Доктор фармацевтичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Місія

Місія CSU-COP - розвиток студентів та викладачів, які впливатимуть на потреби в охороні здоров'я людей у регіоні, штаті та нації. Коледж забезпечує міцну основу в знаннях, інтеграції та застосуванні біомедичних, фармацевтичних, соціальних / поведінкових / адміністративних та клінічних наук для перетворення студентів на практиків, які прагнуть до гуманістичної служби, здатної надати допомогу, орієнтовану на пацієнта, та інноваційні лідери у просуванні фармацевтичної професії. Коледж охоплює місію Університету навчати людей з різних професій, щоб покращити культурно компетентну допомогу та зменшити диспропорції в охороні здоров'я.

144130_CSU12Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

Основні моменти

  • Оцінений 1-м середнім заходом для вступу до докторантури фармації меншин;
  • Оцінений на 8-е місце за показниками, що не є представленими меншинами в програмах докторантури фармації (Американська асоціація фармацевтичних коледжів. Восени 2019 року недостатньо представлені меншини, які вступають на ступінь доктора фармації, як перша програма професійного навчання в школі)
  • Велика увага до різноманітності та інклюзії;
  • Нова навчальна програма розроблена в 2020 році для узгодження з компетенцією NAPLEX (ліцензійний іспит);
  • Невеликі розміри класів;
  • Значна присутність у подоланні диспропорцій у галузі охорони здоров’я в межах місцевої, державної та національної спільноти;
  • Міжпрофесійний досвід та клінічний досвід в районних лікарнях оцінили одні з найкращих в країні;
  • Міжнародні місійні поїздки.

144123_CSU1Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

Студентські відгуки

Вибір фармацевтичної школи - складний досвід. Для мене я взяв до уваги кілька факторів, приймаючи рішення, включаючи вартість, місце розташування та варіанти програми. Зрештою, я вирішив відвідати CSU-COP, оскільки моє інтерв’ю залишило на мене тривалий враження, якого не давала жодна інша школа. Тут, у ХСС, я почувався набагато більш прийнятим; оскільки громада CSU-COP була приємною і щиро бажала мати мене там.

Як нинішній студент, я навчився і виріс таким чином, що не передбачав до початку цієї дидактичної подорожі. CSU-COP запропонував мені висококонцентровану, персоналізовану навчальну програму з міцною, доброзичливою конкурентною когортою, яка штовхає мене бути прекрасним щодня. Будучи студентом CSU-COP дав мені можливість розширити свої знання, що стосується фармації, і я набув нового рівня впевненості в собі, а також набору клінічних навичок, які допомагають мені бути успішним студентом фармацевт, і, сподіваюся, найближчим часом ще кращий фармацевт.

Олександра Гуррола, поточна студентка Р3.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

The College of Pharmacy's mission is the development of student & faculty scholars who will impact the health care needs of people in the region, state, and nation.

The College of Pharmacy's mission is the development of student & faculty scholars who will impact the health care needs of people in the region, state, and nation. Згорнути