Доктор фізичної терапії (АКДС)

Загальні відомості

Опис програми

Професія фізичної терапії складається з високоосвічених, кваліфікованих та етичних людей, які прагнуть допомагати людям різного віку запобігати втраті або відновленню здатності рухатися та функціонувати протягом усього життя. Стратегії лікування включають використання фізичних вправ, навчання пацієнтів та практичні методи для полегшення реабілітації. Фізіотерапевти є важливими членами міжпрофесійної медичної команди, яка співпрацює в різних умовах: у школах, будинках, лікарнях та клініках.

Програма DPT Allen College пропонує унікальну суміш навчання в Інтернеті та на місці, розробляючи фізіотерапевтів початкового рівня. Трирічна навчальна програма підкреслює навички застосування та клінічних міркувань шляхом змішаного забезпечення віртуального та практичного навчання, всебічно готуючи студентів до складання Національного іспиту з фізичної терапії.

Поєднання онлайн-навчання з особистим досвідом занурення та клінічними стажуваннями створює інноваційну суміш для студентів, щоб досягти успіху, залишаючись поруч із сучасними спільнотами. Студенти навчаються разом з однокласниками у віртуальному класі. Завдяки змішаному навчанню студенти мають постійний доступ до навчальних ресурсів в Інтернеті та зв’язки з досвідченими викладачами програм з віртуальним викладацьким та навчальним досвідом.

Місія Програми DPT Allen College - підготувати компетентних, співчутливих та турботливих фізіотерапевтів, які завдяки різноманітній навчальній спільноті та інноваційному змішаному освітньому формату під керівництвом досвідчених та досвідчених викладачів практикують, прагнучи до навчання протягом усього життя, участі у їх громада та лідерство у професії.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Allen College has a tradition of more than 90 years of excellence in healthcare education. Allen College is a private, co-educational regionally accredited post-secondary institution. Allen College is ... Детальніше

Allen College has a tradition of more than 90 years of excellence in healthcare education. Allen College is a private, co-educational regionally accredited post-secondary institution. Allen College is organized into two schools: Health Sciences and Nursing. Згорнути