ЗМІ в галузі молекулярної науки та техніки

Загальні відомості

Опис програми

Все більш затребувані фахівці з широких аспектів молекулярної науки та техніки. Промисловим і дослідним агенціям потрібні кваліфіковані вчені та інженери, щоб ефективно та безперешкодно працювати разом, щоб вирішити виклики, з якими вони стикаються.

Інститут молекулярної науки та інженерії запустив унікальну магістерську роботу для підготовки студентів до міждисциплінарних спільних досліджень у цій виникаючій та захоплюючій галузі.

Швидкий прогрес у нашому розумінні молекулярної науки тепер дозволяє нам виготовляти, вимірювати та моделювати матеріали з небувалою точністю. Це дає чудову можливість розробляти кращі матеріали та молекулярні системи у відповідь на грандіозні виклики, з якими стикається суспільство.

Цей однорічний денний курс MRES надає вам систематичне розуміння молекулярної науки та техніки та критичне усвідомлення сучасних проблем та досліджень у цій галузі.

MRES спрямований на широкий прийом випускників наукових та інженерних галузей, забезпечуючи передові навички інтеграції, а також розуміння декількох шкал, від молекулярної взаємодії до цілих систем.

Співпраця закладена в курсі за допомогою інтегрованих курсових робіт та розширених науково-дослідних проектів: ви здійснюєте виробничі місця, щоб отримати високу перспективу дослідницької проблеми та її контексту.

Далі слід тримісячний дослідницький проект в Імперіал, при пильному нагляді двох вчених з різних кафедр.

Структура

Показані модулі призначені для поточного навчального року та можуть змінюватися залежно від року вступу.

Зверніть увагу, що навчальний план цього курсу в даний час переглядається як частина загальноколеджського процесу запровадження стандартизованої модульної структури. Як результат, зміст та структури оцінювання цього курсу можуть змінюватися для вашого року вступу. Тому ми рекомендуємо вам перевірити цю сторінку курсу перед тим, як завершити свою заявку та після її подання, оскільки ми прагнемо оновити цю сторінку, як тільки будь-які зміни ратифікуються Коледжем.

Дізнайтеся більше про обмежені обставини, за яких нам може знадобитися внести зміни до наших курсів або стосовно них, про тип змін, які ми можемо внести, і про те, як ми розповімо про зміни, які ми внесли.

Вступні компоненти

Ці компоненти забезпечують широкий набір навичок для інтегрованої навчальної програми.

 • Основи молекулярної інженерії
 • Основа молекулярної науки

Розширені основні модулі

 • Вимірювання - аналіз та характеристика
 • Виготовлення - синтез полімерних систем
 • Виробничі процеси
 • Проектування молекулярних систем
 • Багатомасштабне моделювання - розуміння, візуалізація та прогнозування

Дослідницькі проекти

Дослідницькі проекти є основою програми MRES. Кожен проект має дві частини: інтегроване розміщення промислових виробництв (3 місяці) та продовження цього проекту в науково-дослідних лабораторіях Імперського коледжу. Проекти спільно керують двома імператорськими вченими з різних дисциплін та промисловим партнером.

129010_photo-1532187863486-abf9dbad1b69.jpgЛуїд Рід / Unsplash

Викладання та оцінка

Викладання

 • Групові вправи
 • Керовані практичні заняття та лабораторні роботи
 • Індивідуальні дослідницькі проекти
 • Лекції
 • Он-лайн групи / дискусії
 • Онлайн-матеріали лекцій
 • Презентації
 • Дослідницький проект (який може здійснюватися під наглядом з галузевими партнерами)
 • Навчальні посібники

Оцінка

 • Дизайн короткий
 • Індивідуальні усні презентації
 • Лабораторні оцінки
 • Огляд літератури та пропозиція проекту
 • Виробничий проект
 • Міні-проекти
 • Плакат презентації
 • Проблемні аркуші
 • Звіти про хід роботи
 • Стаття дослідження
 • Письмові іспити

Розклад курсу

Ви отримаєте інструкції щодо приєднання до початку терміну. Вам слід мати доступ до курсу з першого дня навчального року (першого понеділка жовтня).

Ваш графік буде доступний в Інтернеті - ви отримаєте посилання на це до початку курсу. Основні години навчання - 9–6, з понеділка по п’ятницю.

Зауважте, що оскільки це ступінь післядипломної освіти, програма курсу триває до студентських канікул. Це 12-місячний курс, що триває з початку жовтня до кінця вересня.

Вимоги до вступу

Ми вітаємо студентів зі всього світу та розглядаємо всіх претендентів на індивідуальній основі.

Мінімальні академічні вимоги

Наша мінімальна вимога - 2,1 ступінь в галузі інженерних чи фізичних наук.

Міжнародна кваліфікація

Ми також приймаємо широкий спектр міжнародних кваліфікацій.

Вищеописана академічна вимога - для кандидатів, які здобули кваліфікацію у Великобританії.

Для ознайомлення дивіться наш Індекс країн, хоча врахуйте, що стандарти, перелічені тут, є мінімальними для вступу до коледжу, а не конкретно до цього відділу.

Якщо у вас є якісь питання щодо вступу та рівня, необхідного для кваліфікації, яку ви маєте або зараз навчаєтесь, зверніться до відповідної групи прийому.

Англійська мова (всі претенденти)

Усі кандидати повинні продемонструвати мінімальний рівень володіння англійською мовою для вступу до Коледжу.

Для вступу на цей курс ви повинні досягти стандартної вимоги до коледжу відповідної кваліфікації з англійської мови. Детальну інформацію про мінімальні оцінки, необхідні для досягнення цієї вимоги, див. У вимогах до англійської мови для аспірантів.

Вартість навчання та фінансування

Рівень оплати за навчання, який ви сплачуєте, ґрунтується на статусі вашого внеску, який ми оцінюємо, виходячи із законодавства уряду Великобританії.

Вартість навчання (для студентів та студентів з ЄС)

2020 запис

14 000 фунтів стерлінгів на рік

Плата нараховується за роком вступу до коледжу, а не за роком навчання.

За винятком випадків, коли інше зазначено, плата для студентів на курсах, що тривають більше одного року, збільшуватиметься щорічно на суму, пов’язану з інфляцією, у тому числі для студентів, які заочно навчаються за модульними програмами. Використовуваним показником інфляції буде значення індексу роздрібних цін (ІРЦ) у квітні календарного року, в якому розпочнеться навчальний сеанс, наприклад, значення ІСЦ у квітні 2020 року застосовуватиметься до плати за навчальний 2020–2021 роки.

Вартість навчання (студенти за кордоном та островами)

2020 запис

32 500 фунтів на рік

Плата нараховується за роком вступу до коледжу, а не за роком навчання.

За винятком випадків, коли інше зазначено, плата для студентів на курсах, що тривають більше одного року, збільшуватиметься щорічно на суму, пов’язану з інфляцією, у тому числі для студентів, які заочно навчаються за модульними програмами. Використовуваним показником інфляції буде значення індексу роздрібних цін (ІРЦ) у квітні календарного року, в якому розпочнеться навчальний сеанс, наприклад, значення ІСЦ у квітні 2020 року застосовуватиметься до плати за навчальний 2020–2021 роки.

Кар'єра

Наш МР у галузі молекулярної науки та інженерії спрямований на широке споживання виняткових випускників наукових та інженерних галузей, які із задоволенням проводять спільні, міждисциплінарні дослідження прикладного характеру. Це забезпечить вам фундаментальні та прикладні навички для здобуття наукового ступеня кандидата чи кар'єри в галузі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for ... Детальніше

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for excellence in teaching and research. Згорнути