Кандидат неврологів

Загальні відомості

Опис програми

Особливе місце в системі наукових галузей займає неврологія завдяки високій специфічності функціональної нервової тканини, що істотно відрізняється від інших тканин практично всіма спостережуваними параметрами на всіх рівнях. До цього додається величезна неоднорідність у функціональному популяції нейронів і той факт, що одне з кардинальних функціональних проявів зовнішнього світу є відображенням психічної діяльності. Neuroscience об'єднує ряд суб-дисциплін, як нейроанатомія, нейрофізіологія, нейрохімія, неврологія, нейрохірургія та психіатрія.

Програма навчання здійснюється у співпраці з Інститутом експериментальної медицини та Інститутом фізіології Академії наук Чеської Республіки.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

  • Належним чином заповнена магістерська програма навчання, тобто подача завіреної копії університетського диплома або нострифікації університетської освіти, до 30 вересня 2019 року.
  • Подача заявки, включаючи всі відповідні додатки, тобто резюме, професійне посилання, отримання оплати вступного внеску до 30 квітня 2019 р.
  • Подання проекту дисертації до 30 квітня 2019 року
  • Успішне складання іспиту, який базується на відповідних знаннях у вибраній науковій сфері.

Вступні іспити проводяться у формі інтерв'ю на тему доктора філософії. Дисертація, що демонструє технічні навички претендента на докторантуру і здатність працювати зі спеціалізованою зарубіжною літературою. Проект оцінюється експертною комісією.


Умови прийому

Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.

Метод перевірки


Рекомендована література, зразкові питання

Читання рекомендуються індивідуальними потенційними керівниками і базуються на професійних питаннях потенційної дисертації та обраної конкретної дисципліни. Зокрема, монографії та шановані журнали IF. Запропонована література та ресурси можна переглядати в профілях конкретних керівників.

Додаткова інформація на сайті Академії наук Чеської Республіки: http://dspb.avcr.cz


Кар'єрний Pathway

Аспірантура (доктор філософії) в галузі нейронаук призначена для вивчення структури, функцій і розладів нервової системи. Програма Neurosciences охоплює, зокрема, нейроанатомію, нейрофізіологію, нейрогенетику, нейропатологію та невропатологію, методи, що використовуються в цих дисциплінах, істотні клінічні знання неврології, нейрохірургії та психіатрії, а також діагностичні методи, що використовуються в цих дисциплінах.

Випускник курсу з нейрологічних наук має базові знання з усіх вищевказаних частин дисципліни, здатний до самостійної наукової роботи, добре розбирається в сучасному стані знань в області своєї дисертації. Випускник курсу з нейрологічних наук згадується як автор / ес у базових референтних базах даних своєї галузі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Students choose the Second Faculty for its exceptional research and teaching excellence, because of a proud tradition of friendship and unity among lecturers, students and administrative staff, and th ... Детальніше

Students choose the Second Faculty for its exceptional research and teaching excellence, because of a proud tradition of friendship and unity among lecturers, students and administrative staff, and the unique student experience that we offer. Згорнути