Доступ до диплому про вищу освіту в галузі охорони здоров’я

Загальні відомості

Опис програми

Диплом про доступ до вищої освіти - це кваліфікація, яка готує людей без традиційних кваліфікацій до навчання в університеті. Якщо ви хотіли б вступити до університету, але залишили школу без необхідної кваліфікації, тоді курс «Вступ до ВНЗ» може бути для вас. Не існує верхньої вікової межі для доступу до курсів ВНЗ, і їх можна пройти за один рік за сумісництвом.

Диплом коледжу Redcar & Cleveland включає: Дослідницький проект доступу, дослідження та розуміння, можливості вищої освіти, психологічні аспекти здоров’я, професійні навички охорони здоров’я, зміцнення здоров’я, біологія людини, охорона здоров’я на основі цінностей, математика на рівні 2 та 3 .

Ви дізнаєтесь на заняттях, які передбачають лекції та демонстрації. Інтерактивне навчання включатиме використання ІТ та віртуального навчального середовища (VLE). Учнів підтримують та заохочують розвивати незалежні методи навчання.

Успішні абітурієнти подають документи до університету на здобуття наукового ступеня на різні ступені охорони здоров’я та соціальної допомоги. Сюди входять медсестри, акушерки, ерготерапія, стоматолог-медсестра та фізіотерапевт. Ви також можете пройти шлях до Cert HE у галузі соціальної допомоги, який надається в коледжі.

One Awards присуджує цю кваліфікацію.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams.

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams. Згорнути