Дослідження магістра в галузі наук про здоров'я - спеціалізація в медичній психології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд

Магістерська програма з досліджень в галузі охорони здоров'я має на меті надати студентам глибоке розуміння методів в клінічних або громадських дослідженнях. Спеціалізації включають клінічну епідеміологію, епідеміологію, епідеміологію охорони здоров'я, генетичну та молекулярну епідеміологію та економічний аналіз здоров'я. Після завершення навчання кандидати матимуть знання, розуміння та вміння пропонувати сучасні дослідження, писати відмінні протоколи дослідження, проводити дослідження, аналізувати дані за допомогою сучасних статистичних методів, робити обґрунтовані причинно-наслідкові висновки, обґрунтовувати висновки. і писати видатні наукові статті. Залежно від вибору спеціалізації, кандидат зосередиться, наприклад, на клінічних випробуваннях, популяційних дослідженнях, інтервенціях з охорони здоров'я або моделюючих дослідженнях.

Ця програма акредитована NVAO. Для отримання додаткової інформації відвідайте Нідерландсько-фламандську організацію з акредитації (NVAO) за адресою www.nvao.net.

Цілі

Студенти набувають наступні компетенції:

  • Здатність сформулювати клінічну чи суспільну проблему охорони здоров'я та перетворити її на наукове питання.
  • Можливість провести широке вивчення літератури, що стосується проблеми.
  • Можливість перекладати наукове питання в протокол дослідження.
  • Набуття кількісних навичок.
  • Можливість робити причинно-наслідкові умовиводи.
  • Здатність критично оцінювати опубліковані дослідження.
  • Здатність проводити дослідження, збирати та аналізувати дані та робити висновки.
  • Уміння писати магістерську дисертацію, включаючи завдання (цілі) дослідження, резюме літератури, матеріали, методи, результати, обговорення та висновки дослідницького проекту та представити ці результати на наукових зустрічах. Заохочується публікація результатів досліджень у міжнародному рецензованому журналі.

Карєрні можливості

Ступінь готує вас до кар'єри в міжнародних медичних дослідженнях або для виконавчої або консультативної посади в клінічній медицині, охороні здоров'я, фармацевтичних досліджень, або політики в галузі охорони здоров'я.

Ви маєте право?

Ви повинні відповідати таким критеріям:

  • Ви маєте ступінь бакалавра або відповідний ступінь магістра з дисципліни у галузі клінічної медицини або охорони здоров'я (лікар, медичні науки, харчування, (медична) біологія, хімія, фармація, екологічні науки, науки про людські рухи, соціологія, економіка психології та ін.) або широкий освітній рівень бакалавра з достатніми базовими предметами у вищезазначених дисциплінах.
  • Ви добре володієте англійською мовою, як усно, так і письмово.

Спеціалізація змісту медичної психології

Директор програми

Професор Ян ван Бусбах, к.т.н.

Опис

Медична психологія - це наукова сфера, яка користується новою вдячністю в науках про охорону здоров’я, яка детальніше вивчає взаємодію між психологічними чинниками та здоров'ям. Наприклад, як фізичні скарги впливають на наше психологічне функціонування? А також: чому наш психологічний склад іноді робить нас уразливими до захворювань чи заважає нам оздоровитися? Студенти постійно стикаються з дослідженнями, що провокують думки. Окрім вивчення таких питань, медичні психологи також вивчають спілкування та прийняття рішень між лікарем та пацієнтом та розробляють та оцінюють психологічні втручання щодо соматичних скарг, таких як біль та втома. Це дозволяє більш збагатити розуміння цих тем.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – cli ... Детальніше

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – clinical medicine, drug research, public health or health-policy development – our graduates all serve one overarching interest: people’s health. Згорнути