Кандидат неврологів

Загальні відомості

Опис програми

Особливе місце в системі наукових галузей займає неврологія завдяки високій специфічності функціональної нервової тканини, що істотно відрізняється від інших тканин практично всіма спостережуваними параметрами на всіх рівнях. До цього додається величезна неоднорідність у функціональному популяції нейронів і той факт, що одне з кардинальних функціональних проявів зовнішнього світу є відображенням психічної діяльності. Neuroscience об'єднує ряд суб-дисциплін, як нейроанатомія, нейрофізіологія, нейрохімія, неврологія, нейрохірургія та психіатрія.

Програма навчання здійснюється у співпраці з Інститутом експериментальної медицини та Інститутом фізіології Академії наук Чеської Республіки.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Вступні іспити проводяться у формі інтерв'ю на тему доктора філософії. Дисертація, що демонструє технічні навички претендента на докторантуру і можливість роботи зі спеціалізованою зарубіжною літературою. Проект оцінюється експертною комісією.


Умови прийому

Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.

Метод перевірки:


Рекомендована література, зразкові питання

Читання рекомендуються індивідуальними потенційними керівниками і базуються на професійних питаннях потенційної дисертації та обраної конкретної дисципліни. Зокрема, монографії та шановані журнали IF. Запропонована література та ресурси можна переглядати в профілях конкретних керівників.


Перспективи кар'єри

Аспірантура (доктор філософії) в галузі нейронаук призначена для вивчення структури, функцій і розладів нервової системи. Програма Neurosciences охоплює, зокрема, нейроанатомію, нейрофізіологію, нейрогенетику, нейропатологію та нейропатологію, методи, що використовуються в цих дисциплінах, істотні клінічні знання неврології, нейрохірургії та психіатрії, а також діагностичні методи, що використовуються в цих дисциплінах. Випускник курсу з нейрологічних наук має базові знання з усіх вищевказаних частин дисципліни, здатний до самостійної наукової роботи, добре розбирається в сучасному стані знань в області своєї дисертації. Випускник курсу з нейрологічних наук згадується як автор / ес у базових референтних базах даних своєї галузі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Vinohrady health care campus started its development in the beginning of the 20th century, by then at the city periphery. In 1902, the Emperor Franz Joseph I inaugurated the Vinohrady Hospital as ... Детальніше

The Vinohrady health care campus started its development in the beginning of the 20th century, by then at the city periphery. In 1902, the Emperor Franz Joseph I inaugurated the Vinohrady Hospital as the primary hospital for citizens of Královské Vinohrady and Žižkov districts. Згорнути