Дослідницький майстер в пізнавальних

Загальні відомості

Опис програми

Розвиток наркотиків та нейрогенез

Які наркотики головним чином потребують наше суспільство? Чи наркотики однаково працюють у всіх? Що робить когось вразливим до захворювань головного мозку? Що робить їх сприйнятливими до ефектів наркотиків? Чи можемо ми прогнозувати ефекти ліків у мозку? Чи може дієта бути такою ж ефективною, як лікарська терапія? Як ми перекладаємо нові R

Чому ця програма?

Ця спеціальність дає вам теоретичний фон та практичний досвід дослідження фармацевтичних препаратів

Загальний план програми

Програма охоплює процес залучення нового фармакологічного препарату на ринок після виявлення свинцевої сполуки (відкриття ліків). Ви отримаєте глибоке розуміння:

  • доклінічні дослідження (in vitro / in-vivo)
  • клінічні випробування (у волонтерів та пацієнтів)
  • отримання дозволу на продаж
  • молекулярні, біологічні, нейроанатомічні, електрофізіологічні та поведінкові методи
  • розробка біомаркерів у діагностику
  • методологія клінічного випробування
  • фармакологічний нагляд

Стажування

З листопада другого року ви будете присвячувати свій час підготовці та виконанню вашої дослідницької стажування та магістерської роботи. Ви будете проводити власний дослідницький проект (дуже часто як частину великого поточного дослідження), включаючи написання пропозиції, отримання та аналіз даних. Роботу повідомляють в магістерській роботі, написаній у стилі статті наукового журналу. Враховуючи сильну міждисциплінарну дослідницьку інфраструктуру тут у Маастрихті, а також великі міжнародні мережі, у вас буде широкі можливості для стажувань, пов'язаних з будь-яким аспектом розвитку наркотиків

Під час програми ви станете частиною багатопрофільної групи неврологістів, включаючи біологічних психологів, фармацевтів, молекулярних та нейробіологів, нейроанатомістів, фармакологів та психіатрів. Ці фахівці беруть участь у світових міжнародних мережах досліджень у відповідних галузях в академічному та промисловому секторі. Це дає прекрасні можливості для стажувань у малих, середніх та великих компаніях з біотехнологічних / клінічних досліджень, фармацевтичної та харчової промисловості, а також урядових організацій з регулювання харчових продуктів та ліків.

Навчальні середовища

Основні теми дослідження зосереджені на клінічних і фармакологічних цілях мозку та біомаркерів, пов'язаних з афективними, нейророзвиваючими, нейродегенеративними та нервово-судинними розладами. Основні курси організовані за цими механізмами / розладами, включаючи практичні тренінги для набуття необхідних лабораторних навичок. Спеціальні семінари, такі як "Гени та білки", "Метаболізм наркотиків", "Психофармакологія" та "Фармако-епідеміологія", надають додаткові технічні знання.

Всі дослідження організовані в рамках п'яти дослідницьких груп: психофармакології, токсикогеніміки, клінічної фармації

Курси

Навчальний план дослідницького магістра з пізнавальної та клінічної нейронауки ділиться на дві частини.

Перша частина зосереджена на наборі модулів, що пропонують теоретичні та практичні дослідження, і охоплює перший рік, а також перші вісім тижнів другого року (для детальних описів модулів, будь ласка, прокрутіть вниз). У кожній спеціалізації, ви будете брати участь в інтенсивних основних курсах, присвячених домену, що охоплюють важливі теорії, моделі та аналітичні підходи. Залежно від спеціальності, яку ви виберете, курси охоплюватимуть генетичні, екологічні, афективні, когнітивні та нейробіологічні процеси, що лежать в основі людського розуму та поведінки, здоров'я або хвороби. Крім того, ви будете приймати передові курси статистики та практичні семінари, які дозволять вам розвинути свій рівень володіння загальними навичками, такими як аналіз даних, наукові розробки та отримання даних з використанням методів та методів, що відповідають конкретній вашої галузі.

Друга частина навчального плану, яка займає більшу частину другого року, зосереджена на стажуванні, в якому збираються дані, які є основою для вашої дослідницької магістерської роботи. У спеціалізаціях "Психопатологія та нейропсихологія" ви маєте можливість здійснити додаткову клінічну практику, що також передбачає менший дослідницький проект та незначну дисертацію. Після того, як ви завітали до Research Master, Ви отримаєте своєчасну та детальну інформацію про те, як вибрати тему дисертації, як звернутися до потенційних керівників та як вибрати хороший прийом для місцевої (між) національної стажування. Навчальна програма в цілому відповідає 120 європейським кредитним точкам.

Ви зможете адаптувати деякі аспекти навчального плану до ваших конкретних інтересів, наприклад, вибравши вибір за межами необхідного навчального плану вашої спеціалізації. Існує три типи факультативних: відвідування регулярних модулів іншої спеціалізації, написання оглядового документа або надання допомоги в проведеному дослідницькому проекті. Крім того, щоб сприяти кращому розумінню та оцінці багатих міждисциплінарних зв'язків, що поєднують когнітивну та клінічну нейронауки, навчальний план також включає в себе колоквіум серії, з інтерактивними лекціями факультету УМ, а також відвідування національних та міжнародних спікерів. Компонент навчального гранту для досліджень передбачає семінар наприкінці року та основний модуль на початку другого року, під час якого невеликі групи студентів з різних спеціальностей працюють разом, щоб сформулювати міждисциплінарну пропозицію дослідження. Це змушує вас конкретно думати про всі аспекти проведення досліджень, що є відмінною підготовкою до стажування та дисертації, які слідують.

Вимоги до прийому

Див. Веб-сайт www.maastrichtuniversity.nl/ FPN / researchmaster

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Dear prospective student, Thank you for your interest in our master's programme. Please use the form to request our newest study brochure 2016-2017.

Dear prospective student, Thank you for your interest in our master's programme. Please use the form to request our newest study brochure 2016-2017. Згорнути
Маастрихт , Валенсія , Валенсія , Люнебург , Валенсія + 4 Більше Менше