи.

В останні два роки в медичній школі навчально-методичне навчання здійснюється рядом клінічних служб у різних медичних та хірургічних дисциплінах. Міжсесійні курси проводяться протягом чотирьох років медичної школи.

В кінці програми MD студенти зможуть практикувати медицину в компетентній та компетентній формі.

Pathway кар'єри

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Perdana University, an initiative between Academic Medical Centre Sdn Bhd and the Public-Private Partnership Unit in the Prime Minister’s Department, was officially launched in 2011. The current Prime ... Детальніше

Perdana University, an initiative between Academic Medical Centre Sdn Bhd and the Public-Private Partnership Unit in the Prime Minister’s Department, was officially launched in 2011. The current Prime Minister of Malaysia, Tun Dr Mahathir Mohamad was the Founding Chancellor of the University. This strong partnership with the Malaysian government means that we are committed to delivering programmes of exceptional quality. Згорнути