Літній курс: Медицина (16-18 років)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд програми літньої школи медицини:

 • Програма: Проблеми університетської медицини
 • Плата: 4595 фунтів стерлінгів
 • Тривалість курсу: 2 тижні
 • Тип курсу: Житлова
 • Місцезнаходження: коледжі Кембриджського університету

Ми маємо кращу літню школу з медицини , вигравши кілька нагород, репетиторів з провідних університетів та багато іншого.

Літня школа Кембриджської медицини

Вибір вивчення медицини - це велике рішення. Це вимагатиме довгих годин, років навчання та непохитної відданості; вивчення медицини може бути складним, але також неймовірно корисним. Програма літньої школи Immerse Medicine - це унікальний двотижневий курс, призначений для підготовки учасників до викликів та очікувань студентів.

Протягом літньої шкільної програми з медицини, розробленої та викладеної досвідченими викладачами з провідних університетів світу, студентам пропонується критично мислити, розвивати практичні навички та працювати спільно для вирішення складних медичних проблем. Розміри класів залишаються невеликими, що дозволяє учасникам легко взаємодіяти з викладачами та їхніми однолітками, оскільки вони вивчають широкий спектр тем, охоплюючи все, починаючи від основ анатомії людини до останніх розробок в експериментальній медицині.

Однак мета цієї програми літньої школи медицини - не просто дати потенційним студентам-медикам занурене уявлення про життя студента-медика. Програма також орієнтована на студентів А-рівня чи ІБ, які хочуть знати, чи підходить кар'єра в медицині саме їм. Таким чином, курс робить сильний акцент на вихованні незалежного мислення та конструктивних дебатів. До кінця двох тижнів учасники матимуть як поглиблене ознайомлення з першокласними медичними темами, так і чітке розуміння проблем, які постають перед студентом-медиком.

Immerse - це нагорода з літньої школи ліків у Кембриджі для інтелектуально цікавих.

120945_IMG_0568.jpg

Ключові переваги літньої школи медицини

 • Підготуйтеся до випробування на біомедичну прийом (BMAT) та тестування на клінічну здатність Великобританії (UKCAT)
 • Матеріал програми використовує приклади реальних пацієнтів
 • Відкрийте передові теми, як фармакокінетика, епігенетика та оптогенетика
 • Створіть міцний фундамент медичних знань перед початком навчання в бакалавраті
 • Набути практичного досвіду надання допомоги в симульованій медичній ситуації
 • Витягують та ізолюють ДНК, розсікають каскад сигналу клітин та проводять дослідження черепного нерва

Теми медицини

У Великій Британії існує декілька літніх курсів, які відповідають широкому, багатопрофільному, літньому навчальному курсу медичної школи «Immerse». З першого дня учасники будуть ознайомлені з важливим медичним змістом, розробленим для того, щоб вивести їх за рамки основних принципів, які вони вивчили в IB або A-Level Biology. Всі наші викладачі походять з престижної академічної освіти, викладаючи студентів у деяких з провідних університетів світу, надаючи учасникам безпрецедентне розуміння та підтримку.

Щодо змісту, програма починається з ретельного ознайомлення з фізіологією та анатомією та прогресує через різноманітний фундаментальний медичний зміст, включаючи такі теми, як епігенетика, функціональна геноміка, нейрознавство та нейропсихологія. Коли теорія, що стоїть за кожною темою, засвоюється, учасникам буде запропоновано засунути рукави та взяти участь у ряді практичних практик, які підсилюють навчальний матеріал. Нарешті, до кінця програми учасники підготують коротку презентацію, яку можна буде прочитати на макетній науковій конференції своїх колег. Роблячи це, вони краще зрозуміють, як медицина вписується в загальну наукову спільноту, а також свою важливу роль у цьому як лікаря.

Під час літньої школи з медицини учасники зможуть створити міцний фундамент медичних знань, вивчаючи такі теми:

 • Функціональна геноміка
 • Епігенетика
 • Анатомія
 • Фізіологія
 • Неврологія
 • Нейропсихологія
 • Фармакологія
 • Епідеміологія
 • Невідкладна медицина
 • Клінічна інтерпретація

121006_IMG_0499.jpg

Результати курсу літньої школи медицини

На жаль, медицину не можна вивчати в середній школі. Окрім біології та хімії, майже весь матеріал, що охоплюється базовою медичною програмою, буде абсолютно новим для більшості студентів. Це може відчувати жахливий характер, особливо на початку навчального року або під час початкового процесу подання заявки. Ось чому в цьому курсі учасники ознайомляться з новим матеріалом, який виявиться цінним для успіху їхнього бакалаврського навчання (і за його межами).

Експертні інструктори з деяких провідних університетів світу і розробляють, і викладають літню програму «Безкоштовна медицина», розвиваючи інтерес кожного учасника до цієї широкої дисципліни. Окрім того, при розробці цього курсу було зроблено великі зусилля для того, щоб учасники відійшли від теоретичних медичних знань. У компанії Immerse ми гарантуємо, що всі учасники закінчують курс як з фундаментальним розумінням загального бакалаврського медичного матеріалу, так і з практичними знаннями про життя як студента першого курсу, вимогами тестів на придатність BMAT та UKCAT та іншими ключовими навичками для всіх, хто цікавиться вивченням медицини в університеті. Літня програма медицини також підкаже учасників різних кар’єр, доступних у цій галузі, від захоплюючих областей біологічних досліджень до найсучасніших операцій.

Іншими словами, цей літній курс з медицини допомагає підготувати студентів до всього досвіду студентського життя, а не лише до складного навчального матеріалу, з яким вони, можливо, зіткнуться. Фундація, яку вони будують тут, призведе до їхнього успіху в наступні роки.

До кінця цієї літньої програми літньої школи учасники:

 • Дізнайтеся, як точно тлумачити докази та розуміти наукові праці
 • Вміти оцінити наслідки загальних результатів аналізу крові
 • Познайомитись та випробувати на підході ABCDEFG для швидкого оцінювання пацієнтів
 • Зрозумійте, як організм використовує складну взаємопов’язану систему для підтримки стану гомеостазу
 • Отримати розуміння ІФА, методики, що використовується в медицині для виявлення захворювання
 • Беріть участь у короткому інтерв'ю, призначеному для оцінки того, як вони розуміють та застосовують нові знання
 • Розкрийте критичну роль, яку дискусія відіграє в науковій спільноті
 • Будьте готові до матеріалу та формату, що охоплюється тестами на здатність BMAT та UKCAT

Кожен учасник, який візьме участь у цьому курсі, отримає від свого викладача індивідуальні відгуки про їхню ефективність, матеріал, що охоплюється, та навіть список індивідуальних пропозицій щодо подальшого вивчення.

Розклад

Розклад, показаний нижче, пропонує розуміння типового розпорядку дня, хоча це може змінюватись залежно від подій, запланованих на даний день.

Типовий день
 • 08:00 - 09:30 Сніданок
 • 09:30 - 11:30 ранковий навчальний сеанс
 • 11:30 - 13:30 Обід
 • 13:30 - 15:30 Вдень навчальний сеанс
 • 16:00 - 18:00 Академічна майстерня / Повдень
 • 18:00 - 19:15 Вечеря
 • 19:30 - 22:00 Вечірній соціальний захід

Почніть день із континентального або приготованого сніданку в їдальні коледжу. Великий вибір предметів сніданку допомагає учасникам підготуватися до важкого дня.

Тематичні дослідження

Бенгісу Гур, Туреччина

Випускник медицини 2016 року

Бенгісу брала участь у нашій програмі з медицини у 2016 році. Ось що вона має сказати про свій час із Immerse Education :

Моєю улюбленою частиною навчання з Immerse, безумовно, були люди! Стільки людей з найрізноманітнішого походження. Це були найдивовижніші два тижні. З мого часу з Immerse я підтримував контакт зі своїми друзями і почав здійснювати свої мрії в галузі медицини. Зараз я вивчаю медицину у відомій школі свого міста Стамбула. Кілька років тому мені було цікаво вивчати медицину, але коли я повернувся додому з цієї літньої програми, я точно знав, що медицина - це те, що я буду вивчати.

Без сумніву, Immerse був найсмішнішим навчальним досвідом. Це також допомогло мені знайти мою справжню пристрасть до медицини, і зараз у мене є багато друзів з усього світу.

121002_IMG_0314.jpg

Градація

Завершальний вечір програми відзначає досягнення кожного учасника в церемонії випускних, після якої відбудеться урочиста вечеря.

Протягом літньої програми в Кембриджі наші репетитори занурень контролюватимуть залучення учнів до тем, які вони вивчали. Після закінчення програми викладач напише оцінку учаснику, яка оцінить, як учасник відповів на матеріали, з якими вони ознайомились, який прогрес вони досягли під час сесій, та запропонує рекомендації щодо найбільш ефективного сприяння розумінню та зацікавленню учасника. теми, які вивчалися.

Ми впевнені, що наші оцінки учасників є важливим елементом навчального процесу і відображають нашу прихильність до найвищих стандартів освіти.

121013_IMG_0930.JPG

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Immerse Education is a two-week residential academic programme in Cambridge with a diverse and enriching curriculum, designed for 13-18-year-old students – providing a taster of what it’s like to stud ... Детальніше

Immerse Education is a two-week residential academic programme in Cambridge with a diverse and enriching curriculum, designed for 13-18-year-old students – providing a taster of what it’s like to study a subject at a higher level. Згорнути