Доктор медичних наук (доктор медичних наук)

Загальні відомості

Опис програми

Факультет був заснований у 1935 році. З тих пір більше 20 000 лікарів навчаються та закінчують факультет. Серед випускників факультету усіх років працює 120 докторів наук. і понад 650 кандидатів наук Багато випускників створили нові школи та оригінальні наукові напрямки. Це академіки Російської академії медичних наук В.Н. Ніколаєва-Меншикова, В.С. Рябцев, Ю.К. Скрипкін В.Г. Гостішев, відповідні члени РАМН А.Ф. Биковський, В.Л. Гур'єв, О.К. Скобелкін, Г.Є. Островерхов.

Вивчення медичної англійської мови в одному з провідних медичних навчальних закладів Росії. Немає необхідності в "премедикативних" курсових роботах, оскільки програма навчання забезпечує "все включено".

Цей шестирічний повний робочий день магістратури готує випускників до професії лікаря. Він закінчений зі ступенем доктора загальної медицини. Упродовж перших двох років навчальний план охоплює теоретичні курси (біохімія, анатомія, гістологія, фізіологія тощо).

Третій курс навчання включає доклінічні курси та підготовку до вивчення клінічних курсів. Впродовж 4 та 5 курсу студента поступово проходить стажування в окремих клініках та кафедрах. Останній навчальний рік присвячений практиці підготовки до закінчення курсу, протягом якого студенти працюють у клініках та відділеннях під керівництвом досвідчених лікарів. У процесі навчання студенти також закінчують дев'ять тижнів професійно-практичної підготовки, під час якої вони поступово знайомляться з управлінням та функціонуванням закладів охорони здоров'я та практичними процедурами.

Дослідження завершуються строгим державним іспитом у п'яти предметах.

Шестирічна програма загальної медицини також була визнана в різних країнах світу, таких як США, Канада та Малайзія, Індія, Таїланд, Мальдіви, Південна Африка, Шрі-Ланка, Нігерія та ін.


Тривалість навчання

6 років


Два водозабору

Вересень


Базовий рівень

A-level (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, Baccalaureat, WAEC, NECO, Сертифікат вищої середньої школи, Сертифікат старшої середньої освіти, Національний старший сертифікат, Матріат.
Студентське життя

KSMU надає студентам вищу освіту у середовищі, наповненій новими можливостями та ідеями, які допоможуть формувати ваше майбутнє. Вивчення нових навичок, зустріч нових і цікавих людей; дружити на все життя; це все є нормальною частиною університетського досвіду, і KSMU не є винятком.

З більш ніж 5500 студентів, які навчаються на KSMU (понад 1200 з яких є іноземними студентами), університетський містечко є жвавим вуликом діяльності та справжнім плавильником багатокультурного співробітництва. Від спортивних подій, до мистецтва, Курськ є центром інновацій та культури, як ніхто інший.

Наші студенти беруть участь у ряді заходів, починаючи від спорту до мистецтва, соціальних та інших інтелектуальних занять та збагачуючи діяльність. Кампусне життя на KSMU має що запропонувати кожному, незалежно від вашого інтересу.

Є багато способів зустрічі з новими друзями тут, наприклад, в KSMU , приєднавшись до одного з багатьох активних студентських товариств або створивши одну з ваших власних! Наша велика та різноманітна студентська спільнота створює для вас дуже цікаве середовище для спілкування, вивчення нових навичок та знайомств з новими людьми!

Ви також матимете можливість відвідати місцеві історичні пам'ятки, щоб ви могли познайомитися з новими друзями та дізнатись більше про російську культуру та історію. Ви можете провести години в місцевих кафе, магазинах і музеях або прогулятися по одному з красивих парків поруч.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Детальніше

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Згорнути