Введення
Студент програми вивчення внутрішніх хвороб повинен вивчити під час вивчення основні наукові принципи: підготовку літературних досліджень, оптимальний вибір груп пацієнтів або експериментальних груп, ознайомитися з деякими діагностичними методами (лабораторні, імуноаналітичні, візуалізаційні). Теми роботи включатимуть етіопатогенез серцево-судинних захворювань, ракових захворювань, ендокринологічних захворювань, діагностику та терапію гострих станів у внутрішній медицині та питання, пов'язані з життєво важливими органами та заміною функцій.
Опис критеріїв верифікації та оцінки
Вступний іспит складається у вигляді інтерв'ю, в якому вивчаються насамперед технічні та мовні навички, а також готовність кандидатів до самостійної наукової роботи у обраній галузі.
Інтерв'ю складаються з:
Англійська мова (0-20 балів)
Спеціалізована тема (0 -40 балів)
Експертиза з поля (0-30)
Публікації, лекції (0-10 балів).
Проходження вступного інтерв'ю не менше 70 балів.
Умови прийому
Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.
Метод перевірки:
Рекомендована література, зразкові питання
Рекомендації Європейського товариства кардіологів для гострого коронарного синдрому елевації ST-сегмента 2007 року
Uhlenbush-Korwer I et al: Розуміння мембран і діалізаторів. 2004, видавництво Pabst Science
Випускник профілю / кар'єра
Аспірант програми внутрішніх хвороб знайомиться з принципами наукової роботи: формулюванням літературного пошуку, відбору та оптимізації групи пацієнтів або експериментальної групи. Студент також ознайомився з методами діагностики. Основними темами доповідей є: етіопатогенез серцево-судинних захворювань, пухлинних захворювань та ендокринологічних захворювань, діагностика та лікування гострих станів у внутрішній медицині та проблеми заміщення життєво важливих функцій та органів.