Доктор стоматологів (стоматолог)

Загальні відомості

Опис програми

Курс стоматології був відкритий у 1997 році в Kursk State Medical University . В даний час на факультеті навчається більше 300 студентів.

Факультет пропонує п'ятирічну програму стоматології . Навчально-методичний процес має на меті підкреслити розвиток практичної компетенції. Ретельна увага приділяється розвитку особистості та робочих звичок студентів, підкреслюючи особисту майстерність, що є ключовими факторами успішної кар'єри.


Навчальний план

Студенти викладають загальноосвітні предмети (хімія, біологія, математика, фізика, анатомія, фізіологія тощо) протягом першого та другого навчальних років. Пізніше більше уваги приділяється новим областям у вивченні фармації: молекулярної біології, біотехнології, біофармацевтичних препаратів та біофармацевтичних препаратів. Клінічні аспекти сучасної аптеки посилюються кожного року. Програма навчання включає 6 місяців практичного навчання як у державних, так і лікарняних аптеках.


Програма навчання

Дослідження стоматології поділяється на теоретичні дисципліни (анатомія, фізіологія, гістологія та ембріологія, хімія, біохімія, біофізика), доклінічні та клінічні предмети (мікробіологія, фармакологія, патологічна фізіологія, хірургія, внутрішня медицина, неврологія, психіатрія). Основний акцент робиться на спеціалізовані предмети, такі як: профілактична стоматологія та кардіологія, доклінічна стоматологія, протезування, стоматологія, ортодонтія, ендодонтика, пародонтологія, консервативна стоматологія та хірургія порожнини рота. Вирішальна частина програми присвячена практичному тренінгу. План дослідження також включає курси з менеджменту, етики, законодавства та соціальних аспектів стоматології. Навчальна програма стоматології завершується державними іспитами в консервативній стоматології, ортодонтії та протезування та хірургії усної медицини.


Тривалість навчання

5 років


Два водозабору

Вересень


Базовий рівень

A-level (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, Baccalaureat, WAEC, NECO, Сертифікат вищої середньої школи, Сертифікат старшої середньої освіти, Національний старший сертифікат, Матріат.


Випускники KSMU нагороджуються студентом лікаря стоматології в загальній практиці (стоматологічний лікар загальної практики).


Розміщення передбачено в студентському гуртожитку. Доступна плата за навчання.

Студентське життя

KSMU надає студентам вищу освіту у середовищі, наповненій новими можливостями та ідеями, які допоможуть формувати ваше майбутнє. Вивчення нових навичок, зустріч нових і цікавих людей; дружити на все життя; це все є нормальною частиною університетського досвіду, і KSMU не є винятком.

З більш ніж 5500 студентів, які навчаються на KSMU (понад 1200 з яких є іноземними студентами), університетський містечко є жвавим вуликом діяльності та справжнім плавильником багатокультурного співробітництва. Від спортивних подій, до мистецтва, Курськ є центром інновацій та культури, як ніхто інший.

Наші студенти беруть участь у ряді заходів, починаючи від спорту до мистецтва, соціальних та інших інтелектуальних занять та збагачуючи діяльність. Кампусне життя на KSMU має що запропонувати кожному, незалежно від вашого інтересу.

Є багато способів зустрічі з новими друзями тут, наприклад, в KSMU , приєднавшись до одного з багатьох активних студентських товариств або створивши одну з ваших власних! Наша велика та різноманітна студентська спільнота створює для вас дуже цікаве середовище для спілкування, вивчення нових навичок та знайомств з новими людьми!

Ви також матимете можливість відвідати місцеві історичні пам'ятки, щоб ви могли познайомитися з новими друзями та дізнатись більше про російську культуру та історію. Ви можете провести години в місцевих кафе, магазинах і музеях або прогулятися по одному з красивих парків поруч.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Детальніше

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Згорнути