Доктор медичних наук (доктор наук. Мед.)

Загальні відомості

Опис програми

Заочна докторська програма з медичної науки (доктор наук. Мед.) Сприяє розумінню методів та компетентностей наукових, міждисциплінарної співпраці між клінічними дослідженнями та базовими дослідженнями, ознайомлює студентів із методами та концепціями медичної науки та готує їх для роботи в переважно клінічних, але також природознавчих та / або науково-орієнтованих наукових дослідженнях.

Вона спрямована на осіб, які успішно закінчили відповідний університетський курс та бажають придбати або розвинути подальшу науково-дослідну компетенцію в рамках своєї поточної чи майбутньої діяльності. Під відповідними предметами розуміються всі курси навчання, які закінчені, навчальні програми яких зосереджені на передачі знань та навичок, що стосуються медицини, сестринського здоров’я, охорони здоров’я чи природничих наук.

134804_pexels-photo-4149040.jpeg

Вимоги та вступ

Вступ до докторантури відкрито для тих, хто успішно закінчив (диплом, магістр) визнаного університету чи коледжу в одній із наступних галузей навчання:

 • Медицина людини, стоматологія або ветеринарія,
 • Фармакологія, сестринські науки,
 • Біологія, біофізика, біохімія
 • Науки про спорт та харчування, Сестринські науки,
 • Психологія
 • Сестринські науки,
 • Науковий диплом або ступінь магістра,
 • Диплом або ступінь магістра, що мають наукове значення для здоров'я.

Всього має бути доведено щонайменше п'ять років або 300 кредитів ECTS.

В особливих випадках керівництво університету може вимагати від заявника доказ того, що він або вона буде прийнята до докторантури у своєму домашньому університеті або в іншому визнаному університеті у своїй країні.

Рішення про вступ приймається керівництвом університету та керівництвом програми на підставі рекомендацій відбіркової комісії.

Немає права на вступ до докторантури.

Процес відбору

Рішення щодо відбору буде прийнято з огляду на відповідність та мотивацію здобувача для обраної програми ступеня. Належність базується на відповідній попередній підготовці, професійному досвіді, будь-яких публікаціях та презентаціях.

Керівництво університету спільно з керівником навчальної програми зробить початковий попередній відбір на підставі документів, що подають заявку. Усі претенденти, включені до цього попереднього відбору, будуть відібрані комісією з відбору факультету медичних наук на співбесіду з відбору в Ліхтенштейні. До складу комітету входять представник керівництва університету, керівництва програми та не менше двох членів із кола викладачів.

Комісія з відбору приймає рекомендації щодо прийому чи відхилення кожного претендента.

Реєстрація

Повна письмова заява повинна бути подана до UFL протягом опублікованого періоду заявки. Додаток включає

 • Заповнену реєстраційну форму,
 • Резюме з фотографією паспорта,
 • Доказ ступеня (оригінал або завірена копія),
 • Копія паспорта чи посвідчення особи,
 • Мотиваційний лист

Реєстрація на 2020 рік

 • Початок занять: 15 жовтня 2020 року
 • Термін реєстрації: 30 червня 2020 року
 • Інформаційна подія: 15 травня 2020 р., 17.30 год

Вартість навчання

Плата за докторантуру з медичних наук (доктор наук. Медичних наук) в УНФЛ становить 27 750 швейцарських франків. - (1250 швейцарських франків. - реєстраційний внесок та 26 500 швейцарських франків - за вісім семестрів). Рахунки-фактури видаються семестр за семестром, для детальної інформації зверніться до реєстраційної форми.

Тривалість та сфера застосування

Тривалість докторської програми в галузі медичних наук (доктор наук) становить чотири роки (8 семестрів) і відповідає 180 кредитам ECTS. За винятком кількох модулів, які також викладаються по четвергах, курси проводяться по п’ятницях та суботах один раз на місяць в УФЛ. Ми надаємо велике значення регулярному відвідуванню курсів. Щоб успішно закінчити навчання, необхідно відвідувати мінімум 80 відсотків курсів.

Структура та модулі

Докторська програма складається з оформлення та написання незалежної дослідницької роботи, а також навчальних частин на суму 38 кредитів ECTS (ECTS-KP). Докази досягнень за навчальними частинами надаються у формі письмових семестрових іспитів.

Модулі ECTS-KP
Модуль 1: Основи наукової роботи 8
Модуль 2: Конкретні основи Наукова робота 7
Модуль 3: Область, що визначається конкретним предметом 5
Модуль 4: Розширення спеціаліста 3
Модуль 5: Комунікація та презентація 5
Модуль 6: Біометрія та статистика 5
Модуль 7: Науковий форум 5
Всього ECTS-KP (включаючи записи про продуктивність) 38

Докторський колоквіум

Модуль «Науковий форум» передбачає чотири докторські колоквії - «Науковий звіт», «Доповідь про хід», «Leistungsschau / Репетиція I» та «Leistungsschau / Репетиція II», які служать для обговорення серед студентів та викладачів. Кожен студент зобов’язаний відвідувати докторську колоквію. У першому докторському колоквіумі має бути представлено експозицію запланованої дисертації. Подальша розмова буде зосереджена на змістовних аспектах.

Докторський іспит

Докторський іспит є відкритим для громадськості. Докторський іспит складається з лекції докторанта з теми дисертації та опитування, в якому докторант повинен продемонструвати поглиблені знання в галузі дисертації, а також зміст викладання.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The UFL is a non-profit foundation (Art. 552ff of the Liechtenstein Persons and Companies Act) and has its headquarters in the municipality of Triesen. The Private University in the Principality of Li ... Детальніше

The UFL is a non-profit foundation (Art. 552ff of the Liechtenstein Persons and Companies Act) and has its headquarters in the municipality of Triesen. The Private University in the Principality of Liechtenstein (UFL) sees itself as a modern university educational institution and sees its task in independent teaching and research. With its accredited part-time doctoral programs in medical science and law, it is unique in the region. The UFL is committed to the concept of lifelong learning and organizes its courses exclusively on a part-time basis. Згорнути