МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА AEGD + MASTERS DEGREE

Загальні відомості

Опис програми

Аспіранти, які пройшли навчання за окремими програмами поглибленої освіти в межах Корнберга, мають право одночасно закінчити програму наук про усну охорону здоров’я MS. Сюди входить акредитована Комісією з питань стоматологічної акредитації (CODA) дворічна програма підвищення кваліфікації із загальної стоматології (AEGD).

Вимоги до магістра включають додаткові залікові курси та завершення самостійного оригінального академічного дослідницького проекту, систематичний огляд або іншу наукову роботу, прийнятну для магістерського комітету студента.

Студенти, які успішно закінчили цю програму, здобудуть 2-річний сертифікат підвищення кваліфікації із загальної стоматології та ступінь магістра в галузі наук про здоров’я порожнини рота.

Цілі цієї програми розширять основу клінічних знань та досвіду студента разом із розумінням наукового методу на рівні аспірантів.

 • Виступати первинною медичною допомогою для пацієнтів. Сюди входить надання невідкладної та багатопрофільної комплексної медичної допомоги порожнині рота; надання орієнтованої на пацієнта допомоги, яка координується лікарем загальної практики, і спрямовує діяльність зі зміцнення здоров'я та профілактики захворювань.
 • Сплануйте та надайте багатопрофільну медичну допомогу для порожнини рота широкому колу пацієнтів, включаючи пацієнтів з особливими потребами. Ці особи з особливими потребами включають, але не обмежуючись ними, людей з вадами розвитку, складними медичними проблемами та значними фізичними обмеженнями.
 • Керуйте наданням послуг з охорони ротової порожнини, застосовуючи концепції управління пацієнтами та практики та поліпшення якості, що відповідають динамічному середовищу охорони здоров'я.
 • Функціонують ефективно та ефективно в міждисциплінарних бригадах охорони здоров’я.
 • Застосовуйте наукові принципи до навчання та охорони здоров’я порожнини рота. Сюди входить використання критичного мислення, прийняття клінічних рішень на основі доказів або результатів та систем пошуку інформації на основі технологій.
 • Використовуйте цінності професійної етики, навчання впродовж життя, догляду, орієнтованого на пацієнта, адаптованості та прийняття культурного різноманіття у професійній практиці.
 • Зрозумійте потреби громад у ротовій порожнині та залучіться до громадських робіт.
 • Поглиблення знань та розуміння у науковій галузі наук про здоров'я порожнини рота.
 • Розвивайте «клінічних вчених» у стоматології, пропонуючи адаптивну освіту аспірантури з різних стоматологічних дисциплін, що застосовуються до здоров’я порожнини рота.
 • Запропонуйте працівникам охорони ротової порожнини можливість глибше, цілеспрямованіше зрозуміти свої дисципліни.
 • Забезпечити підготовку та досвід дослідницьких методологій та досвіду для кращої кваліфікації студентів до кар’єри в академічній та / або галузевій діяльності, пов’язаній із здоров’ям порожнини рота.
Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Mission The Kornberg School of Dentistry promotes health and wellness through the comprehensive education of diverse general and specialty dentists utilizing inter-professional collaboration; providin ... Детальніше

Mission The Kornberg School of Dentistry promotes health and wellness through the comprehensive education of diverse general and specialty dentists utilizing inter-professional collaboration; providing compassionate, comprehensive, patient-centered, evidence-based and outcome-driven oral health care; engaging in research and scholarly activities; and serving the community. Згорнути