Зареєстрований стоматолог-гігієніст у програмі альтернативної практики (RDHAP)

Загальні відомості

Опис програми

California Northstate University Північного California Northstate University (CNU) отримав схвалення від Каліфорнійської ради стоматологічної гігієни (DHBC) запропонувати Програму безперервної освіти RDHAP, яка відповідає освітнім вимогам для ліцензії зареєстрованого стоматологічного гігієніста в альтернативній практиці (RDHAP) в Каліфорнії. Доктор Пол Глассман, засновник програми RDHAP в Університеті Тихоокеанської школи стоматології, є директором програми цієї нової програми. Доктор Гласман має 16-річний досвід керівництва, викладання та управління освітньою програмою RDHAP.

Організація програми

Програма освіти RDHAP CNU пропонується як в основному веб-програма безперервної освіти. Цей курс відповідає вимогам DHBC щодо 150-годинної освітньої програми, необхідної для подання заявки на отримання ліцензії зареєстрованого стоматологічного гігієніста в альтернативній практиці (RDHAP) у штаті Каліфорнія.

Освітня програма CND RDHAP триває 4 місяці і пропонується переважно в Інтернеті. Програма пропонується два рази на рік із весняною та осінньою сесіями. Перший і останній день курсу - це події в прямому ефірі, які проходять в режимі онлайн-сеансів.

Під час асинхронної (он-лайн, але не реальної) частини програми студенти переглядають презентації, беруть он-лайн вікторини, виконують інші вправи та беруть участь у он-лайн обговореннях невеликих навчальних груп за допомогою своїх персональних комп’ютерів. Вони також мають завдання підготувати та подати клінічний випадок та інші звіти в кінці кожного розділу навчальної програми.

Крім того, протягом першого та останнього днів програми проводяться 4-5 веб-семінарів.

140042_dentist-pain-borowac-cure-52527.jpeg

Теми

Темами цієї 4-місячної програми є:

 • техніка та теорія гігієни зубів
 • патологія порожнини рота
 • фармакології
 • соціологія, психологія та лікування особливих груп населення, в тому числі гериатричних, з медичними обмеженнями, інвалідів у розвитку, дитячих
 • оцінка стану гігієни зубів та планування лікування гігієни зубів
 • історії хвороби / термінологія
 • стоматологічна / медична допомога
 • управління бізнесом та управління практикою

Цілі

Випускники цієї програми зможуть:

 • Обговоріть закони та нормативні акти, що застосовуються до ліцензування та практики RDHAP
 • Використовуйте он-лайн та інші ресурси, щоб знайти та застосувати інформацію про наслідки для здоров’я пацієнта, стан здоров’я пацієнта, ліки та інші фактори, які можуть вплинути на надання стоматологічної та стоматологічної гігієни.
 • Зберіть дані, розробіть оцінку гігієни зубів та сплануйте лікування гігієни зубів для пацієнтів з різними медичними, фізичними, психологічними та соціальними станами та за віковим спектром.
 • Домовтесь і надайте послуги з гігієни зубів у різних місцевостях.
 • Обговоріть різноманітні ситуації, коли RDHAP може застосувати знання та обсяг робіт, дозволених ліцензією RDHAP.
 • Розробити та впровадити план практики для практики RDHAP.

Дати

Сесія восени 2020 року розпочнеться з першої зустрічі 29 серпня 2020 року, використовуючи веб-формат веб-семінару, і завершиться останньою зустріччю в прямому ефірі 5 грудня 2020 року через GoToWebinar. У період з 29 серпня по 5 грудня відбудеться серія записаних модулів та зустрічей у прямому ефірі.

Збори

Щоб зробити навчальну програму RDHAP якомога доступнішою, CNU планує запропонувати першу сесію програми за 1500 доларів (знижка 40% від звичайної плати). Під час реєстрації потрібно внести депозит, що не підлягає поверненню, у розмірі 500 доларів США, а решта 1000 доларів - 1 серпня.

Реєстрація

Для того, щоб зареєструватися в освітній програмі CNU RDHAP, вам потрібно зареєструватися та сплатити курсові збори в системі RegPack.

Хто може зареєструватися?

Будь-який стоматолог-гігієніст може зареєструватися, пройти курс і отримати кредити на додаткову освіту. Ця програма безперервної освіти задовольняє частину вимог, але є окремою від процесу подання заявки на отримання ліцензії RDHAP у Каліфорнії. Заявою на отримання ліцензії RDHAP керує Столична гігієнічна рада Каліфорнії (DHBC).

Вимоги до ліцензії RDHAP включають 3 компоненти:

 • Освітня програма RDHAP (яку ми пропонуємо) - ми видамо сертифікат про закінчення навчання
 • Вимоги до академічної освіти (ступінь бакалавра або еквівалент) - визначається та перевіряється DHBC.
 • Кількість практичних годин - визначається та перевіряється DHBC.

Освітня програма CND RDHAP задовольняє вимогу №1 вище. Після закінчення програми CNU видає сертифікат про завершення, який може бути використаний для підтвердження виконання цієї вимоги. Документація щодо виконання інших двох вимог подається безпосередньо до DHBC.

Примітка:

Вимоги до академічної освіти для ліцензії RDHAP включають таку мову вимог: "Успішне закінчення 120-семестрових одиниць або 180 квартальних одиниць або їх поєднання вважатиметься еквівалентом ступеня бакалавра".

Немає порядку, в якому потрібно задовольнити три вимоги до ліцензії RDHAP. Іншими словами, стоматолог-гігієніст міг би завершити освітню програму RDHAP цього року, навіть якщо вони ще не виконали вимоги до академічної освіти. Якщо їм потрібно пройти ще кілька занять, щоб виконати цю вимогу, вони можуть це зробити в майбутньому. Деякі гігієністи закінчили освітню програму RDHAP, а потім через кілька років змагались за академічні вимоги, а потім подали заявку та отримали ліцензію RDHAP на той час.

Комп'ютерні вимоги

Ця онлайн-програма вимагає доступу до останньої версії веб-браузера, такого як Microsoft Edge або Google Chrome. Крім того, існують завдання, які потрібно подати у форматі MS Word, тому потрібен текстовий процесор, який може створювати файли у форматі MS Word (MS Word, Google Dos, Apple Pages). Нарешті, програма включає файли Adobe Acrobat (формат PDF), тому потрібна можливість відкривати та читати PDF-файли.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

California Northstate University (CNU) is an institution of higher education dedicated to advancing the art and science of healthcare and to educating, training, and developing individuals to provide ... Детальніше

California Northstate University (CNU) is an institution of higher education dedicated to advancing the art and science of healthcare and to educating, training, and developing individuals to provide competent, patient-centred care. Згорнути